Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Hej! Ninko - tym, że kaszel jest jeszcze gorszy, to się nie martw - to przecież normalne, skoro podajesz Jej ambrosol :) Syrop rozrzedza wydzielinę i coś z nia trzeba zrobić, więc Martusia wykrztusza :) Dzielna ❤️ Będzie dobrze!!!!!!!!!!!1 Buziaki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - dzięki 👄 Zawsze mnie postawisz do pionu i napawasz optymizmem :) A taki katar jak ma Martynka, to nie jest zarażliwy? Mnie te odcienie żółci i zieleni zawsze jakoś źle się kojarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - dzięki 👄 Zawsze mnie postawisz do pionu i napawasz optymizmem :) A taki katar jak ma Martynka, to nie jest zarażliwy? Mnie te odcienie żółci i zieleni zawsze jakoś źle się kojarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko, gdybyś zajrzala, powiedz, proszę, czy to normalne, że Marta nadal ma stan podgorączkowy? Zaczynam się zastanawiać, czy to nietrafiony antybiotyk, czy taki delikanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! swieta swieta i po swietach i dobrze!!! chociaz nic w domu nie robiłam bo to ja byłam gosciem u kazdego to zmeczona jestem bardziej tym jezdzeniem niz szykowaniem!!!! U nas ok. Patrys zdrowy , a niegrzeczny ze hoho!! dzis wymieszał mi w ąłzience lenora cały litr!!! z vizirem i wtarł w chodniczki!!!!! dostał trzy klapsy ale sie nie przejał a chwile wczesniej wesżłam do łązienki i zwóciłam mu uwage ze jak eszcze raz wywali proszek to dostanie w tyłek.... eh! sniegu u nas mnogo!!! ciesze sie ze jestem juz w domku , wczoraj wrócilismy, lubie byc u siebie!!! buizaki dla chorowitków i zdrowitków!!!! mam nadzieje ze ten rok bedzie lepszy dla nas i naszych rodzin |!!!!! i zdrowszy!!!:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lasencje :) Noe - dobrze, że wróciłaś :) Ninko - odpowiedź numer 1: z tym stanem podgorączkowym... Teoretycznie może się do tygodnia utrzymywać, ale tak naprawdę powinna spaść... Z drugiej strony - amoksiklav jest porządnym antybiotykiem... GEneralnie - powinnaś iść z Martusią do ponownego osłuchania jak stan podgorączkowy będzie się utrzymywać powyżej tygodnia. Odpowiedź numer 2: ten zielonożółty katar.. Też mnie wkurza... Odpukać - na razie Janek tylko siąpi noskiem z powodu alergii, bo katar jest przeźroczysty...A Martynka już duzo mniej smarka,chyba jednak cos podziałal ten antybiotyk... Dziś była w przedszkolu, rano niestety podobno płakała... Ale jak ja odebrałam - było już w porządku... Zarejestrowałam dzieci na piątek do alergologa. W związku z tym muszę mieć jakieś wyniki, pojechałam zatem do laboratorium z MArtynką, zrobić jej morfologię :) Nie skrzywiła się nawet, jak pobierali jej krew - z żyły!!! Potem każdemu pokazywała, gdzie \"wybierali\" jej krew :D Oki, do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO dla MARTYNKI!!!!!!!!!!!!!!! To prawdziwy tFardziel z niej. Marta miała niemrawą minkę jak mamusi pobierali krew. Ciekawe co by zrobiła, gdyby była na moim miejscu ;) Jonko, chyba wraz z odpowiedzią (za którą pięknie dziękuję 👄 ) przesłałaś stosowne fluidy. Wczoraj przez cały dzień Marta miała stan podgorączkowy, a wieczorem, jak ręką odjął. Do rana miała chłodne czółko :) Myślę, że to za nami. Teraz jeszcze tylko ten kaszel jak przy gruźlicy i katar :O Ale z tym już damy radę. Wyślę Wam trochę zdjęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć :) Bardzo się cieszę, że gorączka spadła Martusi :D jupiiiii :D Tak sobie dzis pomyślałam własnie, że dawno zdjęć nie widziałam od Was... Od Ciebie, Ninko ostatnie przed świętami, z gwiazdkami i Gwiazdką numer 1 :) Od Karoliny - juz nie pamiętam :( Od BEatki miały być, ale nie doszły... Od Noe - czekam :) Loli podobno ma aparat zepsuty... No i martwię sie, co się dzieje z Anią... Maciuś miał urodzinki pod koniec grudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam :) Rzeczywiście, już dawno nie było nowości zdjęciowych. Jonko, Twoje dzieciątka akurat wczoraj sobie oglądałam na \"bobasach\". Nadziwić się nie mogę jakie Martynka ma piękne i długie włoski. A Jasiek zmienia się w niesamowitym tępie. Dorośleje! No i JUŻ CHODZI!!!! To jeszcze większy szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no, NInko :) Jaki piekny suwaczek :) Zaraz sprawdzam pocztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejejej, jakie śliczności zdjęcia :):):):) MArtusia jest taka słodka ❤️ a na ostatnim zdjęciu zrobiła identyczną minę, jak Martyna :) Coś im jednak zostało z tego podobieństwa z niemowlęctwa :) Śliczną macie choinkę i ten okazały łańcuch :classic_cool: I jaką MArtusia ma suknię wizytową :) super :) A Ty zmieniłaś kolor włośow, czy to tak światło się ułożyło? Ja zaraz wrzucę na bobasy jakieś zdjęcia ze świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dodałam, na profilu MArtynki, bo profil Janka jest na razie w miarę