Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

Gość niebieskoookaa22
🖐️ Kocica pręgowana ja mam swoje mieszkanie, i jak mój byłw PL ( :o ) to pomieszkiwał u mnie, ale raz na tydzien przyjeżdzał do rodziców się pokazac, ze żyje:P ale wiesz to nic zobowiązującego, inna sytuacja, płaciliśmy po pół za zakupy, czsami ja gdy on nie miał, czsami on... wspólnie przygotowaliśmy jedzonko, razem uczyliśmy do kół...no takie sobie pomieskziwanie dwójki studentów;) któzy wspierani są finansowo przez rodziców... aaa jeżlei chodzi o pranie, to ja wrzucałam do pralki;) czsami sprzątaliśmy, ale my nie mamy obsesji na punkcie sprzątania:D najgorzej było z kompem, doszliśmy do wniosku, że gdybyśmy keidyś razem na stałe zamieskzali ze soba, to koniecnzie musza byc 2kompy:P przy czym moi rodzice nei są o tych wszystkich faktach uświadomieni:o :) inne poglądy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Witam dziewczynki !!! kocica-no to dobrze,ze juz sie uspokoilas.wczoraj ogladalam wojewodzkiego u kotrego gosciem byl jakis facet ktory jest piosenkarzem,mial dlugie ciemne wlosy,ubrany na czarno itp i nie wiem czemu od razu pomyslalam,ze to moze twoj ukochany???:)Ma na imie Adam?nie pamietam nazwy zespolu bo takie dziwne. Jezeli chodzi o wspolne mieszkanie z facetem to ja jeszcze nie mialam mozliwosci zobaczyc jak to jest.Caly czas mieszkam z rodzicami.A bardzo bym chciala mieszkac z moim sloneczkiem.Kilka razy bylo tak w wakcje,ze mieszkal u mnie przez tydzien i czsami denerwowalo mnie to ze nie moge robic tego co chce bo on jakby nie bylo,byl moim gosciem i np nie moglam siedziec sobie 2 h na kompie .Ale mysle,ze bym sie dogadala z Karolem pod jednym dachem:)tym bardziej,ze on super gotuje i z checia to robi,do tego obydwoje lubimy duzy porzadek,takze nie byloby klotni kto dzis sprzata hehe.Kocica,co do tych masazykow,zeby robic ukochanemu po pracy,to ja wlasnie tak robie od 4 dni:)No bo przeciez jak ja chodzilam do pracy to on tez codziennie mi robil.:) niebieskooka-pozdrawiam mocniutko PS juz w tym tygodniu bede miec swoje foteczki :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to chyba był wokal z Behemotha... Chociaz nie jestem pewna, rozni podobni ludzie u Wojewodzkiego sa. Ale ten wokal growluje, czyli tak wyje i chrumka :D Oczywiscie, dla mnie spoko, moge takiego czegos sluchac. Ale moj pieknie spiewa :) Ma piekna skale glosu i barwe. I lubi Kube Wojewodzkiego (zna go, jest mu wdzieczny za cos), chociaz ja Kube potepiam za to, co robil w Idolu. I uwazam go za pseudointelektualiste... Kiepsko rowadzi programy, ma swietnych gosci,a nie moze zniesc, jak gosc jest na planie pierwszym - a powinien byc chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim .pewnie mnie nie pamietacie ,bylam tu dokladnie rok temu!!Moj men znpwu wyjechal,dokladnie dzis o 7:30 i wraca za 3 miechy:(((( 🌼 kamielleczka22222, WanilioweNiebo, madafi i reszta mi znanych ososb wpadacie tu jeszcze??Pozdrawiam wzytkim samotnych i laczmy sie hehe buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Angel, ja tu od paru miesiecy zagladam, troszke sie zmienia sklad teskniacych - no i chyba dobrze, prawda? Iva - wyslalam Ci na maila niespodzianke i teraz sie wierce i czekam, czy Ci sie spodoba! :) Moge byc rzadziej na Kafe, bo nam w pracy zablokowali wiekszosc stron :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskooka No, to ladnie, pieknie, ale faktycznie, kompy musza byc oddzielne. Ale laptopki tanieja a takiego do internetowania i pakietu office to juz w ogole tanio mozna dostac... Ja na mieszkaniu z facetem (z moim EX) bardzo duzo finansowo stracilam - dokladalam do niego jak