Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ale najpierw spardzę w szafce w kuchni bo cos mi świat, że powinnam mieć jeden z zapasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Muszę wyczyścić wszystko przed urlopem. Jonka - ja też mam zdrowotne pytanie. czy to możliwe, żeby Marta miała potówki na buźce? Wysypało ją na karku, na plecach, trochę na szyji, ale ma też na buźce. Od nosa pod jednym okiem taką zlana plamę. Kilka pojedynczych nawet na powikach :O Smarowałam to wczoraj krupczatką. Jeszcze nie wiem czy jest zmiana. W czasie urlopu będe zaglądać, bo nigdzie nie wyjeżdżam. Mój mąż nie ma już urlopu w tym roku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - całkiem możliwe :( Martyna ma potówki pod noskiem i wysoko na czółku pod włoskami. Na dodatek ja tego w porę nie zauważyłam i się odrobinę nadkaziło jakimiś bakteriami :( Na szczęście tylko troszkę i już wysycha... To szkoda, Ninko, że nie wyjedziecie, ale z drugiej strony - będziesz 3 długie tygodnie z Martusią, co za różnica w sumie gdzie :D No i czekamy na Twoje posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuuuuuuuuu Ja też chcę iść z Wami na spacer :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - jasne! JAk tylko jakoś uporządkuje swoje wakacyjne działania, to odezwę się. Może prześlesz mi Twój numer telefonu na mojego emaila? Wtedy odezwę sie \"osobiście\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - skoro nie chodzisz do pracy i mieszkasz w mieście, skąd jeżdżą pociągi, to jaki problem? Myślisz, że ta mąka na potówki wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - no to zapraszam do mnie na kilka dni :) Przyjedź z Martynką a miejsce do spania już się znajdzie Ninko - ok Tylko jak byś ustalała jakiś termin to prosze weź pod uwagę, że Maks śpi od 12 do 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - przeglądam internet w sprawie tego zatwaardzenie (soryy, że ciągle o tym samym, ale to jest siła wyższa) i nasuwa mi sie pytanie. Co to jest ta dieta wysokoresztkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, nie stosowałam jeszcze mąki... Nic nie zrobiłam szczerze mówiąc, poza tym, że starałam się, żeby to wyschło. Moja mama mnie namawiała, żeby kartoflanką posypywać. A tymczasem donośne \"mamaaa\" ogłosiło koniec przerwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - nie ma problemu. Zresztą, jak jest słonko, to w tych godzinach Marta tez nie lata na dworzu. Najwyżej w cieniu, a najlepiej w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Jesteście kochane 👄 Chętnie bym skorzystała i ... pomyślę :) Oczywiście i ja zapraszam, Wrocław jest piękny, choć trochę zbyt upalny :O Karolina - w skrócie chodzi o to, żeby jeść jak najwięcej warzyw, owoców i przetworów zbożowych z dużą zawartościa błonnika i pektyn, które pomagają jelitom w pracy a się nie wchłaniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Jonko, jesteś kochana i niezastąpiona 🌻 Miłego popołudnia 👄 dla Martynki Ninko - no to wysyłam numer telefonu i czekam na kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem, Martynka siedzi na nocniku :) i właśnie mi oznajmiła, że się obsikała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatatatam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Zrobiłam 15000 wpis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka 🖐️ Karolina - super. Myślę, że wcześniej jak w środę w przyszłym tygodniu, to się nie uda, ale odezwe się na pewno. I odeślę Tobie zaraz także mój numer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką mam refleksję ;) Jestesmy chyba bardzo pruderyjne, skoro wymieniamy się telefonami w rok po zawarciu znajomości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Martusia wczoraj trochę siusiu popuściła. Potem była w baseniku i nagle wstała mówiąc \"sisi\" i w tym momencie nasiusiała do baseniku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - chyba raczej ostrożne i przezorne. No bo chyba już teraz wiadomo, że żadna z nas nie jest psychopatkę czy jakimś zabójcą? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - w sumie wysłałam tylko do Karoliny, ale jeśli zechcesz przyjąć, to i Tobie wyślę :) Karolina - eeeeee, w takim rozcieńczeniu jakoś damy radę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - nie mówię, że teraz ale jak MArcie zdaży się więcej wpadek to może byc ciężko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dla Maksa za odkrywcze nowe zastosowania sików ;) Acha - napisałaś wczoraj o tym, że odkrył siusiaka :) Martyna niestety też odkryła, oczywiście nie siusiaka, ale jego damski odpowiednik i niestety teraz bardzo często mozna ją przyłapać z rączką w majtkach :O A teraz mam znów chcilkę, bo mała je bananka, oczywiście widelczykiem :D Ninko - dzięki na numerek, ja też Wam zaraz wyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Karolina - najgorzej jest jak ona wychodzi z tego baseniku, lata po tym moim pseudotrawniku, a potem ładuje się znowu do baseniku z nóżkami ubrudzonymi trawą, chastami, sienem (nie mylić ze słomą ;)) i ziemią :( Częste zmiana wody jest nieunikniona. Jonka - Tobie też posłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - tak myślałam, że tak będzie ale nic nie mówiłam, żeby nie mącić Twojego spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×