Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nerwusek

Jak doszliście do siebie po wypadku samochodowym? fizycznie i psychicznie?

Polecane posty

Gość gość
ja na szczescie nigdy nie miałam poważnego wypadku samochodowego tylko kolizje drogowe. Ale takie przypadki też wiążą się z dużym stresem. Na szczescie zawsze można zadzwonić do nich http://radeckirobert.pl/ Oni zajmują się lakiernictwem, blacharką, ale tez pomocą drogową, wiec służą w każdej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to w nosie kto służy blacharka bo nie skorzystam z w/w linka! Ja miałam tylko obrót autem zima o 180 stopni i wyladowanie w zaspie. Nic mi się nie stało. Od tego momentu jeżdżę baaardzo ostrożnie. Nieznosze szybkich predkosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde ja miałam poważny wypadek bardzo..... mieszkam pod Krakowem, w Gliwicach gdzie miałam praktyki studenckie dojeżdża łam autostradą. Pod Krakowem autostrady i obwodnice się łączą, są jakby 3 poziomy, wiadukty ... wracałam ze stażu onkologia, już byłam blisko domu, myślę kurde cały Śląsk zjechałam, do domu 4 km nie zapinam pasów ...w samochodzie zaczęło pikac nieznośny głośny głos "zanij pasy" coraz szybciej, na cały głos, zapiełam, przy zjeździe z wiaduktu, 1 km dalej nagle buuuuum wjechał na mnie samochód, kierowca usnal tamtego samochodu, mnie z pycha jac z 3m.... (z końca wiaduktu, mostu) pamiętam wszystko! Szkło w oczach, kszuszenie się krwią, smród pałace go się samochodu... jakim cudem przeżyłam - wiecie jakim? Za mną jechał w samochodzie strażak z zona lekarka CUD ! PAMIĘTAM ZE wszystko działo się błyskawicznie, wyciągnięcie mnie z samochodu, kołnierz na szyję, helikopter chyba po 10 min był na miejscu , ponieważ moja mama jest lekarzem miała dyżur w szpitalu nie wiem skąd ale ktoś zadzwonił złożyć jej kondolencje..., w śmigłowcu lekarz powiedział mi za pół roku Pani nie wyjdziesz, jesteś w szoku,m w SZOKU! cała połamane etc wiecie kiedy wyszlam na własne zadanie (...) w ten sam dzień !!! A wiecie czemu? Bo nast dnia miałam egzamin na studiach taki wiążący, który mógł mnie zdeklasyfikowac z 5 na 3 rok ... dziś jestem edykiem rzecz działa się w 2012 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam wypadek samochodowy jakieś pół roku temu i powiem szczerze ze dopiero teraz znów zaczynam jeździć. Znajomi mnie przekonali, twierdząc ze jak przestane to im więcej czasu upłynie, tym trudniej będzie mi odnaleźć się za kierownica. Na szczęscie przynajmniej naprawa poszła gładko bez większych szkód bo maż ma taki zaufany warsztat gdzie zajmują się naprawą szkód powypadkowych www.cls-walder.pl w Trójmieście. Mają naprawdę niezłych blacharzy i lakierników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Kancelaria  Rubikon
Jesli do wypadku nie doszło z Waszej winy chetnie pomoge w uzyskaniu odszkodowania za cały ból,cierpienie i koszty leczenia-z oc sprawcy!! bez żadnych opłat-za porady prawne,sprawy w Sądzie, reprezentowanie przez prawnika w Sądzie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tussia
Wstrząs (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/tdmwstrzas >>>http://ma0.pl/r/tdmwstrzas >>>http://ma0.pl/r/tdmwstrzas >>>http://ma0.pl/r/tdmwstrzas >>>http://ma0.pl/r/tdmwstrzas Will Smith w poruszającym dramacie z elementami thrillera. Film oparty na prawdziwych wydarzeniach. Historia imigranta dr. Benneta Omalu, błyskotliwego neuropatologa, autora wstrząsającego medycznego odkrycia, które sprawiło, że musiał stanąć naprzeciw jednej z najbardziej wpływowych organizacji świata, NFL (National Football League). Dr Omalu odkrył powiązania miedzy brutalnymi treningami sportowymi futbolistów, które narażają ich mózgi na urazy, a późniejszymi depresjami i skłonnościami samobójczymi. Futbol to amerykański sport narodowy; prawda, jaką ujawnił, sprawiła, że stał się czarną owcą amerykańskiego społeczeństwa. On, imigrant, który chciał jedynie być dobrym obywatelem Stanów Zjednoczonych... Powstanie filmu zainspirował artykuł Jeanne Marie Laskas dla magazynu "GQ". W filmie, oprócz Willa Smitha, zobaczymy m.in. Aleca Baldwina i Luke'a Wilsona. Za rolę dr. Benneta Omalu Will Smith został wyróżniony prestiżową nagrodą afroamerykańskich krytyków filmowych (African American Film Critics). Jest również nominowany do Złotego Globu w kategorii najlepszy aktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrina203
