Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fc12345

SZOK!!!

Polecane posty

Gość fc12345

Właśnie sie dowiedzialam, ze moj facet ma na forum randkowym swoje konto ze zdjeciem. Jestem załamana! Co powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fc12345
Nie o to chodzi! Lepiej napiszcie co mam robic lub chocby cos milego, bo jestem zalamana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie.daj adres, to jednej z nas to zobaczysz czy chce z kims krecic.bo czasem kumple sie nabijaja i posyłaja zdjecia.a jak to taki dran, to kopnąć w tyłek i tyle po nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziecha
sama go podpusc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ty założ sobie dziwnego nicka i poczte i z tej nowej poczty pisz do niego jako obca osoba.i sama sie przekonasz.tak chyba poznasz prawdę. I bądź silna.jakby co, to mozesz ise wyzalic tutaj.usciski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fc12345
Nie chce tak tego zalatwic. Nie bede sie znizac do jego poziomu jesli to prawda. Jesli juz to zostawie sobie to na potem. Mam do niego zal ostatnio o jedna sprawe i nie moge o tym zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trach
glammyx ma rację.Sama go podpuść, a najlepiej wciel się w kilka panienek. To jedyny i najbardziej wiarygodny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fc12345
A moze lepiej porozmawiac szcerze? Co myslicie o rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla zdrowia własnego umysłu musisz przede wszystkim przekonac sie na czym stoisz i czego tak naprwadę chcesz. Teraz gdy mu powiesz co widziałaś w necie to sie wyprze, a mała prowokacja nie zaszkodzi. Jeśli facet bedąc w związku ogłasza sie na randkach to kopniak w cztery litery- lepiej teraz niz później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? a skąd wiesz,ze szczerze? który facet ci sie przyzna? podalam ci jedyny wiarygodny sposób.wubór należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fc12345
Ostatnio jestem troche nie do zniesienia przez tez żal, nie moge zapomniec. On chyba nie wie ze mi jest przykro z tego powodu. Nie jest to chyba powod zeby miec tam konto. Moze zanim zrobie prowokacje, to porozmawic z nim o tym zalu. Moze po rozmowie zlikwiduje sam to konto i problem z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojoj, chyba naiwna jestes.ale jak chcesz spróbuj.my tu radzimy a nie mówimy to co chcesz usłyszec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fc12345
Ciesze sie ze radzicie :) Dziekuje za wszystko A co sadzicie o tym: moze spotkac sie i pokazac mu na kompie jego konto zapytac co to znaczy i czekac na wyjasnienie, co powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trach
Do fc12345 Dziewczę, a ile ty masz lat.Do gimnazjum chodzisz, a możę już do szkoły ponadgimnazjalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fc12345
Nie dal mi wsparcia wtedy, kiedy go najbardziej potrzebowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fc12345
Mam 27 lat i jestesmy dosyc dlugo razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKRECJAB8
lepiej zapomnij o nim bo to już źle wróży, będzie ci gadał głupoty i kłamstwa. nie pozwól na to, To nie jest jeszcze ten jedyny, a dla niego ty nie jesteś tą wymarzoną. popatrz na to trzezwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trach
27 ?... bo mnie się wydaje, że conajwyżej 17 i taka naiwana jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fc12345
Myslalam ze jestesmy dla siebie stworzeni, planowalismy wspolna przyszlosc Ale strasznie sie czuje, caly swiat mi sie wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fc12345
Nie jestem młódką. Naiwność? Jak czlowiek jest zakochany to jest po prostu ślepy i ufny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trach
...bo to chyba Twoja pierwsza miłość, pierwszy facet na poważnie i dlatego tak Ci się teraz wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fc12345
To moj drugi facet na powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli on ma juz pod 30? Wybacz ale gdyby miał 18-19 to bym jeszcze zrozymiała że głupi i mu przejdzie , ale to dorosły facet. 2+2=4 - jak dla mnie. Nie sprawdził sie w sytuacji dla ciebie ważnej, daje ogłoszenia na randkach. To powinno dać Ci do myślenia. Bardzo chciałabym Cie pocieszyc ale przede wszystkim musisz dowiedzieć sie prawdy -bo w obecnej sytuacji bedziesz sie tylko katować domysłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fc12345
Jest w moim wieku Oficjalnie nie mam do niego o to żalu, ale to do dzisiaj we mnie siedzi i jest mi z tym żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fc12345
Oczywiscie chodzi mi o tamta sprawe bo ta jest za swierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o to czy masz do niego żal, ale o to że sie nie sprawdził, że nie mogłaś liczyć na niego gdy go potrzebowałaś. Ja nie proponuje Ci rezygnacji z tego związku tylko to byś doszła prawdy o nim i wówczas podjęła decyzję. - bo może faktycznie kumple zrobili mu kawała a Ty go oskarżasz niesłusznie - ale o tym musisz sie przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×