Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

docelu

NA DOBRY POCZĄTEK 500-600 KCAL !!

Polecane posty

Gość aga256
a ja zjadlam dzisiaj... jogrut owocowy 0% tluszczu bez cukru..150kcal piers z kurczaka z dwoma marchewkami 170kcal 3 ogorki konserwowe:)60kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika4
wczoraj - było tylko 500kcal - jakiś taki całkowity brak apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22222222222
Ika mam do Ciebie pytanie-jaki barszczyk jesz,ze ma on TYLKO 50 kcal??Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam Cie goraco.Kasia,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika4
kasia - czerwony barszczyk Winiary - na opakowaniu jest podane że 100g produktu po przyżądzeniu ma 17kcal, a więc w całym kubku ok.250-300ml = ok.50kcal. A i chyab taka sama sprawa jest z rosołkiem w kostce - ja mam taki na którym jest podane że 100g gotowego produktu ma tylko 8 kcal więc kubek ok.25kcal. przyjęłam że 100g=100m.l Myślę że dobrze rozumuję :-) , jeśli jestem w błędzie to daj znać. Czekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Zupki to faktycznie rewelacyjny sposob na odchudzenie sie. Sa smaczne i sycace a przede wszystkim niskokaloryczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia222222222222222222
no tak zupki to dobry sposob-maja bardzo malo kalorii mi da si nimi najesc,ALE przeciez sa bardzo nie zdrowe-te z proszku,bo to sama chemia....sadziecie,ze mozna je jesc przy odchudzaniu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika4
wczoraj znów tylko ok.500kcal. Dzisiejsza poranna waga 48kg/162cm. Winogronka!!! gdzie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika4
wczoraj - 560kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinaaa
witam!Chcialabym przylaczys sie do was dziewczyny-do dietki okolo 600 kcal...tylko prosze Ika napisz mi ile i przez jaki czas schudlas na tej diecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika4
witaj katarina. Jak znajdzeisz chwilkę to najlepiej poczytaj cały tyopik i wszystko bedzie jasne i pewnie trochę się zmotywujesz. Te 500-600kcal jeśli chodzi o mnie to tylko w tytule. Ja prawie cały czas zajadałam tak ok.700-800kcal, czasem nawet 1000. Dzisiaj na wadze mam 48-49kg/162cm, dietkowanie zaczęłam dokładnie 18-08-2005 z wagą 60kg. Powodzenia! I zaglądaj tu proszę bo chyba zostałam sama i głupio mi tu samej pisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinaaaaaa
dziekuje Ika!!!Napewno bede tu zagladala!!!Zmotywowalas mnie,,,,duzooo schudlas!Gratuluje!tez sie przylacze!Jesli mozesz napisz cos jesce o tej diecie-np.przykladowy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!widze ze topic niezle sie rozwija:)chyba tylko ika4 zostala a reszta to same nowe nicki:) Nie bylo mnie tak dlugo poniewaz mialam problemy ze soba...trafilam do szpitala tak tak choroba psychiczna...:( do tego doszly osobiste problemy...ale to nie wlasciwy topic zeby sie zalic:) obecnie waze 50kg i jeszcze 5 kg musze przytyc!CO MNIE NIE ZABIJE TO WZMOCNI prawda?:) a Tobie ika4 gratuluje🌻uwazajcie na siebie:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika4
winogronka - jak fajnie że się odezwałaś :-). Szczerze mówić to się trochę przeczówałam że nie było cię tu właśnie z tego powodu o którym piszesz. Ja sama mam niezłe problemy tego typu - byłam u lekarza-u mnie na szczęście jeszcze obyło się bez szpitala...NIby wszystko zależy tylko ode mnie...wystarczy zacząć jeść więcej i wszystko się unormuje...ale sama wiesz że to wcale nie jest takie proste jak się innym wydaje. Tyle czekałam na taki wygląd i osiągnięcie tej wagi że teraz za nic w świecie nie chcę przytyć. Jak masz ochotę to napisz nieco więcej o swoich problemach. chciałabym sie dowiedzieć jak się czujesz, jak jesz, i jak reagujesz na nową wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 18
