Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Zrobisz badanie i będziesz wiedzieć :) Zobaczysz, będzie dobrze - chłopcy mają tak długą cewkę, że ciężko się bakteriom dostać wyżej. A jeśli jest tam jakaś infekcja to szybko minie :) Tego Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - no właśnie, a np. butów na zimę, które będą sporo kosztować nikt jej nie kupi tylko my, więc jesli teraz nic nie dostanie, to świat się nie zawali. Dostała niedawno basenik ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a z tym okresem czekania na wyniki to się wiele nie pomyliłaś. Jak jutro zaniosę siuśki to wynik powinien być na... środę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Ja zaniosłam do prywatnego lab. i następnego dnia miałam wynik, a nawet mogłam odebrać po 17.00 tego samego dnia. A kosztowało chyba 4 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze urodziny będą bliżej zimy, więc może ktoś się domyśli ;) i jakiś banknot w kopertę wsadzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, ze kiedyś myślałam o założeniu takiego konta w banku, na które wpłacałabym Martusi pieniądze. Tyle ile mogę i kiedy mogę. Ale jakoś nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od mojej mamy Maks dostanie dwie pary jeansów, które ja mu kupiłam ;) a od reszty to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też na myśleniu się skończyło - ciągle są jakieś bieżące wydatki :( A szkoda - pewnie by się dziecku przydało jak będzie wchodzić w dorosłość ;) I nie czekałoby na spadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - co za drastyczne podejście do tematu :O ;) A tak na serio, przeciez może nie na mieszkanie, ale np. na połowę auta czy mebelki w dorosłym życiu by się dziecku przydało. Muszę wrócić do tego pomysłu. Karolina - Maksiu pewnie tez ma furę zabawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ja raczej myślałam nie o zyskach, ale o odłożeniu tych pieniędzy. Na odsetki to w Polsce nie ma co liczyć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, zabawek to mamy po dziurki w nosie ;) A MAks bawi sie tylko samochodem jeździdełkiem, resorakami i chodniczkiem ;) i pluszakami, ktor wysadza na nocnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy chyba inaczej się odkładało. Moja koleżanka założyła polisę (?) posagową w PZU i po 18 latach, jak wybrała te pieniądze, to dziecku starczyło tylko na wlakmana. Na słuchawki mama musiała jej jeszcze dołożyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a Martynka ma stosunkowo niewiele zabawek - szczupłość miejsca w pokoju to raz,a dwa, że jakoś nie ma komu ich kupować. A bawi się klockami, lalkami, które rozbiera i każe mi ubierać, oraz piłkami. Na spacerze obowiązkowo - wózek z misiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, o to chodzi. Nie wiadomo na co odkładac i w co inwestować, żeby faktycznie po kilku latach można było te pieniądze przeznaczyc na coś. Bo co z tego, że teraz masz 10000 zł? Za 20 lat to może byc nic nie warte :O i starczy, tak jak mówisz, na walkmana bez słuchawek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część zabawek schowałam do pudła i wyniosłam na strych. Za pół roku będą przeżywać swój renesans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Drogi solenizancie Maksiu, wszystkiego naj, naj. dużo zabawek, kolorowych snów, świetnej zabawy noooooon stop i dużo, dużo całusów od Patrycji i jej mamusi 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - właśnie dlatego trzeba pomyśleć o czymś tak elastycznym żeby mozna było szybko się do tej kasy dostać gdyby coś sie złego działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotowawa
Trosdzke poza tematem ale nie do konca:) Polecam zdjecia rodzinne, dzieci nagrania video bardo rozsadne ceny www.moi.pl najlepiej napisac mail ze strony www.fotonaj.pl tam mzoesz przechowac zdjecia ktore posiadasz za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina :D a jak Cię odwiedzę, to mnie na niej posadzisz? :) Może bym się poczuła jak to jest \"siedzieć na forsie\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - no i książeczki :) To się nie nudzi nigdy. Karolina - włąśnie o to chodzi - nie wiadomo w co inwestować, bo poza nieruchomościami wszystko traci, prędzej czy później. Najlepiej robią ci, którzy się interesują inwestowaniem - grają na giełdzie i zawsze mają rękę na pulsie. Tylko kto ma na to czas? Są też fundusze inwestycyjne - stamtąd możesz w każdej chwili wycofać kapitał i inwestować go w coś innego. :) Tyle teorii ;) A praktycznie to ja uważam, że lepiej wydać tu i teraz, bo potem nie wiadomo co będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - jak bardzo bedziesz chciała posiedziec na niewygodnej kanapie u Maksa w pokoju to zapraszam :D ale wierz mi, że nie czuć na niej nic tylko sprężyny wbijajace się w tyłek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - na funduszach inwestycyjnych niestety trzeba się znać, żeby w nie inwstowac ale i tak niewielkie kwoty (takie jakimi ja dysponuję :) )na nie wiele sie tu zdają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - dlatego napisałam,że to tylko teoria ;) Ja kiedyś wsadziłam troszkę pieniędzy na fundusz Deutsche BAnku, agresywny i niestety - nie zyskałam za wiele :( Nie wycofałam pieniędzy w porę i sprzedałam jednostki uczestnictwa za tyle samo, co je kupiłam rok wcześniej. Od tamtej pory nie oszczędzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - ja oszczędzam ale niestety nie mam innego pomysłu i trzymam pieniądze na koncie, ewentualnie na jakiś krótkoterminowych lokatach. Mój brat ostatnio się zaoferował, że znajdzie jakiś fundusz i ogólnie się tym zajmie ale na ofercie się skończyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×