Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość APARAT

CZY ISTNIEJĄ JESZCZE WYJMOWANE APARATY NA ZĘBY?

Polecane posty

Gość APARAT
na górze mam krzywe jedynki-jedna nachodzi na drugą. A na dole mam krzywe dwójki, dlatego bede mic aparat tylko na tych zebach. A ósemki mi jeszcze nie wyszły (mam wąską szczękę) i trzeba je usunąć bo jesli założe aparat i potem go zdejmę to potem mogą one naciskać na zęby i znów jeden będzie na drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APARAT
idz do ortodonty on bedzie wiedzial lepiej :) moim zdaniem nie bedziesz miec stalego skoro to tylko jeden ząb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrozpaczonaC
Siemka...Jutro idę do ortodonty,ale bardzo nie chcę usłyszec ze bende musiała mieć stały aparat:(:(:(Żaden chłopak nie bendzie mnie chciałMoje ząbki na dole są wporzo, a na górze...Kły są troszkę wysoko i wystają, a dwójki nachodza z lekka na jedynki:(:(:(Powiedzcie czy konieczny będzie u mnie stały aparacik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomuce
A czy istnieją takie aparaty które sa z tyłu zębów ?? tzn ktoś w niemczech mi tak kiedys pwoeidzał ze takie istnieją.. ktoś może wie //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgryzik
Ja kilka lat temu miałem apart "wyjmowany" co prawda poprawiał zgryz itp. ale w/g mnie był jakoś źle zrobiony... koleś mówił ze z czasem naucze sie połykać śline... nosiłem go rok i nie dało rady... gdy chciałem połknąć musiałem go wyjmować i chlup :D żałuję że przestałem go nosić, ale cóż... niedługo będę pokował za następnym... u innego specjalisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam aparat wyjmowany i jestem baaardzo zadowolona nosze go juz rok i widać duuużą poprawe:P. Powinnam go zakładać na5 godz w ciągu dnia i na całą noc, ale zakładam go tylko na noc.Za aparacik zapłaciłam 350 zł i wizyty kontrolen z początku co miesiąc a teraz co trzy miesiące.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda14
hej mam14 lat i bede miec zakładany aparat stały 19.10.2006 boj sie reakcji kolegów i koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
ja mam przerwe miedzy 2 i 3-ka gorna...tez bym chciala aparat ruchomy.a o tych gumkach to pierwsze slysze,macie dobrch ortodontow ze wam mowia o takich rzeczach.inni tylko zdieraja na stalych aparatach a sie okazuje ze to nie jest konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muai
Słuchajcie ja właśnie noszę aparat stały i jestem bardzo zadowolona wiem to troche kosztuje ale można rozbić na dość wygodne raty a aparaty ruchome wyciągane są tylko dla dzieci i młodzieży do 18lat wiem co to znaczy mieć krzywe zęby i wszystkim szczerze współczuję powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy jesttt
czemu tlyko do 18-stki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ecikk
Czesc mam 14 lat i od pewnego czasu martwia mnie moje zeby :| moja lewa jednyka (górna) przechyla sie juz minimalnie na prawo:/ martwi mnie ta sytuacja. Czy w moim przypadku wystarczy tylko ruchomy aparacik?? Prosze o odpowiedz. Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadad
elo! po ile mniej wiecej stoja aparaty stałe na zeby?? na gore i dół? odpowiedzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliw...
Ja osobiście nosiłam aparat wyjmowany przez 5 lat(dokładnie zaczęłam 14.10.2007r) i ten o to aparat bardzo mi pomógł.Na górze miałam bardzo bardzo bardzo krzywe zęby,a teraz mam idealnie proste,ale za to na dole robi mi się przerwa. Aparatem wyjmowanym niestety nie mogłam wyprostować 2 zębów. Teraz mam 13 lat i mi to bardzo przeszkadza i niestety robi mi się przerwa na jedynkach. Dlatego moi rodzice zdecydowali się na aparat... Mam pytanie... Czy wybielanie jest potrzebne i bolesne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi niestety tez stra
sznie sie pogorszyl stan zebow po tym jak nosilam aparat staly nie mowiac o szostkach gdzie byly zalozone pierscienie...porazka..... nawet nie zlicze ile teraz kosztuje mnie zakladanie kolejnych plomb ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aducha
