Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

daje mu pospac do 15 i pobudka. dzisiaj przysypiał na sankach a jak podjechałam pod klatke to się rozpłakał że nie chce do domu jeszcze na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momencik ...Żle się dziś czuję :-0 Noe - mój adres loli21-21@o2.pl ten jest aktualny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti, Loli - tylko się nie pochorujcie!!!! Obiad mrożonkowy się nawet udał :D Wprawdzie troche go uszlachetniłam - do zupy dodałam mięsko i dokroiłam jarzyn, a do frytek były kotlety i surówka z kiszonej kapusty, ale co sobie ułatwiłam to moje :) Martyna uwielbia frytki, zjadła ich duzo, a zjadłaby jeszcze więcej, gdyby nie to, że nie daliśmy ;) A po obiedzie wyskoczyłyśmy jeszcze na górkę na godzinkę :) Niestety - Martyna była bardzo zawiedziona, bo nie było jej ukochanego Karola ;) Ale szybko zadzwoniłam po babcię Gosię i już humorek lepszy ;) Ciekawe, jak długo pośpi jutro rano moja mała królewna ;) Mi się oczy kleją i w dodatku ciagle strasznie chce mi się pić :O Co pociąga za sobą niestety skutki w postaci nocnych pobudek do toalety :O JAK JA NIE LUBIĘ WSTAWAĆ W NOCY!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( puśto??? śkoda:( a ja znowu zmieniłam sypialnię-tak się ostatnio kończą u nas kłótnie tym razem poszło o to, że nie umiem tłumaczyć jak się obsługuje komputer :P niektóre rzeczy są dla ,mnie tak oczywiste, że o nich nie mówię, albo jak coś powtarzałam 10 razy to wydaje mi się, że 11 raz nie trzeba-widocznie kiepski ze mnie pedagog :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Blondi ci Nasi MArkowie to chyba jacyś bracia są ;) tocka w tockę taka sama reakcja u mojego Marka :) z tym komputerem a jak już usiądzie to albo bzdurne dziecinne gry albo fortyfikacje , okopy , broń i coś co jeszcze jako tako zniosę astronomia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe wysłałabym ci zdjęcia, ale gdzie twój e-mail? Przeoczyłam? I do mnie też nic nie doszło :( EEhh Beatko szkoda gadać ten mój MArek kiedyś mnie wykończy-z resztą kiedys kjuż chyba zgadałyśmy się, ze to chyba bliźniacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Jonko to kto będzie w stawał w nocy do dziedzica jak ty tego nie lubisz??Tatuś?;) Aha wiesz co wydaje mi się, że faktycznie Maciuś wygląda już na przedszkolaka i to niekoniecdznie przy Kubusiu. Na bilansie dwulatka wyszło, że mierzy 95 cm, a wasze bąble ile mają wzrostu bo jakoś nie pamiętam, albo przeoczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - juz kiedyś miałam pisac jak trafiłaś do tego klubu dla grubasów? I czy Ci to cos pomogło? Jkie sa tam zajęcia? Ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marnie mi to wyszło bo zlikwidowali ten klub-nie ma go kto poprowadzic więc lipa teraz odchudzam się produktami herbalife już 3 dzień po Maćku schudłam na tym 8 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak tam się zapisałaś? I ile to kosztowało? Powiedz mi też czy to są jakieś spotkania, wykłady, ćwiczenia czy jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglądało to fajnie, zajęcia na basenie, gimnastyka itp, a znalazłam ich w necie na stronie elbląga w trójmieście też z pewnością jest - a co zainteresowana jesteś?? Maksio ma 92? no to też malutki nie jest, ale starszy od Maćka 4 miesiące o ile dobrze pamiętam tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kosztów nie zdążyłam się zapoznać, ale wydaje mi się, że to tylko opłaty za basen, sale itp bo to organizacja społeczna-spotkania nawet 4 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze cos zrobic żeby przestały mnie tak bolec plecy :O Myslę, ze po części jest to spowodowane moja wagą :O a sama nie potrafię się zmusić do ćwiczeń. Co z tego, ze ogranicze kalorie jak nie będe ćwiczyć? Udało mi się schudnąc te 10 kilo, teraz znowu troche nadrobiłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ważę 75 kg na 164 cm więc lekko 15 kilo za dużo, ale też cięzko mi zmotywować się do ćwiczeń-po porodzie zrzuciłam te 10 kilo, ale nadrobiłam 5 podczas karmienia-wilczy apetyt mnie dopadł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam się jeszcze pytać, czy Wasze dzieci też mają wiecznie gołe szyje, a konkretnie karki? Ja Maksowi zakładam golf, wiążę chustkę, podnoszę kaptur szalikiem a i tak po jakiś 5 minutach ma goły kark :O Starsznie mnie to denerwuje bo zaraz sobie wyobrażam jak mu musi byc zimno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy prawie identyczne wymiary ;) Czasem to mnie dopada straszny dół jak wychodzę z kolejnego skpeu, w którym wszytskie ubrania sa dla mnie za małe :O😭 Nie wiem czy to wina mojej budowy czy raczej teraźniejszej mody, ale wszytskie bluzki są dla mnie za wąskie w biuście i maja za długie rękawy, a spodnie z kolei są za wąskie w biodrach, za szerokie w pasie i za długie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćka nie odstrasza nawet mróz-może latać na golasa-istny MORS więc szalik też mu przeszkadza :) mam fajny sweterek z przylegającym golfem i włąsciwei tylko to chroni jego szyjkę-wygląda na to ze wystarczająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksa golfy też są przylegające ale zaraz sie obsuwają :O a jeśli nawet nie to czapka mu się podsuwa do góry i ma goły tył głowy :O w połączeniu z gołym karkiem to wyglada jakby nie miał na sobie nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziwo mi wszystkie biodrówki spadają z tyłka, a zwykłe powoduja wylewanie się brzucha, o bluzkach wspominac nie będę-jak chcę kupić jakiś komplet to bym musiała górę brać 42-44 a górę conajmniej 46 :O przerąbane-ostatnio miałam problem z płaszczykiem na zime - jak rozmiarem pasował to wyglądałam jak bomba atomowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja waże znowu 60 kg :( 5 kg które straciłam wróciło jak zły sen😠 i naprawde jestem gruba bo mała i jeszcze dodatkowo wszystko w brzuch idzie :( jeden facet spytał się mnie czy nie jestemw ciązy😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - Ania - ja do półki z biodrówkami w ogóle nie podchodzę ;) Będę kończyć. Pora wlźć do wanny pełnej wody, no może pełnej tylko do połowy ;) bo resztę wyprze moje ciało :D ale jak się tak zastanowić to jaka to oszczędnosć na wodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×