Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marzenkaaa

Panowie, co wam sie podoba w starych babach?

Polecane posty

właśnie dowiedziałam się, że jestem stara buhahahahahahahhaha chyba się powieszę z tej rozpaczy ;) ach, zebyś dziecino miała satysfakcję, to mam nadmiar tłuszczyku i łokropne rozstępy..szczęśliwa ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> juulka - już Cię lubię :D lecę szybko pisać testament sesese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka piątka
Fajne jesteście, kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o luuuudzie mumi - stara babo...... :) nie napisałaś jeszcze????...głupoty Ci w głowie a o poważnych rzeczach nie myślisz.....oj mumi mumi....naprawdę weź się za siebie bo Cię lada dzień starość zje.... noooooooo ja tez jestem stara....tak do mnie dotarło ,stanełam przed lustrem ...no nie amm we wzroku tęsknoty za rozumem ale założę się że Marzenka ma... Drugi dzidziuś mi rośnie w brzuchu kto to widział w tym wieku rodzić dzieci ,starośc mi padła na głowę....zapomniałam się z własnym meżem i teraz mam - terapię 10 lat mnie w 9 miesięcy heheheheheheheheh zamiast botoksu Ja juz myslałam,że w tym wieku to menopauza jak nic...juz nawet soyfen czy soyfem oglądałam w aptece.... tak tak mumi...ja Ci dobrze radzę pisz juz dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_jeden
No ja mysle ze kobiety w wieku 35-40 lat najlepiej rozumieja facetow ... Facetom z kolei imponuja kobiety niezalezne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz juulka :( czas najwyższy dla mnie, coby geriavit na sklerozę zażywać... i Tobie by się przydał ;) jak mogłaś aż tak się zapomnieć i zaciążyć ;) staruszko, będziesz mieć ok. 40. na karku i włócząc nogami, o lasce prowadzić chcesz dziecię swe w progi szkoły? acha...byłabym zapomniała (znowu ;)) w szafie już wisi kiecka, w której mają mnie pochować !!! --> juulka cieszę się Twoim szczęściem :D 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi...małpo jedna stara ...oplułam monitor przez Ciebie / nie nie dlatego że mi szczęka wypadła i jej szukałam po omacku / hehehehehehehehehehehehehe Rewelacja - dawno się tak nie śmiałam.............. i dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Marzenka (ta sama czy inna? ślepa jestem i niekumata - jak to 30-tka) cieszy mnie niezmiernie, Twoje stwierdzenie, ze z 30-tkami można pogadać (!) i można nas przelecieć - choć wolę określenie: kochać się, bo 30-tka z byle kim nie pójdzie ;). Do tego JUŻ w tym wieku umiemy gotować, znamy się na obsłudzie żelazka i pralki. I jak widzisz z kompem i klikaniem też sobie świetnie radzimy...choć w stawach rwie na potęgę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka milczy.... dwie szare komórki nie zaiskrzyły coby strzelić celną ripostę... szkoda 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi obłóż się kapustą w podaniach ludowych piszę,że pomagało na rwanie w stawach....obłóż się i pisz....mumi no twarda bądź trzymaj się jakoś....dasz radę mumi jak miała dwie a co jakis czas jedna komórka robi out......to może ma juz jedną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> juulka jesteś :classic_cool: po kapustę muszę z rana powlec sie do GiESa, bom se zapomniała (znowu ;) ) lecz co to ? już kur pieje.....trza iść spać..ale jak się wezmę w sobie to może i wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty może się obłóż cała.....i owiń się sznurkiem jakimś...oj myslisz że jakas różnica bedzie w wyglądzie...????? i tak wyglądamy jak.........hmmmmmmmmmmmmmmm no właśnie jak co my wyglądamy ??? -widzisz......!!!!!!!!!!!! tak fatalnie wyglądamy,że aż nie ma na to słowa ....masz pojęcie ? Ta dziewczyna nam otwarła oczy ,ktoś nam to musiał powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh..ja nieszczęsna, w nocy oka nie zmrużę - jestem STARA - ta prawda spadła na mnie jak grom z jasnego nieba 😭 a lustra wytłukę...nie będzie mnie z rana stara baba w zwierciadle straszyć...szczerzy się taka bo słońce świeci, uśmiecha się toto jak głupie do sera..stare trzydziestoletnie pudło, a fe 😭 jak to? 