Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piekna1980

Ile orgazmow w ciagu dnia mezczyzna moze przezyc?

Polecane posty

Gość misiaszek
Do: Piękna 1980 Nie powiedziałem jej nigdy wprost o swoich potrzebach. Nie chciałem jej dotknąć. Dawałem delikatnie do zrozumienia i stwarzałem dwuznaczne sytuacje. Okazywałem czułość, delikatność. Podkreślałem jej wdzięki. Ignorowała to. Z niektórych dziedzin była wartościową kobietą. Zarzucała mi, że jestem erotomanem i tylko bym ją molestował. Rozeszliśmy się ze względu na różnice w podejściu do spraw biznesowych. Widzę, że Tobie pomysłów i wyobraźni nie brakuje :) Cenię takie kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaszek
Jakiś błąd powsał na stronie, więc musiałem zmienić adres e-mail, aby wysłać wiadomość. Do: Piękna 1980 Nie powiedziałem jej nigdy wprost o swoich potrzebach. Nie chciałem jej dotknąć. Dawałem delikatnie do zrozumienia i stwarzałem dwuznaczne sytuacje. Okazywałem czułość, delikatność. Podkreślałem jej wdzięki. Ignorowała to. Z niektórych dziedzin była wartościową kobietą. Zarzucała mi, że jestem erotomanem i tylko bym ją molestował. Rozeszliśmy się ze względu na różnice w podejściu do spraw biznesowych. Widzę, że Tobie pomysłów i wyobraźni nie brakuje :) Cenię takie kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEZO
kiedys wysluchiwalam dyskusji z udzialem sexuologa i tenze koles mowil,ze sexualnosc czlowieka ksztaltuje sie i zmienia przez cale zycie.''temperament sypialniany'' nie musi byc wiec chyba rzecza niezlomna,co? moze on ma jakies glebsze problemy,no bo szukajac przyczyn takiego stanu rzeczy nie widzimy nic wyraznego.moze on ma jakies zle doswiadczenia,kompleksy,moze praca go wykancza,moze(niestety *i tego nie zycze)odkryl w sobie inna orientacje,moze Cie zdradza a moze ma jakies problemy zdrowotne poprostu?niepoddawaj sie!nie tak szybko.ja tez jestem w zwiazku od roku i wiem tyle,ze jesli jest to milosc to warto o to walczyc!!!nie kombinuj z innymi!to dopiero bedzie porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaakaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekna1980
dziekuje wam panowie za wczorajsze odpowiedzi...jeszcze powalcze by nam bylo lepiej w lozku choc to troche flustrujace,podobno to facet ma obsesje na punkcie sexu ale nie on:-(Tylko niestety jakos kochania wplywa na moj nastroj,jak jest cudownie to do ludzi na ulicy sie usmiecham i mam wrazenie,ze wszyscy naokolo widza ze przed chwilka baraszkowalam,a jak jestem niespelniona to mam humorki,oj mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko raz.....
to zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...---....----...---.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seomana
Mój kochany dociąga do 14 orgazmów w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1qwert
podobno nawet ok 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaszek
Do: Piękna1980 Oj, ja bym był bardzo ostrożny w używaniu słowa "obsesja na punkcie sexu". W innych dziedzinach życia do dobrego tonu zalicza się to że ktoś elegancko i ze smakiem się ubiera i potrafi zadbać o swój wyglą, wybieramy najlepsze filmy czy spektakle teatralne, dba o odpowiednią oprawę imprez czy bardzo stara się przyżądzć smaczne i efektownie wyglądające potrawy. Generalnie to co robimy staramy się aby było jak najefektowniejsze i jak najprzyjemniejsze dla oka, uszu czy podniebienia itd. Czyż nie? Dlaczego więc we współżyciu seksualnym to, że ktoś pragnie aby ono było na wysokim poziomie i bardzo urozmaicone oraz atrakcyjne jest określane jako "obsesja na punkcie sexu". Przecież każdy ma prawo do pełnej satysfakcji i czerpania przyjemności z sexu oraz do zaspokojenia swoich potrzeb. A to, że ktoś jest pomysłowy i troszczy się o spełnienie w sexie, bo to lubi i sprawia mu to przyjemność, dlaczego jest oceniane negatywnie? Reasumując uważam, że masz pełne prawo walczyć o spełnienie się w sexie :) Chociażby po to aby nie mieć humorków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekna1980
do Misiaczka...lubie Cie,wiesz? :-) Madry facet z Ciebie....to rowniez sexowna cecha u mezczyzny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramychaaaaaa.....
rekord mojego faceta w ciagu doby-13! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły taoista
kilka podczas stosunku, bez wytrysku (choc czesm sie zdrzy wytrysk), ale mam zamiar dojsc do kilkunastu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaszek
Do: Piękna1980 Bardzo miło coś takiego usłyszeć od tak wspaniałej kobiety :) Z przyjemnością bym z Tobą porozmawiał :) Jeśli to nie jest problemem, to wyślij jakiś kontakt do Siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_21
w ciągu doby 3-4... hehehe przeciez to jakis żart... mój koles potrafi z 9 spokojnie, a potem zalezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Piękna1980, czy ty czasem nie jesteś z moim byłym facetem?:)On też mógł tylko raz dziennie, i to było okropne. Ta świadomość, że trzeba tę stójkę dobrze wykorzystać, bo następna dopiero następnego dnia...Może jakby tyle nie walił konia, byłoby inaczej...?Nie wiem. Na szczęście mojemu obecnemu wystarcza poł godzinki i może znowu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....----....----...---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->inny gość { Człowiek ogólnie nie jest stworzeniem monogamicznym.} Na jakiej podstawie tak twierdzisz ? Nie jest czy nie chce być, czy porównujesz do zwierząt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm...ciekawa teoria.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myslenie
to juz nie twoja specjalnosc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka1980
mój facet w noc, dzień i nastepną noc 12 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooo...
ale nie mozesz eunuchu bo nie masz jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooo...
Osssstro łykam nasienie swojego chomika. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->przedłurzacz orgazmów { myrevin - analogia do zwierzat sama sie narzuca.Rózni na s od nich niewiele,np.umiejętność pisania... } O. własnie to chciałem wiedziec. Choc nie Ciebie pytałem. Znaczy się że usprawiedliwiamy uleganie zwierzęcym instynktom ? I nie pisz jak jest. To wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna1980
do monika25 poczytaj sobie...tez mam taki dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mal....aaa
piekna,nie martw sie..moj potrafi wytrzymac bez "tego" nawet 3 tygodnie,chociaz ma dopiero 22 lata..a jak mieszkamy razem to kochac sie chce nie czesciej niz 3 razy w tygodniu,mimo ze tez jestem atrakcyjna ,bo sie za mną faceci ogladaja i tez rozne propozycje mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mal....aaa
a oczywiscie ja mam potrzeby baaaardzo duze i wybujałe chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×