Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wydepilowana

depilacja cukrowa jestem w szoku

Polecane posty

Gość Czorna JP
Za godzinę pierwsza próba ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpnatalia
i ok, że jest przeźroczysta. Jak ją będziesz "urabiać",. zmieni barwę, tylko potrzeba cierpliwości. Nie trzeba dodawać miodu. Pastę robi się z cukru, wody i cytryny. To jest baza, podstawa. Możesz jednak dodać miód czy inne zioła. Ja np zamiast wody wlewam zaparzony rumianek, dodawałam też miód, ale to nie jest konieczne. Ot, po prostu - próbuję. Kiedyś dodałam korę dębową. A;e to było głupie, bo podrapałam sobie nogi i musiałam pastę robić od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czorna JP
dzięki ;)) Zobaczymy co z tego będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czorna JP
To jest naprawdę skuteczne!!!:) Mam teraz gładkie nogi ,a jestem brunetką i mam dość ciemne i twarde włoski od maszynki,i niemogę się nadziwić że udało mi się za pierwszym razem to zrobić ,bo tyle się tutaj naczytałam że że się wam nie udawało,no ale wyszło:) Gorąco polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiowiczka
a ja mam mocne wlosy na łydkach i za nic wyrwac ich pastę cukrowa nie mogę:/ za to bikini i uda całkiem fajnie:) /Natomiast nie moge znieśc bólu pod pachami wiec darowałam sobie extra sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Succub
ja z braku cytryny zdecydowałam sie na wypróbowanie kwasku cytrynowego :) Jak narazie jest chyba ok- barwa jasnego piwa, biala piana... cukier poooowoooliiii sie karmelizuje:) masa robi sie powoli gęstrza, mam nadzieję że się uda:) Idę przemiąchać żeby nie przywarła mi do garnka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Succub
Właśnie zauważyłam że świetnie zrywa gumę z kabli :) jest jeszcze gorąca ale skoro oskubała kabel to chyba i ze mną da radę jak trochę wystygnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysaaa
ta masa jest świetna:)polecam owłosionym hihihihihi ju już jestem łysa:)))))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysss
a mi cały czas wychodzi strasznie ciemna, prawie czarna:\ a jak zastyga to taka twarda, ze nie da sie jej ruszyc. Robie 1/2 szklanki cukru, pol cytryny i troche wody, macie pomysły czemu nie wychodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wy tę masę robicie
Ja zrobiłam kiedyś masę cukrową i po ostygnięciu zrobiła się twarda jak cukierki. Zastygła w garnuszku na kamień. Co mogłam zrobić źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wy tę masę robicie
tyss Mi wyszła tak samo! Tylko że była lekko brązowa, nie czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysss
to sie pocieszam ze nie mi jednej nie wychodzi;P a czy ktos ma pomysl co jest zle? albo co z tym dalej zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysss
a, i jeszcze w ogole mi sie to ni9e chce kleic, tylko sie lamie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wy tę masę robicie
tyss Mi też się łamie:) A robiłam według przepisu. Z resztą, co osoba, to przepis. Każdy ma inny i ludziom jakoś wychodzi. Może za długo podgrzewałam? Albo dałam za mało wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysss
probuje jeszcze raz;) to co mam podgrzeje i dodam cytryny, zobaczymy co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdubelątko
wow. haha jestem po pierwszym razie. nalezy pamietac, ze mase trzeba gotowac jakies 10-15 minut, jesli mniej, to zrobi sie lejaca maz nawet po ostygnieciu. jesli dluzej - wszystko sie spali. poki co jestem na nie. pierwszy raz z depilacja - wyrwalo mi kilka wloskow. sprobuje wieczorem, to napisze wiecej. dlugo sie przygotowuje, dlugo czeka na ostygniecie. to ze sie klei to nic - latwo wszystko zyc woda, zreszta - wosk tez trzeba ze skory oczyszczac. jesli chodzi o bol to NAPRAWDE JEST ZNIKOMY - choc jak mowie wyrwalo mi tylko kilka wloskow, w kazdym razie nie bolalo. polecam dla wytrwalych i zdesperowanych, takze dla tych, ktorzy maja ochote na cos slodkiego a nic nie ma w poblizu - masa jest pyszna! takze ten rodzaj depilacji chyba najlepszy jest na samotne, zimne, melancholijne i depresyjne wieczory - idealna do obzerania przed telewizorem haha napisze wieczorem, moze tez okaze sie przydatna do depilacji! :P pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h3tg
