Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piekna1980

Ile orgazmow w ciagu dnia mezczyzna moze przezyc?

Polecane posty

Gość eyk z krzywym chooojem
a co na ten temat pisą w wikipedi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro2266
Ja nie wiem jak wy ale ja mogę jakoś tak co 15 minut lecz coraz mniejszy wytrysk jak często to robię ... Lecz moja dziewczyna nie chce tego tak często robić w tym leży problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co dziennie po 3-4 razy :)
Czesc Piekna, mam ten sam problem co Ty ale z drugiei strony. Moze spotkamy sie? :) Musze 3-4 razy dziennie czuc przyjemnosc ale moja partnerka rzadko to chce. Jezeli jestes w POlsce daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile w ciagu dnia to nie wiem ale ja sie doprowadzilem do 8 w ciagu ok 2 godzin . Musialbym kiedys zrobic experyment i masturbowac sie caly dzien hehe. ciekawe ile by wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ternate
Wiec jest 12 a ja jestem po 4 finalach wiec przy partnerce takiej jak trzeba ja mogę bez ograniczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W optymalnych dla walenia gruchy warunkach dobra stymulacja p***olami kilka sesji w ciagu dnia po kilka w sesji kilkanascie razy mi sie udawalo czesto ale dwudziestu chyba nigdy nie przekroczylem bo juz mi sie nie chcialo z lufą przy skroni mozna pewnie sporo wiecej ale intuicja mowi mi ze nie wiecej niz 30-40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzycie się jak bydło! Kazdy z kazdym ! Życie bez Boga i same problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet w noc może do 20 razy to jest nasz tzn. Jego rekord na początku jak się z nim zaczęłam spotykać bylsm przekonana że czymś się wspomaga bo nie wierzylam ze tyle można- teraz wiem że on tak po prostu ma i szczerze mówiąc to trochę mnie to przeraza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeepaka
7 razy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss123
ja już dzisiaj miałem trzy a dopiero jest 7.05. Wszystko zależy od kobiety im bardziej sexy i się stara pracując intensywnie ustami tym więcej spustów może mieć facet. Myślę, że jeszcze przynajmniej 8 razy dzisiaj się spuszczę bo mamy wolne i nie wychodzimy z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 wytryskow w 20 ggodzin
Piekna I jestes z nim jeszcze? :-) dalej jestes piekna bo to juz 12 lat minelo heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzyło mi się przy remoncie sufitu w markecie patrzyć na damską kabinę wc przez odsuniętą płytkę. Nigdy nic tak mnie tak nie podniecało jak siadające co chwile z odsłoniętą pupą kobiety na sedesie. Nie mogłem być tam za długo ale po paru godzinach spuściłem się 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 7 orgazmie nie ma już spermy i to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00007
Moje rekordy to: masturbacja 8 razy po 3 wytryski a seks to 12 razy też po 3 wytryski. To wszystko w ciągu dnia ale masturbacja była w inny dzień od razu zaznaczam żeby nie było że zmyślam. A normalnie to masturbuje się 1 na 2 dni mimo iż spokojnie mogę 8 na 1 dzień ale nie potrzebuje tyle a seks ( zazwyczaj w nocy) 4-5 stosunków każdy trwa ok godziny, przerwa 10-15 min i odnowa.Myśle że wmiare to zrozumiale napisałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i moja partnerka mamy ukończone 16 lat i w ciągu jednej nocy za równo ja jak i Ona potrafimy dojść nawet koło 10-15 razy i Ja (Facet)nie odczuwam zmęczenia ani braku zwodu.Prawda trzeba chwilę odczekać i potem pobudzić sympatycznego pana ;) Ja mojej partnerce dogadzam całą noc aż mi język odpada :p Ale tak o to mówię nie od faceta zależy ile razy może dojść jednej nocy i od kobiety również.Każdy ma inny organizm i o tym trzeba pamiętać.Każdy z nas reaguję na stosunek inaczej więc jeżeli wasz partner drogie koleżanki nie wyrabia to należy wybrać się do najbliższego sexshopu i zakupić urządzenie zwane sztucznym penisem i wtedy możecie sobie pomagać gdy wasz partner odpada. pozdrawiam i udanego sexu ludzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua

Facet ze 3 bez problemu

jak jest flow to i 5-6

 

ale jskby tak w ciagu toby policzyc to moze i z10 by sie dalo

ale zakwasy potem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kochanką max 4 . Po tej ilości flak się zrobił do następnego dnia 😂😂😂 a tak średnio 2-3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 razy w ciągu doby. W wieku 41 lat. Dwie partnerki, dlatego. Fakt że po tym nie miałem ochoty przez dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polatach
Dnia 18.08.2005 o 09:01, Gość Piekna1980 napisał:

no i co ja biedna teraz poczne mam z nim zerwac a jak spyta zdziwiony dlaczego to ja mu powiem ze jest kiepski w lozku?Chlopak sie zalamie:-(

Ciekawe czy się załamał 😂 Śmiesznie czytać coś co już pewnie ludzie pozapominali. Takie cisie jak ty złoto. Mam nadzieję, że po latach nabrało wartości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaca46

  Jak miałem 19 lat to mogłem 6razy na cały dzień .2 stosunki pod rząd bez wyciągania małego .Teraz mam 46lat i 3 wyciągam na dzień.Ale pracuję w delegacji to po 2 tygodniach przerwy.3 numerki podczas nocki zaliczę i to długie.1 numerek do 40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×