Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ja sobie maść z antybiotykiem (najpierw Tribiotic, a od wczoraj wieczorem- Oxycort) już przykładam, ale jak ta ropka nie wychodzi, to chyba antybiotyk nie zadziała? Kurcze, całe życie będę żałować, że na medycyne nie poszłam, i że Tobie, w dniu urodzin, głowę zawracam paluszkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym oxycortem to bym uważała - sterydy przy infekcji bakteryjnej...nie bardzo Chyba że dookoła, żeby obrzęk zmniejszyć. Muszę na razie spadać :( Dziecku śniadaine dać i coś przygotować na popołudnie - przyjdą jakieś sępy ;) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajacie wieczorową porą :) Rano chciałam się przyłączyć do dyskusji ale tak mnie Maks zdenerwował, że musiałam wyłączyć komputer i wziąść prysznic. Jonko - wszytskiego najlepszego 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Nie wiedziałam, że Oxycort to sterdy. kidyś mama smarowała mnie tym po oparzeniu słonecznym. Zawsze mi się wydawało, że to cud-lek na właśnie takie ropiejące rany. Ninko - sama sobie robiłaś ten pedicure? Żyszę szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Jeszcze raz dziękuję za życzenia :) Karolina - a czym Cię Maks tak zdenerwował? I jak dałaś radę wejść pod prysznic sama? Z tego, co pamiętam, niedawno był kłopot z samotnym posiedzeniem w toalecie? Ninko - mam nadzieję, że paluszek już lepiej ❤️ Wczoraj wyszło nawet fajnie - była moja mama i mój brat (tato w Muszkowicach) Myślałam, że brat przyjdzie ze swoją dziewczyną i małą Mają, ale coś tam chyba ostatnio szwankuje, może się kłócą... Bo brat rzucił pracę - strasznie go wykorzystywali, jeździł po Polsce i Niemczech po 18 godzin na dobę :( No i wczoraj jak spytałam, gdzie dziewczyny, powiedział tylko, że jego jędza nie chciała przyjśc...;) Ale za to ładnie się bawili z Martynką - mała ma chyba niedosyt kontaktów z facetami...Wokół same kobiety - mama, babcie, ciocie... tata ciagle w pracy albo samochód naprawia... Dziadek ciagle w Muszkowicach...Wujek u swojej rodziny... Potem przyszła moja teściowa ze szwagierką. Miałam zrobić obiad standartowy - ziemniaki, kotlet z kurczaka... Ale w ostatniej chwili wpadłam na pomysł, żeby filety pokroić w małe kawałeczki, obtoczyć w przyprawie do kurczaka, potem spanierować i usmażyć te kawałeczki. do tego zrobiłam frytki - nie będę we własne urodziny obierać pięciu kilo ziemniaków :O I każdy był zadowolony :) Około siódmej, jak już myślałam, że wereszcie sobie spokojnie posiedzimy z mężem, Martynka poszła spać, goście poszli, to przyszli jeszcze znajomi i siedzieli do 23.30 :O Fajni są, lubię ich, ale jak wyszli, to jeszcze zmywaliśmy naczynia i położyłam się grubo po północy :O I jeszcze w dodatku Martynka tej nocy zsiusiała się do łóżka... Na szczęście nawet się nie obudziła, szybko przebraliśmy ją i łóżko i do rana spała spokojnie :) A dziś Mariusz w pracy, a ja... u mamy :) Idę pić kawę :D Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jonko - wlazłam pod prysznic nie zważając na wrzaski Maksa :O O dziwo uspokoił się po chwili. Czy na każdej imprezie szykujesz obiad? U nas tylko na wielkie okazje, a tak to jest raczej kolacja lub jakieś zimne zakąski i ciasto, a coraz częściej tylko ciasto. Dziewczyny, gdzie Wy się podziewacie? Loli, Beatek! Ania jest usprawiedliwiona ;) Danti też miała się odezwać z Polski, a pewnie już dawno wyjechała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mój paluszek nieco lepiej. Ale stosuję jeszcze teraz maść z antybiotykiem i oby tak dalej. Boli, ale mogę chodzić jak człowiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znowu po długachnej przerwie :D Patrycja już wyzdrowiała ale w tym tygodniu muszę zanieść mocz na badanie a potem jeszcze zrobić posiew bo pani doktor podejrzliwie podeszła do tematu , twierdząc że to może nawracać:( W pracy mam młyn :( Pati już ze dwa miesiące śpi co prawda jeszcze w pampersie ale jest zawsze suchy i chyba całkowicie z nich zrezygnuję :) ale od jakiegoś tygodnia robi z powrotem kupkę w gatki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek 🖐️ Jesteś jeszcze? Nie