widze ze jetses tu sama ja od dzisiaj stosuje amerykanska bede z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika4
hanka, myszka - witam Was serdeczenie! Dzięki że zdecydowałyśice się pisać akurat na tym topiku. z ta anoreksją to chyba niestety prawda, ale jeszcze boje się przyznać do tego nawet sama przed sobą, chociaż pani psycholog w tamtym tygodniu obwieściła mi to wprost. LUbie jedzonko, zwłaszcza słodycze - ale tak straszenie boje sie każdego kilograma więcej. dzisiaj zjadłam małe jabłko, kubek barszczykui kawałek ciastka i już mam wielkiego doła że sie złamałam z tym ciastkiem. To nie jest normalne, ale nie potrafie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seseska
Gratuluje zrzuconych kg..ja bym chciała schudnac do lutego ok.10 kg ....na tej waszej diecie do ok 500 kcal ... mam nadzieje,ze jest to realne!! Pozdrawiam i uwazajcie na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika4
seseska - dzień dobry! ja już pisałam wcześniej że stosowałam tak 800kcal a nie tak jak jest w temacie 500-600. Więc jak masz chwilkę i zanim zaczniesz tak drastycznie ograniczać kaloriie poczytaj sobie wszystko dokładnie od samego początku, zobacz co się z nami porobiło i sama zdecyduj czy naprawdę wwrto w to wszystko wchodzić bo ja już sie w tym strasznie pogubiłam. Miłego popołudnia. Odezwę się jutro :-) . PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 18
ja do diety dodaje cwiczenia z hantelkami na cale cialo a jutro na orbitreku do upadlego musze schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika4
dzień dobry Wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika4
i co??? znów pusto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 18
czesc ika jak tam zdrowko twoje czy ty tez tak masz ze jak jednego dnia sobie pojesz to odrazu cie 1 kg przybywa ja od dzisiaj zaczynam sie odchudzac i cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika4
myszka - tak z tą wagą niestety tak jest - żeby pokazała mniej to musisz męczyć się całymi tygodniami, a na więcej to wskakuje od razu nawet jak wypełnisz się tylkoherbatą czy wodą. U mnie zawsze wieczorem pokazuje więcej niz rano - mimo że nadal ograniczam się do 800-1000kcal. Tylko że ostatnio nie są to tylko zdrowe kalorie - coraz cześciej sięgam po słodkości - ale sama rozumiesz że po takim ponad trzymiesięcznym ograniczaniu wszystkiego po prosu mi się chce takich pysznych słodkich rzeczy. Na szczęście waga dalej pokazuje 48-49kg więc staram się tym nie przejmować - ale i tak wieczorne wyrzuty sumienia są nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika4
ja dzisiaj jak narazie tylko jabłuszko i chyba litr gorącej herbaty z cytryną - bo ostatnio strassznie marznę - nawet w ciepłej pracy i w ciepłym domku i pod ciepłą kołdrą - to chyba ten mnie porządany efekt dietkowania. Ale w domku mam do ogrzania zupkę z kapusty więc moze nieco mnie rozgrzeje. Oby tylko znów nie zawładnęły mną wieczorkiem ciastka które mam w barku - bo ostatnio miałam gości i trochę tego zostało i teraz podjadam po jednym wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 18
ika wiesz ja juz sama niewiem jak diete mam stosowac wiem ze musze szybko i duzo schudnadc jak uwazasz jaka powinnam i od jutra trening na orbitreku mam dokladnie 1,5 miesiaca bo mam studniowke jak uwazasz jaka powinanam zastosowac jojo mnie nieobchodzi bo potem zamiezam przejsc na sb 1 f dla utrzymania wynikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×