aktualny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nasza klasa jestem pod Bozena Nowak!! blondii dodałam cie do znajomych! zrobiłam własnie ciacho drozdzowe , bo mi została masa makowa ze swiat i rosnie i jest takie piekne:) wpadajcie na kawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Co do zdjęć to ja jakoś nie mam weny twórczej, i póki co, czasu, na pstrykanie zdjęć. A jak już nawet coś zrobię to nie nadaje się do wysłania (chyba aparat się mi psuje :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że dostałam zdjęcia od Ninki i jestem pod wrażeniem Martusi. Ależ ona się zmieniła :) A ta wielka choinka to gdzie stoi? Zresztą Wasza w domu nie mniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dzięki, dzięki :) Miło mi. Kolor włosów zaciemniłam, bo od tego rozjaśniania miałam siano na głowie zamiast włosów :P A ta wielgachna choinka pod kolor sukienki Martusi stoi w holu Hotelu Grand w Sopocie. Jest piękna :) i \"nieco\" większa od naszej. Sięga chyba drugiego piętra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Nie, byliśmy tam zaproszeni na pewną wyjątkową uroczystość. :) Ale muszę przyznać, że ta choinka naprawdę robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny, nie pisałyście chyba o prezentach świątecznych? Mi się wydaje, że Maks jakoś bardziej świadomie odebrał to, że są święta i że dostał tyle prezentów. Cieszył się z każdego inaczej, a kilkoma nawet się bawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, jak klikniesz na mój suwaczek numer dwa, to czy on się otwiera na czarnym tle? Coś mi się wydaje, że mi się popsuło :( Napisz jak Maksiu. Też pewnie wydoroślał. Do przedszkola przestał chodzić, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, na czarnym tle. A Maks jak Maks, uparty i cały na "nie". Od wczoraj znowu chodzi do przedszkola ale tylko na 2-3 godziny. Dziś po powrocie mówił, że było super, tylko czy nie dlatego, że jutro nie idzie? Nie ma problemu, uciekaj do swoich spraw. Buziaczki dla Martusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Nie pisałam o prezentach światecznych, bo nie chciałam wyjść na chwalipietę ;) Choć od nas jako od rodziców nasze bąbelki nie dostały nic - doszlismy do wniosku, że i tak dostana od babć i cioć... No i mieliśmy rację... Martynce dostało się: Laptop edukacyjny - trochę na wyrost, bo nie dość, że jest w wersji angielskiej, to jeszcze uczy liczyć i różne inne - tak dla 7-8 latka raczej... No ale babcia chciała, więc MArtynka dostała ;) Na razie cieszy sie, że ma własny laptop, podobny do laptopa tatusia z pracy, \"tika\" po klawiszach i uczy się gdzie jest np enter :) POza tym - Mikołaj podłożył pieska interaktywnego dla obojga - piesek szczeka, reaguje na gwizdek, ciamka kość, robi siad... Zabawa pieskiem jest intensywna, ale krótka :) Janek go lubi obracać, bo jest na etapie uwielbiania zwierzątek :) A jeszcze dodatkowo od naszych przyjaciół, którzy mieszkają w Anglii i przyjechali do domu na święta dzieci dostały taki domek trzech misiów - widać na zdjęciach. Martynka się tym nawet bawi - sadza ludziki na fotelach, na łóżkach, odgrywa jakieś scenki... A JAnek dostał pluszowego tygrysa z Kubusia Puchatka, ale MArtynka go zaraz zabrała i nie chce oddać. Dodatkowym prezentem dla JAnka był termometr douszny :) On przecież i tak nie łapie o co chodzi z tymi prezentami, zabawek ma dosć dużo, zresztą i tak woli bawić się pilotami i sprzętem... A temperaturę mu sprawdzam dość często i było mi szkoda tej jego biednej pupki... Dziś MArtynka nie poszła do przedszkola, bo idziemy do pani alergolog... Zobaczymy, co ciekawego powie... Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas było sporo prezentów dla dzieci. A Marta dostała: kasę taką sklepową z czytnikiem cen, pieniążkami itp, laptopa edukacyjnego (ten akurat jest właśnie odpowiedni na Marty wiek), lalkę Barbie, płytę dvd z bajką o Barbie, szablony do rysowania, zestaw farbek i wałeczków do malowania, słodycze, miśki pluszaczkowe (miś Kacperek i miś Fikus :P :D ). I oprócz farb, które jej zabrałam po tym jak wylała czerwoną farbkę na mój jasnobeżowy dywan (plama została 😠 ) , wszystkimi zabawkami ładnie i chętnie się bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam/1 ja tez sie pochwale ale najpierw skarce------NIE MAM ZDJEC!!!!! od nas -osmiornica play doh - bo on lubi takie zabawyplastyczne, i zeczywiscie prezent trafiony -gorzej ze sprzataniem:) od tesciów garaz wadera poziomowy , bo jak jezdzimy do jego kuzyna to lubił sie tam bawic, od moich rodziców transporter tir a autami , od szwagierki o dziwo mnie zaskoczył a dzwig zdalnie sterowany metrowy --- ku naszej uciesze bo nie ma gdzie juz tego stawiac:) troche na wyrost ale bedzie miał na przyszłosc:) Patry s lubi bardzo samochody i wszystko co z nimi zwiazane:) a teraz biore sie do roboty i wysyłam troche zdjec ze swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×