Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

Wczoraj troszke pobalowalam:) Mnie juz po jednym piwko kreci sie w glowie ,wiec na nim poprzestalam:0 ale wytanczylam sie za wszystkie czasy:D I niestety ominela mnie przyjemnosc obejrzenia koncertu w Sopocie: Kocica, tak sobie troszke poszepralam:) I do glowy przychodza mi dwa zespoly, Turbo lub TSA :) a morze ja rowniez kocham, szkoda ze mam do niego tak daleko:( Mieszkam na poludniu Polski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, hi, Evicka :D Nie skomentuje... :D Ale Turbo lubie i TSA tez. Dobrzy wokalisci :D Ale jak ktos sie uprze i sie domysli, albo bedzie mu sie zdawalo, ze wie, to bardzo prosze bez nazwisk, ani nazw zespolow, bo bede musiala uciekac z topiku, a tego nie chce. Ja tam nie pytam, jak Wasi faceci maja nazwisko, gdzie mieszkaja, co robia w wolnej chwili, co u nich z rodzina i praca.. A to wszystko mozna o muzykach znalezc w Internecie... Musze miec troszke intymnosci :) On tez :) Oj, zaczynam sie bac, Evicka, nie rob sledztwa, chcialam tylko, zebyscie wiedzialy, ze to dinozaur, a nie jakies cudo na kiju :) O tesknocie mialo byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocica- bron boze nie mam zamiaru o nii Cie pytac, ani tym bardziej dalej to drazyc:) i Nie chcialam zebys powiedziala, tak to ten czy ten:)Rozumiem,ze to Twoja prywatna sprawa:) Nie chcialam Cie urazic👄🌻 I nie mysl nawte zeby uciekac z topicu:) Juz o tym nie gadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, Evicka :) Jak chcesz, to sobie sprawdzaj, mozesz wiedziec nawet (ale niekoniecznie ;P ), ale po prostu nie pisz o tym na forum. Bo nie chodzi o to,zeby nazwiskami rzucac. Wyobrazcie sobie na topicu Grzybica pochwy jakby kobiety podawaly nazwiska swoich facetow :D Tesknota, to tez cos intymnego :) Oryginalne porownanie, ale mialo byc smiesznie. Wlasnie z Nim skypowalam... Dluuugo. Stesknilam sie, bo byl w rozjazdach. Kurcze, zakochana jestem jak glupol, nie wiem, czemu mu to ciagle mowie, musze przystopowac... Ale on tez TO powiedzial :P Wlasnie tez rozmawialismy o koncertach, fankach itp. Dla mnie on jest moim Kocurem kochanym, z pieknymi niebieskimi slepiami i wiecznie cieplymi dlonmi (ja dla odmiany mam wiecznie zimne). Troche mnie martwi, ze rzadko bywam w Polsce i mowilam mu, ze moze nawet dluzej niz rok jeszcze tu posiedze, i czy mu to nie przeszkadza, bo przeciez trzeba sobie troszke planowac zycie, moze jednak lepiej osobno... Uslyszalam \'Ty to znowu swoje, cos sie tak uparla?\'. Albo mowie: \'Ciekawe, jak sie ten nasz zwiazek skonczy...\' A on (juz przeczulony) \'A dlaczego Ty myslisz znowu o koncu?\'. Chyba nadal jestem troszke sceptyczna, no i przerazona taka przyszloscia... Kurde, kto tu tak dlugo byl w razlace? Bo u mnie jakos na dniach roczek stuka od poznania mojego pana. A szykuje sie kolejny rok :( Naprawde chce odlozyc na mieszkanko, a drozeja w kosmicznym tempie... Nie odpuszcze, tym bardziej, ze moja mama mi powidziala, ze nie mam szans. To ja jej pokaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Cze kobietki:) ❤️jak mija wam weekend? Ja znowu wczoraj wybylam na imprezke..powiedzialam tzn,napisalam eska mojemu kofanie ale i tak sie zdenerwowal ,dzis bede z nim rozmawiac:) bedzie dobrze ech w czwartek juz sie umowilam na dancing,tez dzamprezka bo musze isc oblac egzamin hehe ,ktory pewnie obleje:( bo prawo cywilne to nie moja mocna strona:/ u mnie pogoda przez weekend sliczna az chce sie zyc!!!! milusiej nocki