udało mi się wydepilować nogi zrobiłam karmel z 1 szklanki cukru, soku z połowy cytryny i 2 łyżek wody, gotowałam 20 minut aż zrobił się bursztynowy tyle, że był zbyt twardy - próbka po ostygnięciu nie dawała się rozsmarować więc dolałam trochę wody i zagotowałam tym razem był za rzadki ale kiedy miał temperaturę ciała ( twardość coś jak guma do żucia na pewno nie lejący ) nałożyłam karmel szpatułką na skórę pod włos ( prostokąt jakieś 3 na 10 cm ) i nakleiłam pasek papieru, po przyciśnięciu go wystarczy pociągnąć zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów i już, trwało jakieś 10 minut czego te kobiety nie wymyślą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciposzka..
na allegro taka beczułka 10 zł najtaniej kosztuje mi własnie stygnie.. juz się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliciaRivera
Nie próbowałam, ale to dobrze wróży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atygryska
ja próbowałam 3 razy włosów rzeczywiscie jest trochę mniej i są ciensze to opinia nie tylko moja , ale i koleżanek niestety włosy nadal wrastają czy myślicie , ze po kilku kolejnych depilacjach będą mniej wrastac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_1989
hej zrobilam sobie ta mase cukrowa czy jak to sie tam nazywa 3/4 szklanki wody zagotowalam z szklanka cukru i polowka cytryny kolor ma ladny i juz wystyglo tylko to zamiast stwardnac jest dalej ciagnace i klejace i nawet nie ma tego jak nalozyc bo sie cale ciagnie moze mi ktoras powie co zle zrobilam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola:)
ja zrobiłam tak jak kaska_1989 wzięłam szklankę cukru, pół szklanki wody, łyżeczkę miodu i sok z połowy cytryny, gotowałam, aż zmieniło kolor na bursztynowy, przelałam do słoiczka i czekałam aż zastygnie. Po jakiejś godzinie masa miała konsystencje żywicy-ciągnęła się i przyklajała do palców, a o robieniu z niej kulek nie było mowy. czy ktoś wie co robię źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HevCiula
Nie wychodzi mi, ale pomyslalam ze moze dalatego bo mam kuchenke elektryczna? Jak myslicie? czy to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara....
wow! to i ja spróbuje a myślicie ze jak nie dodam cytryny to cos sie stanie? niewyjdzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,mi zawsze wychodzi ta masa,jest wszystko tak jak byc powinno,ale mam takie slabe wloski ze nie chce mi łapać. to samo z woskami doi depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa
mam pytanie, jak długo pozostawia się tą pastę np. na nogach ? i spłukuję się to wodą ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasty się nie zostawia
na nogach - nakłada, "przyklepie" i od razu odrywa - razem z włoskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINA666
- 1 szklankę cukru, - szklanki wody, - szklanki soku z cytryny. Składniki należy wymieszać i podgrzewać przez ok. 30 minut mieszając. Kiedy osiągniemy konsystencje płynnego karmelu, pozostawiamy do wystygnięcia. Jeżeli po raz kolejny chcemy użyć pastę musimy ją podgrzać w celu uzyskania ponownie płynnej konsystencji. Nie należy nakładać na skórę gorącego preparatu. Niewielką ilość pasty należy rozgnieść w palcach i nałożyć na skórę (z włosem). Pastę trzeba gładzić w taki sposób żeby przyczepiła się do skóry. Następnie odrywamy pastę szybkim ruchem w kierunku pod włos. Jeżeli używana pasta nie jest całkowicie zużyta i nadaje się do ponownego wykorzystania- możemy to zrobić. Jeżeli wygodniejszą formą jest używanie pasków do odrywania pasty, również można je stosować. Po depilacji skóra jest gładka i odżywiona. Poldaje link do rewelacyjnego filmiku, ktory pokazuje jak uzywac pasty :-) http://www.youtube.com/watch?v=SzOwU5VwqeU&NR=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja użyłam jej przedwczoraj. Najpierw wyszła jak miód , na 2 dzień jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×