Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

No, to dobrze, więcej nie mam :) MArtyna mnie dziś rozczuliła :) Rano zażądała jajecznicy na śniadanie. No i dostała, bo i ja lubię, wiec mam pretekst żeby zrobić. Ale nawte dwa smażone jejka i kroma z masłem to, widać, za mało dla mojego obżarciucha. Na spacerze wciągnęła jogurt, a jak już wróciłyśmy do domu, siadła na kanapie i mówi: \"mama, daj am-am\" Pytam, co by zjadła a ona: \"coś...(chwila na zastanowienie).. pyśnego!\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam jej chleba z masełkiem i była bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - jak ja bym chciała żeby Maks tak wołał. on tylko z rana leci do lodówki po serek. No i w mięsnym musi dostać paróweczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby tak pozwolić Martynie, żeby się żywiła, czym chce, to jadłaby biszkopciki, jogurty i makaron... Parówek jej jeszcze nie dawałam. A na spacerku jest zwykle obowiązkowa bułka, wszyscy się dziwia, jak takie małe dziecko mieści ogromna drożdżowkę z dodadtkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, soczki też muszę kupować. Jabłkowe, z \"rurką\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Mkas nienawidzi makaronu. Toleruje tylko mięsko w postaci kotleta (może byc gotowane ;) ) lub parówki, ziemniaczki, owoce, herbatniki i lizaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem wredną matka, bo czasem wyżeram Martynce środek, jak jest biały ser albo owoce :) I tak by się tym tylko wybrudziła ;) NAjlepiej było, jak nad morzem jadlam pizze i MArtynka zjadła mi cały brzeg :) A to była duża pizza - 30 cm średnicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po kim ona ma taki apetyt? Maks mógłby jeść co pół godziny ale tylko to co lubi i w małych ilościach, np. pół jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucałuj mocno Maksa - MArtyna jeszcze śpi, może powinnam ją obudzić, bo znowu będą kłopoty z zaśnięciem wieczorem, ale tak mi dobrze samej :) MArtyna ma apetyt równo po obu rodzicah :) Ja jako dziecko też uwielbiałam kluseczki :) i wszystko inne ;) Na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatek 73
Karolinko dzięki za zdjęcia i cudowne widoki na nich , Maksiu ślicznie wyszedł :D POstanowiłam żę na przyszły rok napewno jedziemy nad morze :D:D:D Patrycja zrobiła się bardzo niegrzeczna , moja mama ma limo nad okiem bo dostała kubkiem niekapkiem niby niechcący , ale mi się wydaje że jednak nie , bo ja nodiłam na ręce dwa ogromne sińce po ugryzieniu przez Pati i w pracy dziwnie się na mnie patrzyli;) Z nocnika korzystamy już "całą gębą " , a i hehe Patrycja podłapała brzydkie słowko na " k...." niestety , na szczęście jak jest ktoś obcy lub gdy gdzieś pojedziemy to porawie wcale nic nie mówi;) Może w sierpniu pojedziemy na Mazury wreszcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jestem na chwilkę, bo zaraz chyba się będę musiała położyć :( Nie chcę się użalać, ale od wczoraj fatalnie się czuję :( Niedobrze mi jak diabli, nic nie mogę zjeść i ten koszmarny upał!!! A w nocy miałam koszmarny sen - zginęła mi gdzieś Martynka :O I długo nie mogłam się obudzić... Beatko - myślę, że to łobuzerstwo Patrycji minie - Martyna też już się nauczyła, że nie wolno bić, robi to już rzadko. Teraz raczej jak coś jej się nie spodoba - rzuca się na podłogę. Ale ja nie reaguję, czekam aż przejdzie. I zwykle szybko przechodzi, a sama sprawczyni jest potem bardzo grzeczna. Dziś miała \"zajście\" w piaskownicy - spotkała młodszą dziewczynkę, dużo bardziej zadziorną. Ta dziewczynka cały czas Martynkę odpychała i szarpała za koszulkę, aż się moje słoneczko popłakało kilka razy :( Ale raz nie wytrzymała i pacnęła agresorkę między oczy. Niestety - agresorka oddała, z pazurami, więc Martyna do kompletu z limem ma pod okiem zadrapanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Beatko - Maks też robi się niegrzeczny i zaczyna bić, tzn. to jego bicie trwa już jakiś czas ale teraz on już wie, kiedy ma je wykorzystać. Jonko - kładź sie i odpoczywaj. A może przyjedzesz jednak do mnie bo jak na razie upałów nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Dziewczyny 😴 P.S. Jutro postaram się nadrobić zaległości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu co takie pustki świecą ??? Właśnie wysłałam Wam moją najnowszą kolekcję :D Wiola śpi ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki Jonko dbaj o siebie i nie martw się sińcami Martynki, raczej się przyzwyczajaj bo niektóe dziewczynki maja wyjatkowe zdolności w ich nabijaniu ;) Karolinko Maciuś tak jak Maks też wie kiedy wykorzystać tłumaczenie ręczne-szkoda że wykorzystuje to głównie przeciwko niani i tacie :( Ostatnio nie chce spać ZNOWU w swoim łóżku 😭 jeżeli go przeniosę jak zaśnie to najpóźniej o 3.00 w nocy wstaje z płaczem i trudno go uspokoić-i tak kończy się tym, ze do rana śpi z nami :( kurczę, że musiał się znów przestawić przed samym moim porodem kiedy ja już siły nie mam żeby z nim walczyć :( Matko!!! co to bedziejak juz będzie maleństwo, chyba bede musiała soię przeprowadzić do drugiego łóżka 😭 A tak wogóle mam za sobą dziś ciężki dzień-byłam na kontroli u niefrologa z moim pierworodnym-czekanie przez dwie godziny przed gabinetem lekarza z półtorarocznym dynamitem to była dla mnie ciężka próba kondycyjna :( za to udało mi się dziś pospać do 9.00-jejka już dawno tak nie miałam :) strasznie mnie denerwuje te kontrolowanie-to jest taka formalność, że czasem wściekłą wychodzę od tego nefrologa-dosłownie 3 minuty wizyty a tyle czekania rozumiałabym gdyby Maciuś chorował, miał infekcje ukł. moczowego ale od urodzenia nie miał w tej dziedzinie rzadnych problemów, a mi każą co dwa miesiące zgłąszać się na kontrole (jakby pediatra nie mógł zinterpretować wyników, czy w moczu są bakterie ) Maleństwo też daje mi popalić, rano wstaje potwornie obolała-jak ja się cieszę, że już we wtorek, najpóźniej w środę zamienie brzuszek na maleństwo-wiem co mnie czeka ale przynajmniej nie będę czułą się jak mały słonik ;) Pozdrawiam dziewczynki-moze jeszcze jutro zajrzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu witaj ! Współczuję takiego upału wszystkim ciężarnym mamom :-0 Ale jeszcze kilka dni ;) 🌻 Jedziemy dziś znowu do mamy Adriana - poszalejemy w basenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jejku, dziewczyny, mam taki pracowity urlop, że nie mam czasu \"taczki załadować\" ;) :D Loli - a co z moim \"Piaskiem pustyni\"? Mąż ma już gotowy przelew i siedzi od dwóch tygodni z palcem nad \"Enter\" czekając na moje jasło. Obiecałaś zrobić takie same i przesłać zdjęcie. Te ostatnie z Twojej kolekcji są, jak zawsze, śliczne, ale wiesz, mój minimalistyczny gust łaknie dokładnie takich jak tamte :) Karolina - pamiętam o naszej umowie na spacer, ale chyba dopiero w przyszłym tygodniu. Wolisz przed południem? Nie dam Martusi spać do 9.00 ;) Jonka - dzielnie się trzymaj. Co tam jakieś mdłości dla takiej Supermenki jak Ty? Beatek - fajnie, że się odezwałaś, bo już za Tobą tęskniłam :) Aniu - 🌻 będę trzymać kciuki najsolidniej jak tylko potrafię. Mam tylko nadzieję, że podwójne matczyne obowiązki nie odciągną Cię od naszego forum? Dziewczyny, postanowiłam sobie zafundować jeden pełen dzień relaksu i zamówiłam na sobotę nianię. Przyjdzie rano i pobędzie do wieczora. A my z mężem jedziemy sami (!!!! po raz pierwszy od urodzenia Marty) na wieś!!!! Już się cieszę. :D 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheehe ale strzeliłam byka :D Loli - mój mąż czeka na moje \"HASŁO\", a nie \"jasło\" :D Sorrki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko no to super , nareszcie gdzieś się wyrwiecie !!! :D Co tam wieś - jakiś seans filmowy ! przecież o tym marzyłaś ;) Co do kolczyków to pamiętam doskonale ,ale myślałam ,że te Ci się bardziej spodobają ;) Ale nic straconego ! W poniedziałek będą w drodze :D tylko napisz szczegóły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczegóły odnośnie stylu minimalistycznego :D Rozumię ,że ma być tylko jeden ,,Piasek Pustyni ,, na dole rurki - tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff ,jak gorąco :( Ciekawe ile jeszcze potrwają takie upały , no i jaka zima będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×