Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marzenkaaa

Panowie, co wam sie podoba w starych babach?

Polecane posty

Gość Marzenkaaa

Ja sie dziwie, że Wy Panowie zwracacie uwagę na stare baby, 30 - 40 latki a nawet starsze, co wam sie w nich podoba? Stara skóra, celulit, zmarszczki? Tyle Pięknych kobiet na swiecie a Wy sie za czymś takim oględacie. A najgorsze jest to jak słysze że nawet chłopakom 20 kilku letnim podobają sie takie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-latka
Marzenka, bo mam to czego ty nie masz. A ty myslisz, ze jak masz cialo bez zmarszczek, to wszystko, trzeba miec to cos, ktorego ty napewno nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novinexa
....30latki są stare?! buhhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenkaaaa
to coś? Czy po prostu jesteście łatwiejsze? a trzydziestokilkulatki sa stare....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość z kobiet w tym wieku bardzo atrakcyjnie wygląda i to Cie chyba boli. Nie biegały na solarium w młodości i teraz mają zdrową cerę :) Zobaczymy jak będą wyglądać nasze pokolenia za 20 lat (ja teraz mam 22 lata)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt**
20latki same nie wiedzą czego chcą a 30i40 latki są wspaniałe nie tylko w łóżku ale i w każdej innej dziedzinie życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenkaaaa
to bedzie dopiero za 20 lat, a teraz jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenkaaaa
odezwał sie znawca, widocznie na niewłasciwe trafifes, a ozenisz sie z kobietą starszą 15 lat? czy z kobietą w twoim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo może mają o czym z nimi gadać i ręczę ci że zmienisz poglądy za 10 lat sikso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenkaaaa
Za 10 lat to bede mezatka, i nie będe szukała potwierdzenia własnej atrakcyjności wśród 20 latków, nie wiem chyba komuś tego potwierdzenia brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co..
czas szybko..stanowczo za szybko biegnie i ani się nie oglądniesz a będziesz tą "starą " 30-40 latką...czego bardzo ci życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc tu jest pies pogrzebany - zostawił cie chłopak bo mu się trzydziestolatka spodobała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenkaaaa
Nie zostawił mnie tylko mnie to śmieszy.... Nie stać was na facetów w waszym wieku? hahhahha nie stac nie stac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt**
na 20 latki każdego stać zawsze chętne, na te starsze to już trzeba się postarać, ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki
biedna Marzenko jesteś już starą sfrustrowaną kobietą nic nie jest w stanie cię dowartościować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 41latka
No Marzenkaa!!!! Co jest z Toba???Masz" pretensje do garbatego że ma proste dzieci"?? dlaczego tyle jadu w Twoich wypowiedziach o starszych od siebie kobietach??? Z tym solarium to strzał w dziesiatkę.To co teraz wyprawiaja dziewczyny w wieku 20 lat w tej trumnie to istny horror.Przypieczone jak kurczaki z rozna.Ani w tym uroku ani piekna.Masz dziwne problemy z facetami.Ja w Twoim wieku nie zastanawiałam sie nad tym i powodzenie u facetów miałam.Teraz tez nie jest gorzej.To chyba jednak sprawa dojrzałości.Przewracanie ślipkami to za mało,spodniczki super mini to tez za mało.Tipsy jak u tygrysicy to tez za mało.Oni jednak wola umiarkowanie, a najbardziej uwielbiaja kobiety madre.Co nie znaczy ,że młode atrakcyjne dziewczyny takie nie są. A i własnie jestem mama dwóch slicznych dziewczyn,one nie maja próblemów myslowych na temat przez ciebie poruszony.I pewnie dlatego nie maja problemów z facetami.Myslenie ma jedak kolosalna przyszłosc jak to kiedys ktos powiedział.zastanów sie moze to nie wina facetów tylko zwyczajnie twoja.Pozdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjojj Marzenkaaaaaaaaa
mam 36 lat, nie uwazam sie za starą , jestem dosc atrakcyjną kobietą, cialo tez nie jest zle skoro się facetom a przede wszystkim mi podoba. Dbam o siebie , jestem elegancka, zawsze dystyngowana, nie używam wulgarnych slow, bije ode mnie seksapilem. Moimi fanami są nie tylko starsi czy w tym samym wieku panowie. Zareczam cie , ze gro tych Panow to mezczyxni młodsi ode mnie....nawet około 28 lat .....lubia ze mną rozmawiac, przebywac w moim towarzystwie. ...nIE, NIE SYPIAM Z NIMI , MAM MĘZA KTOREGO BARDZO KOCHAM......są tylko moimi dobrymi znajomymi i kolegami.Twierdzą ze jestem inteligentna, wesola, bardzo zyciowa kobieta. Pytalam dlaczego akurat ja ? w tym wieku ? krotka odpowiedx : bo malolaty nie mają wiedzy na temat zycia, dla nich długie pazury, kuse rożowe spodnice i cyce na wierzchu to cala wiedza nt zycia.....dla nich liczy się kasa, przebojowosc, dyskoteki i ilosc zaliczonych facetow bo to wg nich jest wazne.....z kobietami w wieku starszym rozmowy są już na poziomie, wiedza co mowią , wiedza co robią i są doswiadczone w roznych dziedzinach zycia....no i maja to COS czego Wy 18-22latki jeszcze w sobie nie wyrobiłyscie. Oczywiscie nie generalizuje , ale wiekszosci tak jest :D. A po Twoiim poscie widac od razu ze wlasnie jeszcze tego COS nie masz bo jestes nietolerancyjna, przemadrzala gowniaRA, KTORA ZAMIAST PISAC TAKIE GLUPOTY POWINNA ZACZĄC PRACOWAC NAD SWOJĄ INTELIGENCJA :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać że pusta jesteś
