Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

Kamilko ...oczywiscie..sa takie sprawy o których nie mozna pisac na forum................. Kasiu --------jestem z Tobą ....ZA TYCH CO SA DALEKO...i moze za tych co wracaja na chwilke?;) zdrowie...i oby juz nei było tu takich smutasków jak ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamileczka - ja się nie zgadzam. Trzeba się cieszyć całym sercem. Nieważne, co będzie potem. Nawet, jak ma być źle - chwil radości nikt nam nie odbierze. I będzie co wspominać... Moja ostatnia chwila radości - obudzenie się przy nim. To mi pomaga przetrwać najtrudniejsze momenty. Niby taka zwykła noc - nic nie było, żadnego seksu, nawet pocałunków - a mimo to tak cudownie było otworzyć oczy i zobaczyć, jak na mnie patrzy... To mi dodaje sił w chwilach zwątpienia. Wspomnienie jego wzroku. Moja lodówka (skoro już się z tego spowiadamy): zdechły ser. Zdechły kalafior. Kilka bomb biologicznych w postaci zaśmiardłych jogurcików ;) Jakiś napuchły soczek. I trzy jajka... Nawet piwa już nie ma, bo ostatnie właśnie otworzyłam. Wasze zdrowie! I do diabła z egzaminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już chyba mam za dużo ...bo zaczynam sie powtarzac;););).. Kasiu na szczeście nie jezdze metrem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę przyznać że mi tez się bardzo humorek poprawił dzięki Wam... a rano było kieeeeeeeeeeepsko :-) ZDROWIE naszych przystojniaczków!!!!!! (mam nadzieję że toast wzniesiony wodą się choć troszkę liczy, cio?? ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dziewczyny, olejmy egzaminy... zaraz , zaraz przecież ja żadnego nie mam... ups :d Kamilko jakoś tak ta impreza zorganizowana spontanicznie... Madafi i Twoje zdrowie i was wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wodą też się liczy, nawet herbatką może być... Kamilka zdrowie piwno-wodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie tez nie mam zadnych egzaminów;)...studia skończylam w czerwcu i mam spokój..jak narazie.... zdrówko... i oby nam juz tylko lepiej było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zegnam drogie panie,glowa mnie paskudnie boli,pewnie bedzie burza w nocy ide spac bo sie na migrene zapowiada.......... No dobra kota nie bede kapac... Kuna tylko sie nie spij za bardzo!!!!!!!!!! Aniu,mam nadzieje ze po szczerej rozmowie wszystko bedzie po twojej mysli!! In love ale calkiem nie odpusc tej nauki!!!!!!!!!!!! Kamilka trzymaj sie i nic sie nie martw!!!!!!!!!!!!!!! No i Madzi,zeby Ci cudnie bylo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jesli kogos pominelam to rowniez najlepsze zyczenia z okazji....piatku i dobrej nocy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc karolka...🌻 nie nie spije się, znając mnie wypije pół piwa i mi wystarczy... za zimne bo z lodówki, tylko nie krzyczcie wiem , że niby zimne najlepsze... no ale nie aż tak no i musze być wypoczęta bo jutro ostatni dzień w pracy. hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda też powinnam już się kłaść... i czego tego nie robie??? fajnie... jedni mają za ciepłe, drudzy za zimne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzaminu nie odpuszczam. Jutro od rana książki, \"serio-serio\", jak powiadał Osioł ze Shreka ;) Tylko dziś miałam taki pijacki nastrój. No, dobra, też idę spać. może mimo stanu upojenia alkoholowego znajdę moją pościel ;) I życzę sobie (to wezwanie do Sił Wyższych!) żeby mi się moje kochanie przyśniło. Coś z życia trzeba mieć, no! Dobranoc, Czarodziejki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niestety juz pozbyłam sie pracki i jestem bezrobotna...jakoś nie lezy mi tak sie obijac..strasznie sie mecze..musze cos robic.... Moze sie to keidys zmieni..nbajchetniej by znalazła prace tam gdzie misiek jest...tylko jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka życzę ci snów z nim wroli głównej... ta tam strasznie lubie jak mi się moje słońce śni 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko dziekuje i zycze milej nocki...oczywiscie niech Ci sie przysni Twoj Misiek:):):) Aniu Tobie tez słodkich snów......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madafi nie mówi się \"obijać\" Kochan jeśli już to odpoczywasz sobie ;-) DObranoc INLove..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec kasieńko ja jakoś nie lubie tak odpoczywac....moze los mi pomoze i uda mi sie jakas prace znalesc.... hehhe..zobaczymy..moze jakies czary?? trzeba któregoś dnia zrobic zlot czarownic(dziejek) i poczarowac...;) moze sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! Ania też jest... no to dziewuszki... ja niestety idę spać no i co, zostało jeszcze grubo pół piwka... będzie trzeba wylać... dobranoc dziewczyny.. Madafi powodzenia jutro... Ania... samozaparcia i odwagi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.czemu nie idziesz spac?? bo ktoś musi mi dotrzymac towarzystwa?? jak myslisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu cierpliwości wiesz przecież jak w naszym kraju z pracą... ciężko niestety, ale trzeba być dobrej mysli... uda się... no ale na wszystko przyjdzie czas.. po koleji, jutro ważny dzień!!! no i ja już teraz to naprawdę idę spać... papa dziewuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...chyba za pozno to napisalam...ale to nic ..jak musisz isc lulu..to ja nie zatrzymuje.... kasiu bardzo Ci dziekuje{serce] ..bardzo mi pomogłas....humorek mi wrócil...i mam nadzieje ze bedzie juz oki... Słodziutkich snów życze....👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madafi czemu tak kusisz??????????? Z chęcią bym z wami posiedziała, bo miło mi się z Tobą dziś pisało, ale jutro o 7 wstaje niestety... Hej, przecież Ty też powinnaś się wyspać... dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, dobrze...wiec i ja juz zmykam zeby nie kusic.... dziekuje wam dziewczyny za wsparcie...trzymajcie sie cieplo i trzymajcie kciuki by Mój Misiek wrócił szczęśliwie do mnie.. Dobranoc❤️.. i slodziutkich snów życzę kazdej z osobna.....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wlasnie wrocil dodomku wkurzony na kolege wiecgo zostawilam samego ale mi zle ze nie przyjdzie nawet do mnie buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś spać nie moge...:(:(:( pusciłam Miśkowi już 3 strzałki i zero odzewu:(:(:(..dziewczyny..martwie sie.... on mial prowadzic auto..tyle godzin.... mam nadzieje ze wszystko oki.....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×