Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Dziś w nocy połozyłam Maksa bez pieluchomajtek bo pomyślałam sobie, że szkoda marnotrawić pieniądze skoro on i tak nie sika w nocy. Dla niepoznaki założyłam mu takie grubsze majtki i nie nie powiedziałam ;) bo ostatnio jak mu powiedziałam, że będzie spał bez pieluszki to strasznie krzyczał w nocy, że chce do ubikacji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też lecimy na sanki :) Ale Martyna chce oglądać jedyneczkę - zobaczymy... Wyskoczyły jej jakieś dwie podejrzame duże krosty na buzi :O Nie wiem co to i jestem bardzo zła z tego powodu :O Nie wiem, czy nie będę musiała iść z nią do mojej lekarki... A to siara na maxa - iść do kierownika, bo nie umiem sobie poradzić z wysypką na buzi własnego dziecka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - trzymam kciuki, żeby się udało nauczyć MAksa spać bez pieluch :) Ja nie mam na to szans na razie, choć co kilka dni zdarzaja się suche noce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a może to od tłustego, zimowego kremu? A Maks teoretycznie nie sika w nocy już bardzo długo ale ja tak dla własnego spokoju zakładałam mu te pieluchomajtki. Zobaczymy co będzie się działo jak nie będę ich zakładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KArolina - może tak, to była moja pierwsza myśl, bo wczoraj trochę przesadziłam chyba z tym kremem ;) Uzywamy Bambino ten ochronny... Zawsze używałam i nie było kłopotów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja od tego sezonu używam Ziaja krem oliwkowy. Fajnie natłuszcza buźkę. Karolina - uwaga! Wieje zimny wiatr. Jonko - u nas z pieluchami na noc podobnie. Raz na 6-7 nocy pieluszka robi się mokra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - Maks ma takie \"ogniska zapalne\" na buzi, z których bardzo często robią sie okropne, ropne krosty. Robilismy na to badania, lekarze nie wiedzą co to :O i jak tylko posmaruje mu buzię takim \"zatykającym\" kremem to wychodza pryszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a może warto na noc dzieciaczkom zakładac pieluszki tetrowe, zeby sie nie przesikały ale w razie czego poczuly, ze naja morko? No bo według \"mojej teorii\" ;) to jak nie poczuje to skąd ma wiedziec, ze siusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - właśnie tak pomyślałam, bo to wygląda właśnie tak, jak na niektórych zdjęciach MAksa... Ninko - u nas jest dokładnie odwrotnie - raz na kilka nocy jest sucho :( JAk tam wawany? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupaaaaa!!! wiecie co jestem prze okresem!! hrrrr nie nawidze tego stanu przechodze go bardzo nerwowo ide tez na dworek :) wysle potem bo mnie wkurza ta poczta:(ja smaruje małemu buzie oliwka a jak mrozno to wazelina zwykła ziaji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, ze ja niegdy w życiu nie zrobiłam bałwana? :O Przynajmniej nie przypominam sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ja uważam, że więcej będzie z tym kłopotu, niż to wszystko warte... Kiedys spróbowałam, załozyłam małej pieluchę tetrową i ceratkowe majtasy, ale obudzia się w mokrej i strasznie płakała... Gdzies niedawno wyczytałam, że dziecko do 5-go roku zycia ma prawdo sikać w nocy, więc jestem spokojna - wolę założyć je pieluchę na noc, niz w nocy do niej wstawać i ją przebierać ;) Ale leń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrys jakzaczyna sie wiercic i postekiwac albo schodzic z łózka to wiem ze siku chce czasem to mi sie nie chce wstac i dlatego sie osikuje ale rzadko naszczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście powyższy wpis dotyczy zakładania pieluch tetrowych na noc, a nie lepienia bałwanów :D Noe - nie denerwuj się, złość piękności szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - to taki luźny pomysł bo mi tez by sie nie chciało wstawac w nocy, dlatego do tej pory, choc Maks już długo nie sika w nocy, praktykowałam te pieluchomatki ;) A;e z tymi pieciolatkami to przypadkiem nie jest tak,. że może im sie zdarzyć zasiusiana noc, czy moga sikać co noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEst tak, jak piszesz - nie powinno być tak, że pięciolatek śpi w pieluszce, ale raz na kilka nocy popuścić to nie grzech ;) A co do pieluchomajtek - jak mam wydawać na pieluchy, to wolę te z Lidla, są tańsze od pieluchomajtek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, powinnam iść sie szykowac do spaceru ale tak bardzo mi sie nie chce :O tzn. chce mi się na dwór ale nie chce mi się kończyć rozmowy z Wami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już pytałam Noe o tego groźnego psa :) Idę na dwór - MArtyna się nudzi i woła, że nie chce już oglądać :O Papapapa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz - fajny nie ! to amstaff o wyjatkowo łągodnym harakterze jak narazie zgryzł tylko jamnika sasiada ,kóry mieszka pode mna i jest policjantem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - pewnie, tylko, ze mi się wydawało, że jak Maks bedzie myślał, że ma na dupce majtki to szybciej nauczy sie nie sikac w nocy. No i chyba sie sprawdziło, albo mamy po prostu farta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - nie obraź sie ale jest okropny. Nie lubię psów a \"takich\" w szczególności :O A jak narzekasz na kupy na trawnikach to po swoim psie sprzątasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko -pa Może jak bedziecie znikac po kolei to mnie zmotywuje do oderwania sie od klawiatury? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO NIE JEST MÓJ PIES:):):) chciałam was podpuscic - sorry!!! gdzie ja taka wzorowa mama:) bym takie bydle trzymałą w domu ale z jamnikiem to prawda - wczoraj jak byłąm na spacerze to pan kuleta do mnie podszedł i zapytał czy moze morgo byc na zdjeciu no i tak wyszło:) oj karolka ty jak zwykle czujna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam labradora ale jest teraz u moich rodziców na wsi bo tam ma warunki jak zaszłąm był szczeniakiem wiec rozstanie nie było okrutne a u rodziców ma raj :) non stop biega:)bałam sie ze skoczy na mnie jak zaszłam albo cos wywinie:) a Patrysie uwielbia , a jak mały zaczyna pąłkac to jzu jest przy nim , ale to zwierze a zadnemu do konca sie nie ufa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×