mial klopoty z praca, ale tez kupowalam rzeczy do mieszkania, zrzucalam sie na remont (i pracowalam przy nim:) ), no i nadrabialam jego sknerstwo. Z kolei on jak mi pomoze z kasa to mnie zaraz o ta kase sciga, wiec coz... Ja czesciej machalam reka. Moja wina. Zeby miec miekkie serce, trzeba miec twarda d.pe podobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Kocica Pręgowana 🌼 - wiytamsteskniona za pewne.czyli juz nie ma tych ososb,ktore wymienilam?? ech szkoda ale masz racje ,fajnie,ze sa nowe osoby:)Pewnie tamte laski juz sie doczekaly swoich menow,tak jak ja rok temu ale znowu rozłąka dopadla nas:/ Twoj facet na dlugo wyjechal?? Jesli mozna wiedziec bo w sumie to tearz nikogo stad nie znam:/ pozdrawiam wszytskie nowe ososb< dla mnie nowe >;) buuzka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, to ja jestem za granica, a moj ukochany w Polsce. On jest muzykiem, teraz bardzo zajety,bo ma sezon na koncerty. Ja jestem informatykiem w filiii amerykanskiej korporacji w UK. Brzmi szumnie, ale wiele nie zarabiam :) Jestem tu juz prawie rok, bede tak dlugo, az mi bank przyzna kredyt mieszkaniowy, wtedy troszke odloze na zycie i wracam do Polski.Wlasciwie, to nigdy nie chcialam wyjezdzac,ale to juz odrebna historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
👄 Iva23 👄 Kocica pręgowana łoj, z tą twardą d***ą masz rację :o niestety, jestem łatwowierna(dośc:P ) i przekonałam się, ze większośc ludzi to wykorzystuje... 😠 :) ale z oddzielnymi kompami(ewentualnie laptopami) to jest mus! ;) Lubię miec "swoje" terytorium:D 🖐️ hey ***Angel*** mój też mówi, ze robi to "dla Nas" :P :) i fakt, ze nasze chłopy;) nie mają wzięcia za granicą... że tak powiem... już bardziej Polki... ech... pocieszyciela nie mam, sama idę na wesele i slub mojej kuzynki w ten weekned :o co mi się nei bardzo uśmiecha, no ale cóż zrobic...sie nei wybiera:P u mnie jeszcze ponad 50dni, a było ponad 2xwięcej... wiecie czsami mam obawy, czy nei zmienimy(nie zmienilismy się) przez ten okres nie bycia ze sobą wczoraj rozmwiałam z Nim ponad 2h... było jak zawsze super...:)))) ach Drogie tęskinące, dobranoc! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz od piatku nie widziałam mojego facecika, dzis do niego jade.To tylko jeden dzien nasz wspolny, ale ciesze sie,ze chociaz jeden. Pozdrawiam..dziewczyny..nie czekajcie jesli nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Bry dzien kobietki 🌼 Kocica Pręgowana - jednym slowem zycze powodzonka..........jak tyle wytrzymaliscie to i wytrzymacie dluzsza rozlake;) niebieskoookaa22 - widze,ze juz masz wiekszosc czasu rozlaki za soba,bardzo fajnie,ja mam wszytko dopiero przed soba:/ ale cio tam dam rade,jak za 1-wszym razem dalismy rade to teraz tym bardziej .He he oby nasi faceci nie mieli wziecia za granica...ale wiecie moga spotkac polke i juz...trach ale moj taki nie jest...oby:) buzka for all fajniutka - czyli twoj men jest w poland skoro bedziesz sie z nim widziec wnet?? piss kobietki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
Kochane:P lasencje :P wyjeżdzam jutro, wracam w niedzielę, będę tęskniła:D :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosiiiiimy -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Czesc Dziewczynki !!!! Troszke mnie nie bylo,ale jestem!Wkoncu mam sprawny komputer i wgrany XP,bez wirusow,wszytskie stronki mi sie otwieraja,wiec jest super.Na takim kompie to moge siedziec 24h:) kocica przeslalam odpowiedz meilem :) zerknij a bedziesz wiedziec co sadze o tym co mi przeslalas hehe.Pozdrawiam niebieskooka-no i jak sie bawilas na slubie?Szkoda,ze musialas isc bez swojego kochania,no ale coz.Mam