Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wydepilowana

depilacja cukrowa jestem w szoku

Polecane posty

No pasta kleiła sie bardzo...jakoś nie dałop sie za bardzo kulki uformować, dlatego uzylam bibułek do depilacji.... Ehh...no trudno, przeboleje te 2 tygodnie... no ale to w takim razie jest przestroga dla innych...Uważajcie, jak potrzebujecie tuz po depilacji dobrze wyglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka w konsystencji była Wasza pasta?? czy jak ją przykleiłyście do skóry, to można było ją energicznie zerwać palcami?? bo moja była raczej taka jak miód tylko o wiele bardziej klejąca... a co do krwiaczków...to dodam tylko,ze ja mam po prostu chyba delikatną skóre...więc moze dlatego:( minęła doba...a moje krwiaki wyglądają identycznie jak wczoraj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziele
ale wystraszyłas mnie:( mialam jutro probowac ale teraz juz nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sazza
Ja ugotowałam. Bikini strasznie boli. Rzeczywiście skóra jest gładziutka. Ale niestety nie wszystkie włosy wyszły za pierwszym razem. A co z pachami? Boję sie bólu. Od bolenia moje włosy pod pachami są grube i czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sazzy
a Ty nie masz zadnych krwaiczkow na bikini? a nogi tez depilowalas-i jak tez bolalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szazza
Zero krwiaczków. Nogi na razie mam wydepilowane depilatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szazza
Próbowałam zewnętrzną stronę ud, ale to mozolna robota. Chyba dzisiaj się zmuszę. Ale lepiej działa jak ta masa jest jeszcze ciepła i bardziej klejąca. Ja rozgrzewam w mikrofali. Bo jak ciskam w palcach to potem nie ma siły klejącej . Tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny jak sie depilujecie
to trzeba naciagnąc jakoś skórę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elitta
Nie mam pojęcia skad wam się krwiaczki robią.Ja uzywam gotowej Camsakizi i nigdy nic takiego mi sie nie zdarzyło.Z tego co wiem to pasta absolutnie nie powinna być lejaca ani tak klejąca jak opisujecie.Moja gotowa ma konsystensję plasteliny i jak przykleję do skóry to bez problemu odchodzi.Nigdy zadnych pasków do niej nie używałam.A każde podrażnienie jakie mi wyjdzie, na przykład na bikini takie małe kropeczki,posypuje od razu po zabiegu talkiem kosmetycznym i po pół godz nie ma śladu.Może tak spróbujcie?A z naciąganiem skóry to prawda-trzeba ją naciagnąć, ale myslę, że w tym wypadku to akurat była wina pasty i jej składu/konsystencji niż nienaciagnięcia skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny z krwiaczkami
a macie duzo wlosow lub hirsutyzm? moze dlatego to? bo te co maja mniej wlosow to ich tak nie boli i nie maja takich podraznien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrunetka
Mam dosc mocne wlosy i krwiaki mi sie nie robia... tez uzywam "kupnej" pasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzzy
jaka jest konsystencja tej pasty Camsakizi, bo ta moja domowej roboty jest twarda jak kamień.Czy łatwo formuje się z niej kulkę o właściwej konsystencji, czyli umozliwiającej depilację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuuuu
gotuje i jest strasznie rzadka!!!! czy po ugotowaniu ma miec konsystenjce budyniu??? moja nie ma prosze szybko odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuuuu
a dodalam wszytsko wg przepisu, polszkl wody i cytryny plus szklanka cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuuuu
wyszła klejąca :o co teraz? mam dodac cukru? ile???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuuuu
oj dziewczyny chyba nic z tego nie bedzie 😠 podgrzalam, dodalam cukru i ledwo co sie zgotowalo to zrobilo sie baaardzo ciemne,chyba sie przypalilo :O co ja zle zrobilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuuuu
