Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wydepilowana

depilacja cukrowa jestem w szoku

Polecane posty

Gość kamila123
A ja mam pytanie ile mam trzymać tą paste na np nagach czy bikini 10 min wystarczy czy więcej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tak robisz
rozsmarowujesz,przykladasz szmatke, gladzisz to po szmmatce reka zgodnie z kierunkiem wzzrostu wlosa i szybko zrywasz pod wlos, wiec cala czynnosc powinna byc plynna.nic nie trzymasz oprocz tego przygladzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydepilowana
jestem zaskoczona ze ten temat nadal istnieje. Jutro napisze cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro spróbuję jeszcze raz zrobić. robiłam już wczesniej,ale wyszedł mi taki miód :/, zamiast ciała stałego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra,zrobiłam :P miałam jutro,ale tak jakoś...:D wyszedł mi bardzo ciemny bursztyn- jak ostygnie,to zobaczę,czy wyszło :D aż mnie głowa boli z przejęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a woda
raz podajecie,ze daje sie wode a potem,ze nie? to jak to w koncu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdeczka
mi to nie wyszlo:(:(:(:( poparzylam sobie cale rece wczoraj i jak bylam zarosnieta tak jestem :(:(:( nie wiem co zrobilam nie tak, proporcje dobre wszystko dobrze tylko ze to dziadostwo w rekach mi sie robilo twarde jak kamien :(:(( ehhh chyba kupie gotowa na allegro :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdeczka
a wlasnie mam jeszcze pytanie, czy to naprawde ma takie wielkie znaczenie zeby przelac to do sloiczka?? nie moze to zostac w garnku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdy
ten słoiczek to po to,zeby potem mozna go było podgrzac na nastepny raz, bo pasta musi byc ciepla do forowania-tak zrozumialam jak czytałam topik,dopiero w sobote sie samam pobawie z ta pastą i tez nie wiem jak to jest z ta wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdeczka
dzieki za odpowiedz, ale przeciez garnek tzn paste w garnku tez mozna podgrzewac dokladnie na tej samej zasadzie co w sloiku :/ sprobuje jeszcze raz podgrzac ja i ciepla nakladac na nogi i paskami zrywac, nie wiem co z tego bedzie bo tak jak mowie, moja pasta momentalnie twardnieje :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdy
podziwiam Twoja cierpliwość i zapał,ja bym pewnie już adwno zrezygnowała,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,szlag mnie trafił :( wszystko jest ok,tylko się do skóry nie klei. tj do włosków. już nie mma cierpliwości...gdie kupię gotową pastę i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiechu warte
kurde wez sie cofnij pare stron i bedziesz wiedzie...ja pierdziele...strona 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugotowalam i teraz stygnie zdziwilo mnie na poczatku, ze to nie jest jakas co bardziej zwarta masa tylko praktycznie woda, dlatego dosypalam troche wiecej cukru :] ale jak mieszalam lyzka to przypadkiem troche kapnelo mi na kuchenke i stwierdzilam, ze umyje ja pozniej. jak chcialam umyc po ugotowaniu to to co kapnelo bylo twarde jak nie wiem! a w ogole to mi wykipialo :] ale stralam na szczescie szybko! az boje sie pomyslec co bym musiala zrobic, zeby zetrzec to co wykipialo jak by to zaschlo! teraz z niecierpliwoscia czekam az wszystko wystygnie. jakos nie wyobrazam sobie jak moge potem to z nogi sciagnac ale co tam, probowac zawsze warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super,ale mi chodzi o sklepy i drogerie ,nie o allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musisz poszukac i popytac w drogeriach.w sklepach to ja mysle, ze tego nie kupisz a ja wlasnie maznelam tym jeszcze dosc cieplym i lejacym sie mazidelkiem kawalek wlosow na reku i chcialam to zmyc. i...mi troche wlosow wyszlo z reki :O mysle, ze jak bedzie bardziej gesta i zwarta to bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to z ciekawosci sprobowalam tego. cytryna+woda+cukier+miod = zje**** slodkie :O fuj. jak by zjesc lyzeczke to by sie sniadanie zrwocilo z tej slodkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaaaaaaahaaaaaaaaaa
a drogeria to nie sklep?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKLEP NIE SKLEP
sklep to sie ze spozywczym kojarzy a drogeria z kosmetykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dolewa sie wody
i to nie ma byc cialo stale tylko b gesta klejaca ciecz.ja to pogrzewam w mikrofali wiec w miskach a nie sloikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dolewa sie wody
bo w plytkim jest parktyczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dolewa sie wody
a cukier i sok z cytryny i troche wody to byl starogrecki sposob na depilacje i b bolesny .nakladalo s taka mikture na skure i tarlo tak zeby sie skundlila z wlosami (zwalkowala) i to jest beznadziejne.a miod cukier i cytryna to tzw depilacja brazylijska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdeczka
kupilam dzis plastry, tzn wosk, nawet nie bolalo, chociaz mam naprawde grube ciemne wlosy, fakt ze nie jest to zbyt dokladne, tzn nie wszystkie wloski sie wyrwaly ale i tak nie jest zle, a co do pasty to bede probowac dalej :) moze kiedys sie uda :):):):) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobowalam kawalkiem na nodze, jak jeszcze nie ostyglo do konca. nie wszystkie wlosy wyszly, ale jakis tam efekt byl. tylko sie ciezko odrywalo, pewnie dlatego bo plynne bylo. niestety nie mialam czasu na dalsze praktyki bo musialam wyjsc i w koncu skonczylo sie na piance i maszynce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonek834
Robiłąm jajuż tle razy - przykleja sie i odkleja od ciała, ale włosków nie wyrywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa86
Sylwia mam pytanie Ty tą pastę ugniatasz w dloniach? I ona robi Ci się matowa? Bo ja ugniatam i ugniatam i cały czas jest przeźroczysta. Poza tym jest za miękka i nie rozciąga się na skórze tak jak powinna. To jest kupna pasta camsakizi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×