Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość APARAT

CZY ISTNIEJĄ JESZCZE WYJMOWANE APARATY NA ZĘBY?

Polecane posty

Gość APARAT

nie stać mnie na stały aparat na zęby a wiem ze istniały wyjmowane. Ile taki kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinara
Czy chodzi o aparaty korygujące zgryz? Jeżeli tak, to cena zalezy od wady zgryzu, cena od 300-500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga25
mam pytanko czy te ruchome aparaty sa tylko dla dzieci i mlodziezy? czy osobom juz starszym zostaja tylko stale aparaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivka
Myśle ze najlepiej ci doradzi ortodonta, on będzie wiedział, co ci pomoże a co nie a ja zdjelam miesiac temu staly i teraz nosze taki wyjmowany retencyjny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APARAT
no wlasnie. Czy wyjmowane moga nosic dorosli? nie stac mnie na staly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22 lata i mi się jeszcze prostują zęby. nie wiem jak osoby po 30-tce. mi aparat \"pomaga\" jeszcze rok, półtora i mam nadzieję, że będą w miarę proste i ładnie \"ustawione\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Paula 900
a czy tym wyjmowanym aparatem mozna leczyc kazda wade gryzu czy tylko jak sie ma np jakis pojedynczy zabek krzywy lub wystajacy i jak wygladaja wizyty kontrolne - co ile sa i ile kosztuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam ten problem
podnosze tez interesuja mnie odpowiedzi na te pytania. PS ja musze podobno wyrwac wychodzaca osemke bo to ona wypycha jedynke :( (tak mi powiedziala dentystka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo i co z tym
aparatem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niestety nie wiem czy każda wadę można korygować tym aparatem. ja mam zęby nachodzące na siebie (mają za mało miejsca), ale są równe. chyba będę musiała jeszcze wytrać kilka: 2-3 bo mam za mały łuk, ale zęby są ładnie ustawione. musicie isc do stomatologa lub do ortodonty. ja załatwiałam wszystko u swojej dentystki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa... ja nie płaciłam za wizyty. płaciłam tylko za aparat góra i dól po 300 zł. razem 600 zł. jak będę wyrywac to napewno będę musiała zapłacić, ale za wizyty nie. w sumie to zalerzy od stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok juz znalazlam co to jest
PAULO 300 zł za aparat ruchomy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha PAULO
i jaka mialas wade czy tez wypychalo ci zabki?? Jak szybko pomogł ci aparat i czy czesto nosilas?? Dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide za niedługo do
ortodonty to sie go zapytam co i jak i napisze tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko 123
Ja właśnie mam aparat stały i słyszałam już od paru ortodontek,że ruchome aparaty są beznadziejne może dobre dla małych dzieci dopóki mleczaki nie wypadną bo na nie sie nie zakłada stałego a takto to peniądze przepadną chlup inie ma a wada pozostaje niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam ten problem
No to czekamy na to co powie ortodonta :) Nie rozumiem jaka roznica miedzy mleczakami a stalymi zebami :o ?? Na stały aparat mnie nie stac pozatym krepowalo by mnie jego noszenie szczegolnie ze z minimum rokiem trzeba sie pewnie liczyc czekam z niecierpliwoscia acha i napisz prosze ile kosztowala wizyta u ortodonty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zaniedługo ide do
I jak byłaś u tego ortodonty? Napisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za niedługo idę do
jeszcze nie bo jest na wakacjach :) wraca 1 wrzesnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat
Byłaś? kurcze ciekawa jestem co ci powiedzial. Naisz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja noszę jeszcze do tej pory aparat wyjmowany. mam za dużo zębów na jednym łuku. aparat mi je rozstawia. zęby się ładnie ustawiają. napewno aparaty wyjmowane są troszkę gorsze od stałych, ale to zalerzy od wady. mi się zęby prostują i widac poprawę mimo ze noszę go tylko na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka21
ja mam szparę między jedynkami i w takiej sytuacji myślicie że wystarczy aparat zdejmowany czy konieczny jest stały?? różnica w cenie jest bardzo duża no i dyskomfort z uśmiechaniem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APARAT
bylam u ortodonty :) mam miec staly aparat ale na gorze tylko na 3 zeby a na dole na 4. Dzieki temu wyjdzie mnie to taniej :) musze tylko jeszcze wyrwac osemki ktore mi jeszcze nie wyrosly :( wyrywa sie po jednej co miesiac a przez ok tydzien ma sie opuchnieta twarz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APARAT
do pomarańczka--> wydaje mi sie ze aparat staly nie bedzie tu konieczny. Moze da ci gumke sciagajaca na te 2 zeby. Moja kolezanka tak miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do APARAT
a jaką właściwie masz wade?? ja tez mam miec wyrwane osemki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pauli
Jak dlugo nosisz wyjmowany aparat ze zobaczylas efekty i czy wypychalo ci zeby np. mi wypycha jedynke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam aparat stały
i jestem strasznie zła ze go sobie zrobiłam i zapłaciłam 600 zł. W dodatku dałam sobie wyrwac 2 zęby żeby zrobić miejsce pozostałym. Zawsze po nocy szczęka mnie bolała po zdejmowaniu aparatu. Bolały mnie zęby kiedy jadłam śniadanie. Ale to wszystko nic. Najbardziej mnie wkurzyło to że jeden drucik miałam ustawiony za mocno i ten drucik uszkodził mi szkliwo w dwóch przednich zębach!!!! 😡, a wiadomo ze jak juz uszkodzi się szkliwo to błyskawicznie się robi dziura w tym miejscu. Byłam wściekła ze uszkodził mi szkliwo ten cholerny aparat. Wypieprzyłam go w cholere. Teraz nie dość że zęby mam dalej krzywe (strasznie się toto ciężko prostowało) to jeszcze świecę plombami w najgorszych miejscach :( Nie wiem czy kiedykolwiek sie spełni moje marzenie o prostym śnieżnobiałym uśmiechu :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam aparat stały
zresztą z takimi plombami to już wszystko pewno i tak diabli wzieli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×