nadzieje,ze fajna byla zabawa.Mi na slubach najbardziej podoba sie czas w kosciele,przysiega zakochanych,ach to takie wzruszajace chlip chlip :). Super ze tak malo czasu ci zostalo do spotkania ze swoim ktosiem.Widzisz jaka jestes islna,ze juz tyle czasu wytrzymalas?:)pozdrawiam fajniutka-witam nowa teskniaca!gdzie jest twoj ukochany ze jechalas do niego na jeden dzien?I jak bylo?pozdr angel-witam druga teskniaca:)My sie jeszcze nie znamy :)-iwonka z tej strony hehe.Nie bylo mnie na forum kiedy ty juz bylas.Fajnie,ze wrocilas na forum bo przynajmniej jest nadzieja ze pozostale lasencje wroca.Wspolczuje czekania na swojego ktosia-a ile to czasu?pozdr A ja jestem nadal szczesliwa!Karolek dostal prace i z tego powodu troszke zadziej sie widzimy,ale nie ma dnia zebysmy sie nie slyszeli:).Wekeend spedzilsimjy sami u mnie w domku bo znowu byla wolna chatka.Miedzy nami jest fantastycznie!kocham go strasznie. Dziewczynki nawet nie wiecie jak wam wspolczuje ze musiscie tyle czekac na spotkanie ze swoimi mezczyznami:).Ja mialam moje slonce od piatku do 13 dzis bo na 14 szedl do pracy i juz z anim tesknie bo dopiero jutro rano go przez godzinke zobacze.Ja juz zapomnialam jak to jest tak tesknic,chociiaz nigdy nie zapomne mojej ogromnje tesknoty,bolu,cierpienia,mysli,nieprzespanych nocy,kazdej lzy na policzku kiedy nasza wspolna piosenka zagrala w radiu....fakt wtedy przez 3 miesiace tak tesknialam wiec moze teraz jest ta nagroda :). dziewczynki,badzcie silne-zycze wam tego z calego serduszka b u z i a k i dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Od 5 wrzesnia zaczynaja sie nowe odcinki serialu "Magdy M "-ogladacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :))) ja tez jestem pogrążona w tęsknocie za ukochanym, więc dołącze sie do was... razem raźniej :) IVA23 ja oglądam Magde M, nie wiedzialam ze bądą nowe odcinki, dzieki za inf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Iva, milo Cie znow widziec. Maila sprawdzalam, ale nic nie doszlo. Trudno, musze poczekac :) Dzis dostalam mms-a od mojego ukochanego z jego fotka... Bylam przerazona! Mial w ten weekend kilka koncertow, a na focie byl tak skonany, wygladal, jak z krzyza zdjety... Zle sie czul ostatnio (ale kogo to obchodzi, ma dobrze wypasc na koncercie, jak nie, to go objada w relacjach) i prosilam,zeby sie oszczedzal. Ale on mowi, ze taka adrenalina jest na scenie,ze tak sie nie da odpuscic. Strasznie mi go zal :( Gdyby mieszkal za granica, to zylby spokojniej, mialby kupe kasy, a w Polsce... Brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cloud! Jasne, ze razem razniej. Ivunia - przeslij mi jeszcze raz tego maila (moze sie u Ciebie zachowal w wyslanych), bo nic nie dostalam od Ciebie. Skrzynka dziala dobrze, inne maile doszly no i przetestowalam sama :) Cos ze strony o2 musialo nawalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Kochane ! Dzis cofnelam sie do przeszlosci i przeczytalam swoje pierwsze wpisy na forum.Normalnie tak sie zwruszylam i samej mnie zrobilo mi sie tak zal ze az lezki w oczach mi sie zakrecily,jak sobie przypomnialam jak to bylo z Karolem na poczatku ciezko,jak nie wiedzialam co zrobic,jak sie meczylam psychicznie i fizycznie to chcialo mi sie tak bardzo plakac.No i do tego wy kochane dziewczynki bylyscie razem ze mna,pocieszalyscie mnie.dzieki wam to przetrwalam. Serdeczne pozdrowienia przesylam dla tamtych dziewczynek: madafi renee tricia enigma perdu pini chalil kamileczka(zalozycielki topiku) monisi cindy emiolek im i wszystkim ktore ominelam. kocica-poczekamy z tym meilem do jutra oki?bo jak fotki zalanczam to bardzo dluuuuugo mi wysyla.Moze jutro dojdzie.Mysle ze powinno byc wszystko ok bo bylo napisane ze doszlo.