chcę Cię martwić, ale Marta chyba przez ostatnie pół roku miała po nocy sucha pieluszkę, a jak jej przestałam zakładać, to zaczęła noca siusiać :O Oby u Ciebie się to nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z przerwami no tak myślę że jakaś wpadka może być ale chyba nie każdej nocki? A jak Martusia , masz nowe fotki ? Ninko? Ja w tym tygodniu będę miała neta w domu to nadrobię zaległości fotkowo filmowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ostatnio trochę się \"zapuściłam\" jesli chodzi o fotki, ale wyślę Ci to, co mam. Jaęli się powtórzą, to wybacz :) A wpadki to nawet dorosłemu moga się zdarzyć ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam :) Jejku, też mam urwanie głowy :( U mnie tak będzie conajmniej do 15 października. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Postaram się coś napisać, ale łatwo nie będzie :O Martynia w szczytowej formie... Wczoraj bylismy w zoo.... Po kilku wybiegach Martyne przestały interesować zwirzątka, za to bardzo interesowała się wszystkimi ławkami dookoła :O Ale obeszlismy cały ogród... Wróciliśmy strasznie skonani, a MArtynka po 20 minutowej drzemce w samochodzie zregenerowała się tak skutecznie, że musiałam z nią jeszcze iść na spacerek na godzine i biegała jak szalona :O Postaram się powysyłac jakieś fotki :) Karolina - zwykle robię imprezy na słodko, ale tym razem wszyscy się zwalili w porze obiadowej, jak Mariusz wrócił z pracy - jemu musiałam zrobić, więc już zrobiłam więcej :O NA razie tyle, buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Chyba kupię dla MArtynki nową spacerówkę - koleżanka w pracy ma do sprzedania prawie nieużywaną :D Dam Wam znać co dalej, idę spac, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana :) Nie mogę nawet w łóżku poleże bo o 7.20 na balkon wskoczyło dwóch umyślych i malują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodac, że pomalowali sufit i zniknęli ;) czyli byli na balkonie całe 5 minut, ale jakoś głupio mi teraz znowu zalec w wyrku :O A nóż widelec znowu tu wpadną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Karolina - toż to prawie jak Wielki Brat ;) Dobrze, że nie masz okna w łazience ;) ZAłatwiłam wszystko co miałam dziś w planach - kontrola u ginekologa, odebranie karty do bankomatu - musiałam jechać do centrum, bo bałwanki z centrali banku przesłali kartę do głównego oddziału, zamiast do tego, gdzie składałam wniosek :O I już mamy w domku nowy -stary wózek :D Właśnie MArtynka nim jeździ po mieszkaniu :) To jest spacerówka parasolka Baby Dreams Rider - sprzed 2- 3 lat. Mało używana, bo synek tej koleżanki odkąd nauczył się chodzić, nie uznawał wózków... No i znów w związku z tym impulsowym zakupem zmieniła się koncepcja ;) W lutym będę szukać tylko porządnej gondoli :) Poza tym wszystko ok, mam nadzieję, że u Was też 🌻 Idę nastawiać coś na obiad, idę do pracy na 15.00 Buziaczki!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wysłałam do Was maile :-) Połączyłam zdjęcia Wioletki z wypadu do ZOO :-) i mojej nowej kolekcji kolczyków -niecałej niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola jeszcze śpi ... Ma znowu problem z rączką :( Mam nadzieję ,że jej przejdzie i że to nic poważnego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeglądam zdjęcia dzieciaczków :D Są świetne :) bardzo Wam dziękuję , Martynka jest taka duża i tryska radością :) Cała mama ! Patrycja ma śliczne blond włoski i taka miniaturka Beatki ;) A Maksiu zostanie modelem -świetnie wychodzi na zdjęciach :-) Martusia też rośnie jak na drożdzach ;) i taka poważna z tą książeczką :) Aniu Twoje fotki nie chcą mi się otwierać :( chyba za dużo naraz przesyłasz w jednym mailu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - mam dla Ciebie świetną wiadomość, choć może nie aż tak bardzo ;) Byłam dziś w Akpolu i dowiedziałam się, że masz przysłać ten wózek na reklamację firmą kurierską GSL na ich koszt. Oni odbiorą, zrobią i przyślą Ci z powroterm :) Loli - gdzie byłaś jak Cię nie było\\? Zdjęć nie obejrzałam jeszcze bo jestem u mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×