Hej! Moim zdaniem osoby,które mają jakiekolwiek wady z zębami.. nie mają na co czekać. Aparat na stałe to naprawdę dobra sprawa. Sama mam i jak narazie jestem zadowolona. Fakt,że na początku są problemy z jedzieniem przez mostek,który jest umieszczony na podniebieniu. No ale opłaci się po 2 latach(lekarze mówią,że góra) będziecie mieć piękny uśmiech. A ten dyskomfort.. to co to takiego.. dacie rade:) Choć rozumiem,że u niektórcyh osób może to sprwiać probelm fonansowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam aparat
Cześc ja właśnie wczoraj dostałam aparat wymowany na zęby i muszę powiedzeć że narzekam tylko na ból rząseł i zębów a kosztował ok. 600 zł tylko że jeszcze za wizytę trzeba było zapłacić 100 zł... A co do ich istnienia to one jeszcze nie mają zamiaru wyjśc z mody lecz ja się jeszcze nie nauczyłam mowić liter: s, c, sz, cz, t, d, z..... i teraz właśnie jestem w trakcie nauki i mam nadzieje że to nie będzie trwało długo:( a po za tym nie ma się czym przejmmować tym aparatem ponieważ mam taką wadę że będę musiała kupić jeszcze trzy bo z tego co wiem to będę miała cztery aparaty na 2 lata:( :( i to jest gorsze od waszych narzekań.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimo
tak ja mam ruchomy na dol i na dul ma go za darmio bo fundusz mi zakupil stalam w kolejce i amm za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaa..
Ja mam do was jedno pytanko. Mam dosc duza szpare miedzy zebami. Mnie sie ona okropnie nie podoba bo reszte zebow mi szpeci gdyz mam je proste. Jaka byla by ewentualna cena aparatu na noc..bo jak bedzie drogi to mama za nic w swiecie sie nie zgodzi..pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaa..
PS. jest to szpara miedzy jedynkami i chcialabym taki tylko na gore zebow bo chodzi mi tylko o nia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta prawdomowna
niom istnieja ja nawet mam taki heheh kosztowal o zeta hahahaha pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boz
ta istnieją ruchome paraty. kosztują ok 500 zł. ja dałam tyle na góre i dól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce Maria
ja mam tate dentyste co mi robi wszystko za darmo cha cha cha!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeann
ja jeszcze nie byłam u ortodonty ani u dentysty, ale zamierzam iść...na dole mam za mało miejsca, i jedynki niestety na siebie zachodzą, a i ósemki będą mi jeszcze rosnąć.. więc mam takie pytanie... ile kosztuje aparat na dolne( stały) i czy boli przy zakładaniu go i po założeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El la El la ale nie ELA
Hey mam 16 lat ... Moje zęby dostałam w genach po tacie : ( Chyba mają za mało miejsca bo nachodzą na siebie ...Nosiłam kiedyś aparat stały ale on się łamał cały czas itp ... Na stały mnie nie stać ..Powiedzcie co mam zrobić ?Jak patrze w lustrze to uważam ,że spoko laska ze mnie ale jak się uśmiechne ?MASAKRA! Co robić ?Może są jakieś dofinansowania na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynie stały wyprostuje
Ci zęby. Ja już na niego zbieram kase :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El la el la ale nie ELA a Eda
Hm to może i ja zaczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El la el la ale nie ELA a Eda
O my good! to miało być ze ruchomy nosilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka14
Hej...Mam pytanko:Mam tylko krzywe jedynki a reszta zębów jest w porzo jaki aparat będzie tutaj konieczny i napiszcie odrazu ile on może kosztować pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan N
Mam aparat wyjmowany już drugi miesiąc, za tydzień idę do kontroli. Kieł mi wystawał przez co miałem dwójkę w połowie zakrytą, teraz widać już prawie całą, miesiąc i będę dwójkę przesuwał do przodu ;D _________________________________________________________ Witaj Chcesz łatwo i szybka zarobić troche kasy? Zarejestruj się w serwisach, które płacą Ci pieniąze za klikanie reklam lub wchodzenie na strony. To jest badzo łatwe! Tygodniowo możesz zarobić nawet 10$ Polecam ! http://bux.to/?r=Wahuu http://bux3.com/?r=wahuu http://www.clixncash.com/index.php?ref=Wahuu http://angelbux.com/?r=wahuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×