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Cloud_In_The_Sky A prosze bardzo za info o "Magdzie M'.Ja sie dowiedzialam z reklamy hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iva, Twoj mail nie doszedl i raczej nie dojdzie. Albo byl za duzy, albo napisalas zly adres. Jak dasz rade to przeslij mi go bez zalacznikow, a potem osobno, pojedyncze tylko. Tej skryznki nie uzywam za czesto, wiec moze po prostu jest kiepska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
kocica-ok,zaraz to zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
kocica-moze wymienimy sie nr gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
moj to :75-30-301-zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!:) Ehh..troche mnie nie bylo,ale juz nadrabiam zaleglosci.Dzis bylam na badaniach ogolnych( dzieki za rady dziewczyny:*), a jutro dermatolog bo juz mnie szlak trafia z moja alergia w dodatku nie wiadomo na co:( drapie sie i drapie:o Iva- gratuluje Twojemu ukochanemu pracy:) Musisz byc z niego dumna:) Nowe teskniace- trzymajcie sie dzielnie:) a gdzie sa wasi ukochani? Magde M. ogladalam chyba dwa razy i to jeszcze nie u siebie w domu:) ja jakos nie lubie ogladac tv:p wole ksiazki:) - Z P. uklada nam sie dobrze..choc..mogloby byc lepiej;) Cos mam zmienne nastroje i wyzywam sie na moim biedaku,ale trzyma sie dzielnie:) no i ja staram sie potem juz hamowac:( ehh..Znajac siebie to chyba \"depresja jesienna\":(.wakacje sie koncza,a mi marzy sie jeszcze jakis wyjazd, chocby na week:( Moze we wrzesniu...;) Milego wieczorka dziewczyny:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziendoberek na rondelek ;) 🌼 IVA23- wirtaksi bajeraski,z tej strony Edytka,milo mi;) Ech...moj wariat pojechal do holandii i na 2miechy:) Wczesniej byl w Grecjii...........8 miechow,czujecie to?hehehe czyrk! Widzialam,ze w swojej wypowiedzi wymienuilas miedzy innymi madafi,ech tez ja pamietam z forum:)))) Wczoraj troche poimprezowalam z kumplem i mpj men sie wQrwil ale ja nic nie robilam,hehe czasem 3eba poszalec:) Buziaczki for @ll 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha nawet nie macie pojecia jak ja sie czuje jak zobaczylam iz ten topic,ten temat nadal zyje:) po roku czasu znowu tu powrocilam ...........ciesze sie ;) tlyko szkoda,ze nie ma starej ekipy:( coz..........takie juz jest zycie ale mam nadzieje,ze Was rozniwerz dobrze poznam a Wy mnie kofffane:) ps.chodzicie tez czasem na imprezki badz macie wypady wieczorne po lokalach jak wasz facet jest za granica?? niew eim czy wczoraj dobrze zrobilam, jak bym nie powiedziala,facetowi ,ze ide to bylo by źle.........powiedzialam i tez źle:/ sorki za literowki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
hey dziewczyny!!!!!!! ja jeszcze nei śpię, bo właśnie skończyłam rozmowę z moim T. ❤️ gadaliśmy ponad 3h ... ach :D u Nas jest ok, naprawdę na weselu było ok, bawiłam sie z kuzynami, rodzeństwem, i innymi ze strony pana młodego;) ci żonaci mogliby się opadowac:o:P zmarzłam okropnie, to był skansen, styl wiejski, ale otulona kocem czasami siedziałam za stołem i komary mnie pogryzły :classic_cool: już we wrześniu pójdę razem z T. na weselicho:) ale przedtem na kursik tańca by pasowało... Mam nadzieje, ze u Was tez nie najgorzej;) Pozdrawiam 👄 p.s. idem spac🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
p.s.2 z zapałem oglądam MadzieM :D obecnei powtórki:P ale od września.. to ho ho... MM zmieniła fryz, wreszcie nie będzie tych loczków;) które były do znudzenia, ale ten Piotr... mrrrrr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×