jak pęk słomy.miłość,zauroczenie,chemia,namiętność są całkowicie uniezależnione od wieku.nigdy nie wiadomo kto akurat sprawi,że nasze hormony zaczną szaleć.jeżeli z góry zakładasz np " nigdy nie mogłabym zakochać się w facecie młodszym o 10 lat ( albo starszym o 30 ),to znaczy że nic nie wiesz o zyciu i jesteś zupełnie naiwna. strzała amora może dopaść nas w każdym wieku i zakochać również możemy się w osobie w każdym wieku,w 65-letnim dziadku,albo w 18-letnim młokosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenkaa
ma już ponad 40 lat, dwójkę dzieci, jest po rozwodzie, do tego dupy daje gdzie popadnie. Oj, nieładnie Marzenko, nieładnie :D >>>ostatnie doniesienia prasowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22 lata ale i tak obiema rekami podpisuje sie pod tym co napisała \"ojjjjj marzenak\". A i sama mam wiele kolezanek i kolegow powyzej 30 roku zycia i jakos nie mam problemu zeby sie z nimi porozmawiac czy wspolnie sie bawic. I nie uwazam ze sa starzy wrecz przeciwnie czasami potrafia sie bawic lepiej niz 20 latkowie:) wiec nie generalizuj ze 30-stki sa stare bo to nie prawda...mysle ze mas zpoprostu jakis osobistu uraz i tyle...:) pozdrawiam wszystkie 20- 30- 40- stki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32- latka
Dziewczynko. Nie wiem ile masz lat, ale rozejrzyj się trochę. Większość trzydziestoparolatek jest sto razy ładniejsza, ma więcej wdzięku i sexapealu niż biedne młode dziewczątka, które nie wiedzą jeszcze o co w życiu chodzi. Ja mam 32 lata i wyglądam 10 razy lepiej niż gdy miałam 18 czy 20. A tych 20 latków to sobie zachowaj dla siebie. To nie mężczyźni tylko chłopcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32- latka
nesska Brawo dziewczyno jeśli masz starszych przyjaciół to wiesz,że życie zaczyna się po trzydziestce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 32- latki -->> masz racje co to tego życia :) i czasami ludzie z ktroymi dzieli nas 10 albo i wiecej lat moga być lepszymi przyjaciółmi niż rowieśnicy.. wiedza o zyciu troszke wiecej a i szczera i bezinteresowna przyjazn jakoś im łatwiej przychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo może takie stare 30 letnie
baby mają rozum? a może doświadczenie? a może nie lecą tylko na kasę? :p a tak poza tym niejedna stara baba ma lepszą figurę od dwudziestolatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie! Czy Ty aby widzialas cialo dojrzalej kobiety, ktora dba o siebie? Wiesz , mam 46 lat , a jeszcze 2 lata temu robilam zabiegi dziewczynom b. mlodym na celulit, sama go nie majac. To nie straosc, a zla cyrkulacja krwi, rozstepy , to nie utrzymywanie wagi przez lata na jednym poziomie a Wasze stale odchudzanie , bo dogadzacie swoijemu podniebieniu , chlebkiem , ziemniaczkami ,krakersami , chipsami itp. gownami. To prawda 31 latkowie ogladaja sie za mna , ale to sa DZIECI, wez ich sobie, mnie strarczy moj 47 letni Mąż, ktory oglada sie za Wami , dzierlatkami , i mowi mi, ze ... No wiesz, Mala, dlaczego te dziewuchy dzisiejsze to takie bezguscia i tandety? Albo chude jak szkieletor, albo tluste jak hipopotamy? Pozdrawiam Cie i proponuje ... popatrz w lusterko..., niech ono nie bedzie zaczarowane..., a realne! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka piątka
Ja też wyglądam lepiej niż w wieku 20 lat. Czuję się piękniejsza, atrakcyjniejsza niż wtedy. Nie mam kompleksów i dlatego do głowy by mi nie przyszło zakladać taki topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam mieć prawdziwe powodzenie dopiero po drugim dziecku :) Jak już ciut się zaokrągliłam (zgubiłam tłuszczyk po ciąży ale ciało się zmieniło, zrobiło się jakieś bardziej \"miękkie\") i przestałam w końcu nakładać na siebie tony tapety. Nikt mi nie daje tylu lat ile mam :) Mam fajną pracę która nie jest całym moim życiem. Mam fajne hobby. Lubię się śmiać. Przyjaźnię się z ludźmi w przedziale wiekowym 19-70 lat. Życie zaczyna sie po trzydziestce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko - / swoją drogą - nie chce uogólniać !!! :) ale to imię często charakteryzuje własnie konkretny typ kobiet. O ile masz rację Marzenko to powiem Ci ,niewiele ci z zycia zostało.Za kilka lat - bo nie wiem czy wiesz - ale czas biegnie tylko w jedną strone - będziesz miała 30 lat. Mój plan dla ciebie : żyj szybko jak coś zdążyłaś zarobić - spisz testament poszukaj juz teraz domu dla starców - kto wie może trzeba rezerwować dobre adresy już teraz nie płacz codziennie,że oto chodzą koło ciebie 10 letnie dziewczęta które za 10 lat jak będą miec 20 lat a ty 30 będa mówiły na ciebie stara baba Juz tym bardziej nie patrz na niemowleta bo one jak będą miały 20 lat to już będziesz tak stara że szok - będziesz miała brrrrrrrrrrrrrrrrr aż się boje napisać 40 lat ......a fu !!!!! brrrrrrrrrrrrrr obrzydliwstwo pozdrawiam wszystkich z szarymi komórkami stara 33-letnia dupa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×