Miałam wypadek samochodowy jakiś czas temu we Wrocławiu. Nie był on bardzo tragiczny- nie ucierpiałam mocno na zdrowiu. Mój portfel jedynie się odchudził, bo jednak trzeba było wezwać pomoc drogową (http://www.pomocdrogowa.i-wroclaw.pl/pomocdrogowa). I teraz jeżdżąć po mieście trochę się boję, że następnym razem nie będę miała tyle szczęścia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza445
Na szczęście skorzystałam z usług EuCO i udało mi się odzyskać pełne odszkodowanie. Dzięki temu pojechałam do sanatorium ,a później do SPA. To mi naprawdę dobrze zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam udział w karambolu na autostradzie i przeżyłam straszny szok. Swoją drogą poczytajcie to, być może uratuje wam lub komuś innemu życie: http://www.auto-motor-i-sport.pl/porady/Karam bol-na-autostradzie-jak-sie-zachowac ,23679,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Państwo, Wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat uczestniczyły, były świadkami wypadku, lub doświadczyły utraty bliskiej osoby w wypadku, szczególnie jeśli dokuczają: kłopoty ze snem, nawracające wspomnienia, nadmierne podenerwowanie lub kłopoty z koncentracją uwagi czy poczucie winy, zachęcamy do kontaktu (tel 509127858; e mail terapia@psych.uw.edu.pl) . Zapewniamy możliwość specjalistycznej diagnozy psychologicznych problemów potraumatycznych. W razie stwierdzenia zespołu stresu pourazowego oferujemy możliwość terapii prowadzonej przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Program „Trakt" jest finansowany ze środków na badania naukowe, jest więc bezpłatny dla pacjentów (do momentu wyczerpania środków). Prowadzi go Uniwersytet Warszawski. Ostatnie lata specjalistycznej pomocy psychologicznej dla uczestników wypadków komunikacyjnych pozwoliły nam na skuteczną pomoc kilkuset osobom cierpiącym na zespół tzw. stresu pourazowego. Szczegóły programu na www.wypadki-drogowe.pl. Z wyrazami szacunku, Zespół programu „Trakt 3" www.wypadki-drogowe.pl tel 509127858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anittaa_waw
było ciezko... moj maz do dzisiaj ma problemy z chodzeniem i musial zmienic prace przez jakiegos debila, ktory w nas wjechal... bo gadal przez telefon duren... porażka... sprawa byla w toku, drb zajelo sie odszkodowaniem, a ja dochodzilam do siebie z kilka tygodni... wogole nie moglam wsiasc do auto przez jakis czas... ale czas leczy i juz jest okejj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest problem z ubezpieczycielem, to warto zgłosić się do EuCO. Dzięki temu można uzyskać pieniądze na rehabilitację czy psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem kiedyś z tym problem przez pewna kalekę ale tylko ociupinkę się poobijałem i miałem drobne skaleczenia:O.Chociaż na rowerze parę razy miałem gorsze;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jestem przedstawicielem Euco jeżeli potrzebujesz pomocy lub bezpłatnej porady zapraszam do kontaktu Tel 534 592 864

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euco
Dnia 18.08.2005 o 13:05, Gość nerwusek napisał:

26 lipca tr.miałam z mężem wypadek samochodowy.Mąż miał wstrząs mózgu i zszywaną głowę. Ja złamane żebra i pęknięty kręgosłup w odcinku L2.... Boję się, że z czasem mogą wyjść jeszcze jakieś komplikacje.Siadam psychicznie, boję się, że nie wsiądę już do samochodu, a mój mąż chce kupić następny.Samochód skasowany w 90%. Chodzę w gorsecie, narazie na trzy miesiące a może być pół roku... na dodatek mamy 2-letniego brzdąca. Ciężko było, gdy po dwutygodniowym pobycie w szpitalu mój synek nie chciał do mnie podejść. Teraz nawet nie mogę go dobrze przytulić czy wziąć na ręce...Dzięki Bogu nie było go wtedy z nami......

witam jeśli chcielibyście pomocy przy uzyskaniu odszkodowania za wypadek to proszę napiszcie

a.czapinska@euco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×