😭 życie tak szybko minęło? a jeszcze pamiętam jakem 20-tką była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> juulka przed snem lecę jeszcze na aerobic, popatrzeć na te młode i jędrne 20-letnie ciała, prężące się w rytm zmysłowej muzyki...umpa umpa umpa :D jak mnie skurcz chwyci, albo mnie kręg wyskoczy - nie licz, że odpiszę, że się pojawię ... nie rozpaczaj..w końcu o jedną trzydziestkę mniej na tym łez padole... 😭 pożegnam się już tu i teraz bywaj..towarzyszko niedoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoza gudmundsdottir
Hehe, ale rozwaliłyscie topik głupiej krowie :D Pozdrawiam wszystkie "stare" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj.....mumi mumi......co Ty mi tu za bajki opowiadasz..... Co pamiętasz...no co pamiętasz.....???? Ty pamietasz co było 10 lat temu ?????....mumi opanuj się No pogódź się z prawdą dziewczyno...to znaczy stara babo..... Mumi -to była prawdziwa przyjemność Cię poznać / to tak na wypadek jakby się którejś z nas nudziło już dzisiaj pisać albo...jakbyśmy zasnęły przy komputerze . Nie zapomnij na wieczór wszystkich leków ,nie zapomnij o kapuście,wysiusiaj się przed snem ,szczękę wyjmij na noc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz nawet się jednocześnie żegnamy... mumi...bywaj tylko sie tam nie przeglądaj w tych lustrach hehehehehe no ja jeszcze kilka ładnych miesięcy nie poskaczę.....:) z przyjemnością się polenie - poskacz za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisz tak dużo bo Ci pikawa wysiadzie;) Albo posiwiejesz Szkoda ze tylko tym ze nogi rozkraczasz potrafisz z facetowi zaimponowac. Kazdy ma swój sposób. I uwielbiam te wypowiedzi na forum ja ryczace 30-tki bedzą ze je młody facet zsotawił. Bo starsi to tylko was z nami zdradzają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomanoProdiż
hahahahahahahahhahahahhah Pytanie do facetów a same stare baby sie wypowiadają... hahahahhahahahahhahahaha oj Panie chyab coś was gryzie, czas zostawia coś po sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIC NAM SIE NIE PODOBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young or old
Do zalozycielki topiku; niewiem,ale mysle ze ty to masz jakas obsesje na temat starosci, celulitus,zmarszczki itd,to mozna miec w kazdym wieku niezaleznie czy masz 20,czy 30 lub 40,napewno jest zalezne jak o siebie dbasz i czy wogole dbasz.Ja kiedys tez myslalam ze 30 pare lat to bardzo dojrzaly wiek a o 40 to hoho...,teraz sama mam 27 lat slicznego synka i napewno nie czuje sie jakos specjalnie stara czy moze sie zbliza do mnie starosc,a wrecz przeciwnie ludzie mysla ze mam 20 lat,co jest mile...ups moze wymlodnialam. A tak ogolnie fajny i smieszny ten topik.Marzenkaaa a tak to ile ty masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młode jest głupie
a nie piękne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna1234
im kobieta starsza tym wyglada ladniej (oczywiscie do ktoregos wieku) np. Jolanta Fraszynska wyglada teraz pieknie a jakies pare lat temu za ladna to nie byla. Wydaje mi sie ze starsze kobiety potrafia "madrze" zadbac o siebie , maja juz jakies doswiadczenie zyciowe. np w programie bezludna wyspa te mlode dziewczyny wlasciwe nie maja o czym opowiadac,ich wypowiedzi nie sa ciekawe i czuc ze sa mlodziutkie i jeszcze glupiutkie , nie to co kobiety z doswiadczeniem juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponsor opole
akurat tak sobie wmawiać mozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D zaraz sie posmarkam ze szczęścia - Marzenka się odezwała ... łoj !! trza to złotymi literami zapisać.. odezwała się nieboga, bo pewnie myślała, że mnie na tym aerobicu ślag nagły trafił :P juulka wróóóóććć ❤️ albo lepiej se podrzemaj... jeszcze się zerwiesz nagle i coś se nadwyrężysz ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×