Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

O, to jakieś takie rodzinne zwyczje? Jedni kąpią się przy sobocie, a Ty masz wolne od telefonu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D nie wolne, tylko telefon załatwiłam wcześniej bo Maks chciał porozmawiać z \"papi mami\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam. Martynka jest tak bardzo podobna do Marty (ten wzrok, te minki), że mogę spojrzeć i wiem co dziecko kombinuje :D A jak patrzę na Janka albo na Kubusi (to rzedziej), to aż mi się ciepło na sercu robi. Takie bobaski są rozbrajające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, po obu. U dermatologa nic nowego, tylko tyle, ze dostałam \"pozwolenie\" orzyjścia w każdej chwili gdy Maksowi wyskocza pryszcze na buzi. U okulisty gorzej. Maks ma duży astygmatyzm, nawet 5,5 w jednym oczku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a to znaczy, że w tej chwili nie ma żadnych krostek na buzi? ZUpełnie nie wiem na czym polega ten astygmatyzm. A jest szansa, że to się zupełnie wyleczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, aż się nie chce wierzyć, ze nasze też były takie malutkie kiedyś. A wiesz na czym się złapałam? że jak jestem na spacerze i widze gdzieś w oddali jakąs mamę z wózkiem toz astanawiam się czy to znajoma czy raczej nie. Ale przecież znajome, które maja dzieci w wieku Maksa najczęściej nie uzywają już wózków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek 🖐️ :) Kawa dla Ciebie > U nas wózek też coraz rzadziej jest używany. Właściwie to tylko ja jak łączę spacer z zakupami. Niania już wózka nie używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie 😭 nie da się tego korygować chyba, ze operacyjnie ale to też chyba tylko do iluś dioptrii, nie wiem dokładnie bo z tego wszytskiego się nie zapytałam. Zresztą taka operacje można wykonac dopiero jak oko przestanie rosnąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) my też nie używamy wózka wszędzie na nogach albo Pati na rowerku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - jak miło, że dołączyłaś :) Może ktoś jeszcze się znajdzie? Ninko - my też coraz żadziej używamy wózka ale jak mam iść gdzieś dalej to jednak go zabieram. Maks jest wygodnicki :P lubi sobie posiedzieć jak mama wędruje po osieldu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, ale na czym to polega? Beatek - a jaki macie rowerek? Zamierzam kupić Martusi rowerek, ale zastanawiam się nad takim większym, \"przyszłościowym\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - chodzi o nieprawidłową krzywiznę rogówki. nie potrafie tego wyjaśnic medycznie, ale ja np. bez okularów nie potrafię ocenić odległości czy wysokości przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamy ten zeszłoroczny ;) nóżki Patrycja stawia na podnóżki a pedałków nie używamy narazie ;) no i z wajcha w tyłu dzięki której Patrycja jedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha pochwalę się :) moja pewna znajoma mówi że głupi to ma zawsze szczeście ;) ja dziś miałam , przypadkiem byłam na \"mieście\" i odwiedziłam nie ten co zawsze szmatex a tam sandałki jak marzenie , a że\" węch\" mam dobry ;) dokonałam zakupu za 2 zł ! różowych leciutkich sandałeczek Doodless hahaha a sprzedawczymi myślała że pozbyłla się wstrętnych , brudnych zapyziałych butków :o a butki po wypraniu okazały się cudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - to nie ma żartów. To na to okularki? A skąd wiedziałaś, że coś z oczkami jest nie tak u Maksia? Beatek - Furaginę dawałam pełnych 5 dób. Mam nadzieję, że nie za krótko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - brawo! Ja nie miałam tyle szczęścia. Przymierzałam dziś Martusi półbutki. Były bardoz ładne, ale ona jakoś dziwnie w nich chodziła. NO i okazało się, że ten rozmiar (27) ma już podwyższony obcas :D Mój szanowny małżonek siedzi obok, zajada torcik i przekazuje pozdrowienia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko wiesz u nas to było inaczej bo Patrycja brała antybiotyk a wiadomo to osłabia organizm i wydaje mi się że za krótko dawałam ten fugarin ale teraz to już nie pamiętam ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie a do jakiego wieku dziecko musi nosic butki ze sztywną piętką ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie wiem. Marta nadal nosi kapciuchy z Tombutu. I gdyby nie to, że (w moim przekonaniu) ma lekkie iksy, to pewnie już by biegała w normalnych kapciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - Maks nosi okulary teoretycznie od chyba 12 miesiąca życia, a praktycznie od mniej więcej 4 miesięcy. A zauwazyłam, ze ma zeza zaraz po urodzeniu. ale jak zwykle uslyszałam, że trzeba czekać, że do pół roku dzieci moga mieć zeza i takie tam. No więc czekałam ale jak miał 9 miesiecy to nie wytrzymałam i zarejestrowałam go do okulisty, Najpierw cos nam wypadło no i w konsekwencji na pierwszej wizycie byliśmy dopiero jak Maks miał cos około roku. Już wtedy lekarka mówiła i dużej wadzie, ale zmierzyła \"tylko\" 3,5 a teraz aż 5,5! Beatek - Ty masz oko. Ale swoją droga ja się niespotkałam z cenami 2ł nawet a lumpeksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Szanownemu za pozdro:) mój ogląda \"Listę ...\" z wypiekami na twarzy ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że Maksiu nosi okularki. Może to tylko wrażenie, ale chyba od kiedy nosi okularki, to na zdjęciach częściej jest uśmiechnięty. Pewnie dopiero teraz może się swobodniej i bez obaw poruszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ojj duża ta wada :( a czy u Maksia będzie można zrobic np korekcję laserową w przyszłości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betaek - ja też nie wiem do kiedy Ninko - u nas tez problem z siusianiem, ale nie wiem czy choroboey czy to tylko chęć zwrócenia na sibie uwagi, a może odreagowanie czegoś? Dziękujemy za podrowienia szanowny małżonku Ninki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×