Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość APARAT

CZY ISTNIEJĄ JESZCZE WYJMOWANE APARATY NA ZĘBY?

Polecane posty

Gość andzia9688
ja nie wiem bo dopiero bede nosic aparat :( i juz sie boje czy to bedzie bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwww
a ja dzisiaj byłam u ortodonty, ponieważ chce pozbyć się 'szpary - diastemy" między jedynkami a do tego trszke cofa mi się jeden ząb do tyłu, ale to minimalnie. :) Miałam do wyboru 3 opcje: 1. aparat stały ( w celu poprawienia tego zęba cofającego się oraz "szpary" 1500 zł za jeden łuk 2.w przypadku, gdybym chciała pozbyć się tylko szpary zrobic jakiś zabieg kosmetyczny jak to nazwała co by kosztowało jakies 300 zł :) 3. aparat ruchomy koszt 450 zł. :) wybrałam opcje 3 :P ponosze z rok ten aparat, w razie gdyby szpara się nie zrosła wybieram opcje 2 :) POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baadddd
cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niukaaaaa
a czy miał ktos aparat stały zakladany ale np tylko na 3 zeby? jesli tak to ile Was to wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaffkowo
cześć mam takie pytanko don was.. wlasnie zastanawiam sie nad kupnem aparatu : D ale nie za bardzo mnie stac na staly chcialabym wyjmowany tzn...ruchowmy... mam 15 lat. a moj problem to wysuniete jedynki do przodu tylko wychylenie reszta zabkow jest idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;)))))))
Cześć wszystkim :) Myślę,że jeżeli ktoś ma minimalne wady tzn kilka krzywych zębów lub szczęka wysunieta do przodu to raczej nie musi nosic stałego.Ja miałam bardzo krzywe zęby,każdy w inną stronę... Poszłam z mamą do ortodonty majac 11 lat, nosiłam sumiennie prawie rok ( a zęby bolały niemilosiernie, w nocy kilka razy mi aparat wypadał) i jak to głupia małolata przestałam nosic,zbuntowałam sie :( a wystarczył miesiąc i miałabym piękny uśmiech,miałam tak rozregulowane zeby że naprawdę tylko kilka tygodni i byłyby na miejscu... Do dziś została mi jedynka która nachodzi na drugą,nie wygląda to zbyt estetycznie... aparat mam nadal(dostałam go za darmo, refundowany przez NFZ),w przyszlym tyg ide aby mi poprawiła druciki,moze sie jeszcze uda... chciałabym miec piekne zeby :( mam prawie 18 lat i po tych 6 latach moge powiedziec ze to nie prawda,iz wada zostaje czy tam wraca... zeby sa wyprostowane,ladne..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2002Dawidek
Mam problem z aparatem zdejmowanym miesiąc temu założyli mi na zęby aparat zdejmowany później jakieś 2 mies temu zaczynały pękać druciki boczne a nie wiem z jakiego powodu prosze o jakieś odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×