i cos mi sie wydaje ze nadal bedzie ciagnące :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monolog prowadzisz
;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuuuu
ja peirdziele klei sie jak nie wiem :O skoro wg oryginalnego przepisu jest szkl wody i pol szkl cukru to jak to niektorym wychodzi?? przeciez jak sie gotuje dluzej to sie przypali :o w sumie dalam pol szkl wody+cytryna i poltora szkl cukru :O za to powiem wam ze to jest dobre:) troche slodkioe wiec na raz nie zje calego słoika:P ale przypomina mi dziecinstwo bo smakuje jak wata cukrowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
A ja sobie zrobiłam i za 1 razem mi wyszło :-) wydeplowałam sobie paszki ,nic nie bolało,ale sie martwię bo od 2 dni mam czerwona skórę...nie boli mnie ani nic,ale jest nieładnie czerwona...a bikini super!!! Ani śladu zaczerwienienia,włosów nie ma,bólo-BRAK.Polecam. Co prawda po zdepilowaniu 1 paszki musiałam kuleczkę wyrzucić,bo się zbyt rozgrzała a miałam wenę więc wzięłam kolejny kkawałek.Polecam wlanie masy do naczynia takiego,które można wkładac do mikrofalówki-wkłada sie to wtedy na 10 sekund i masę można łatwo wyjąć,polepić i sie depilować.Aha-po rozrobieniu w dloni masa mi sie nie zrobiła pomarańczowa,ale została taka półprzeźroczysta i zółta.Mimo wszytsko świetnie działa.Polecam bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuuuu
Sara a jakie proporcje mialas? i ile czasu gotowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
dokładnie 28 min gotowania.proporcje szklanka curkru,łyżka miodu prawdziwego,pół szklanki wpdy,sok z połowy małej cytrynki.Aż zrobił sie kolor ciemnego piwa.Najpierw wodę gorącą zmieszałam z resztą i potem już nie mieszałam ani nic.Zaczęło sie pienić.Wtedy wyłączyłam i przelałam do naczynka.Działa!!! ;-) mam nadzieje,że się wam uda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilam
i wydawalo sie ze bedzie ok, bo po zastygniegiu byla twarda jak kamien. a jednak... wlozylam sloik do goracej wody by podgrzac i jak sie okazalo jest lepka,ciagana, cie da sie nic zrobic :o o co chodzi, czemu mi sie tez nie udala 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bania
zrobiłam to przedwczoraj po południu :) użyłam gotowej pasty AL FATINA. pomimo tego, że jestem rasową brunetką prawie nie bolało! czuć tylko odklejanie pasty od nogi, a wyrywania włosków prawie nie. takich najkrótszych milimetrowych włosków niestety nie chwyciło ale za to zapuszczone jak najbardziej. to był mój pierwszy raz i bawiłam sie z tym około dwie godziny, tak na spokojnie, ogladając telewizor. Został mi jeszcze tył lewej łydki i dziś się za nigo wezmę :) a co do podrażnień to prawie od razu wyszło zaczerwienienie w miejscach po cebulkach. Mój chłopak stwierdził,że to pryszcze :P gdzies po dwunastu godzinacz wszystko zeszło, zostało tylko kilka małych krwiaczków-siniaczków, chyba 4, ale one też juz się zmniejszają. Ogólnie to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NELKAMELKA
nie dodawajcie absoltunie wody, cukier,cytryna i miód, ale bez WODY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde to jak ma byc
w koncu z tymi proporcjami? :O co zrobic zeby nie byla klejąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co juz
juz sie nie depilujecie? jakie w koncu maja byc proporcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie (jak juz kilka razy powtarzalam) tak: 1 szklanka cukru 0,5 szklanku wody 3 lyzki miodu pol cytryny i z tego wyciskam sok Sczerze mowiac to robie podwojone lub potrojone skladniki (chyba wiecie o co chodzi) Najwidoczniej prawie kazda robi inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobilam wg tego przepisu
i była klejąca:O nie kapuje 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×