Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Okulary noszę (-)8 a soczewki (-) 6.5, ale tak ma być - w końcu soczewki są na gałce a okulary kilka cm przed :) Ja to sobie tłumaczę tym, że okulary sa pomniejszające i tak działają ;) Przyzwyczaiłam się, czasem tylko dochodzi do takich sytuacji, jak wtedy przy kupnie tych butów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. chodziło mi właśnie o to, że podoba mi się Jean Reno :) pisze jakos pokrętnie. Może to dlatego, ze myślami jestem już na śniegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że nigdy się nie zastanawiałam, że to może byc probelm? Ja nie widze różnicy, tzn. widzę ale ja bez okularów mam tylko rozyty obraz i taki falujący. A w okularach świat się wostrza i nie rusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst chłopca z \"Domowego Przedszkola\": Fajnie sie tańczy bo jest szybka muzyka, fajnie się trzyma partnerkęęęęę\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - własnie piorę i z powodu remontu łązienki odpływ z pralki nadal jest w wannie, zamiast prosto do rury ;) Ale dzięi temu zauwazyłam, że z tego odpływu wydostają się jakieś brudy... Na początku myślałam, że takie brudne ciuchy piorę, ale jak uprałam, celem odświeżenia, ciuszki niemowlęce i te brudy też wyleciały - okazało się, że to chyba kamień :( Czy robisz coś (i nasze pozostałe Koleżanki - do Was tez) z tym, żeby siękamień nie osadzał? Ja przeczytałam w instrukcji pralki, że wystarczy sypać odpowiednią ilość proszku, a kamień się nie osadzi... A jednak.. Przepraszam za przerwę - ZNOWU ten wąż wypad ł z pralki wycierałam podłogę miiędzy kaflami 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście w porę się zorientowałam i dużo nie wyleciało :O CHyba się zdenerwuję i sama te fugi położę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że ja tez mam wąż włożony do wanny i nie zdaża się, zeby sam z niej wypadł. Trzy razy pomógł mu w tym MAks i miała wtedy istną powódź :O na szczęście mieszkam na parterze i nikogo nie zalałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wstalismy o 8.20 i właśnie się zastanawiam czy kłaść Maksa spać w południe czy nie? Lepiej by było żeby nie ale czy ja z nim wytrzymam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co te tubisie w sobie mają, że Martyna przy nich siedzi jak zaczarowana? A Domowe przedszkole - też chyba dosc ciekawe... posiedzi trochę i zaraz wędruje po domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z tym kamieniem? Robisz coś? MArtyna też dzis pospała - do 7.53 ;) Ale obudziła się o 6.30 i myślałam, że to już koniec spania... Na szczęście, nie wiem, jakim cudem udało mi się ją ululać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek mówi, że gdiześ słyszał czy czytał, że one hipnotyzuja dzieci, a najgorszy jest ten wiatrak. Nie wydaje mi sie to prawdopodobne ale kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie robię nic. Ale wydaje mi się, że jakbys wsypała do pralki kwasem sytynowy i nastawiła płukanie to powinnien się odejść. A swoją droga pierwszy raz słyszę żeby kamień sam z pralki odpadał. A z tym proszkiem to chyba nie prawda bo kamień tworzy się przecież od wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D Słyszałam kiedyś wersję, że Pokemony, to sa takie jakieś specjalne stworki, które według japońskich wierzeń moga czynić krzywdę :D Marta też lubi Teletubisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, ja kiedyś w telewizji słyszałam, że w USA zakazali puszczania albo Pokemonów albo Teletubisiów właśnie z powodu jakiś tam złych oddziaływań na dzieci. Ale że ja mam bardzo bujną wyobraźnie i krótka pamięć to mogłam coś pomieszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesć Ninko - też słyszałam to o Pokemonach :) A z tubisiami... Wiecie, że to możliwe.... A z proszkiem - chodziło o to, że jak się sypie do pralki nie za mało proszku, to substancje odkamieniające są zawarte w proszkach i zapobiegają osadzaniu kamienia i nie trzeba wtedy sypać jakichś Calgonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co ma w sobie to forum, że zamsiat zajmowac się domem i szykować się do spaceru po piszystym sniegu siedzę i klikam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w sprawie kamienia - wprawdzie ja niczego nie robię w tym temacie, ale zamiast kwasku można zastosować Kamix. Jest szybki i skuteczny. Używam go do ekspresu do kawy i czasami przy kranach w łazience. Ale taki brud rzeczywiście kiedyś widziałam. Dostałam od koleżanki mamy pralkę. Miała chyba ze 20 lat i po przewiezieniu do mnie (coś tam się pewnie wzruszyło ;) ) właśnie wylatywało z niej cos jakby kamień. Ale po kilku programach na \"płukanie\" przestało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A druga rzecz, która potrafi przytrzymać MArtynę przy telewizorze na dłuugo to Lippy i Messy :) A potem chodzi i gada tekstami z tego programu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA!!! Nie wiedziałam, że w poroszku są substancje odkamieniające. to w takim układzie u mnie nie ma szans powstac kamień bo ja sypię zawsze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - nie chcę Cię martwić, ale przynajmniej w Gdyni, śnieg ma niewiele wspólnego z puszystością. Za to tworzy świetne błoto. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ale u mnie to nie centrum, za oknem mam las i jest naprawdę cudownie. Na chodniki i ulice nie patrzę ;) żeby nie spuc sobie wyobrażeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Ninko - nasza pralka była przecież niedawno ruszana!!!! Jak Mariusz kładł podłogę i kafelki na ściany za pralką, to przecież trzeba było ją wyniesć do pokoju!!! A wcześniej tego nie było! FAktycznie chyba nasypię kwasku cytrynowego i nastawie kilkakrotnie na płukanie :0 Ju z Wam chyba pisałam - bardzo lubię moja pralkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ja też się jakoś oderwać nie mogę od ekranu :) Takie wyborowe towarzystwo :) Ale będę musiała - mała się pewnie zaraz zorientuje, że juz nie ma nic ciekawego w tv, tylko te drętwe \"teleferie\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kończę. Niestety poczucie obowiązku mam silniejsze niż chęć dogodzenia sobie ;) Miłego dnia 👄 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popróbuję - w końcu muszę jakoś ratować mój ulubiony sprzęt agd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa! Udanego spaceru!!! Ninko - znowu Cię zostawiamy :( Miłej i spokojnej pracy!!! Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×