aha ogladacie dzis Sopot? buziaczko for @ll 😘 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocica Pręgowana - czyli prawie rok jestes w rozlace ze swoim ukochanym czy rok od poznania minal? no ja zylam z moim menem w rozlace prez 8 miesiecy!!! to byl straszny okres i dokladnie rok temu wyjechal w tym samym czasie co teraz ale teraz wyjechal na 2 miechy ech......w sumie to przez 10 miechow jestemy w rozlace:((( n i dokladnie za 30 min,bede z nim gadac przez tel.juupi:)hehehe damy rade Ty tez tzn,WY:):) kiski i jeszcze raz zycze dobrej nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Angel Rok bedzie od naszego poznania sie. A razem... Hmm on twierdzil,ze juz od pierwszego maila wiedzial, ze to jest TO. Moj mail do niego byl suchy i w sumie nie do niego, bo nie wiedzialam,kto to odbierze i nawet mnie to specjalnie nie obchodzilo :) No, ale chyba moge mu wierzyc, bo facet jest niesamowicie intuicyjny. Nie znam drugiej takiej osoby z taka intuicja... No, a razem... pierwszy kontakt poczatek wrzesnia, na oczy mnie zobaczyl w listopadzie, a skonsumowalismy sie :D w polowie grudnia, przed moim wyjazdem... Z ciekawosci to zrobilam, przyznam sie bez bicia, ale tym mnie \'zlapal\'. Jechal mi pozniej po ambicji, ze go wykorzystalam i chce rzucic :) Ale moze nie byloby NAS gdyby nie to kochanie, bo dopiero niedawno sie pogodzilam (i to czesciowo) ze zwiazkiem na odleglosc. Jak zaczynalismy, on chcial, zebym zostala w kraju, chcial, zebym z nim zamiszkala (glupol, bardzo wczesnie zaczal o tym myslec). Ale ja jestem zdeterminowana, nie bede cale zycie mieszkac u kogos. Wiem, czym ryzykuje, ale nie moge byc bezdomna. Nawet zameldowana jestem na adres mojego eks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocica o prosze...to musissz sie chyba wymeldowac!!! no prosze to zycze jeszcze raz powodzonka ide dzwoni wnet do mego amora a pozzniej do wyrQa ciumaski jeszcze raz sle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SeNiaa Na szczescie, mam bardzo dobre uklady z moim bylym. Tak w ogole, to rzucilam wszystko w Polsce i wyjechalam za nim za granice... 2 tygodnie po wyjezdzie poznalam mojego obecnego, ale nie sadzilam,ze z nim cokolwiek sie rozwinie. I taka dziwna rzecz sie stala (wlasnie przegladam stare maile), ze tydzien po tym , jak poznalam tego muzyka, moj wowczas obecny chlopak przegial.. O byle pierdole sie na mnie wkurzyl i mnie wyzwal tak jak zadnej kobiety sie nie wyzywa. Na dodatek nie mial po tym ZADNYCH wyrzutow sumienia. Przeszlo mi od razu. I tak nam sie slabo ukladalo, bylismy 2-3 lata, ale ostatnie 1,5 roku byly kiepskie. Bylam z nim, bo mnie potrzebowal, bo nie mial kasy. Stad ten pomysl z wyjazdem za granice - chcialam, zeby mnie choc troche splacil i zy stanal finansowo na nogi. Za granica stawalam na rzeach, zeby sie dobrze ukladalo. A on to spieprzyl krotko po przyjezdzie. Powiedzialam, ze skoro mnie tak \'szanuje\' to koniec. Wyzalilam sie mojemu obecnemu, a on nawet mnie namawial, zebym tamtemu wybaczyla. Ale ja juz swierdzilam, ze nie ma we mnie tyle uczucia, zeby to odpuscic... Jestesmy przyjaciolmi z moim eks, naprawde dbamy o siebie. Ale kobieta jego nigdy nie bede. I to byla dobra decyzja, i tak wiedzialam, ze za niego nigdy nie wyjde, a on zaczynal naciskac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocica Pręgowana - tak na poczatek to Seniaaa to ja hehe.mam dwa niczki tutaj:) ech..........rozumiem Cie i popieram Cie w 100% dobrze,ze zrezygnowalas z poprzdniego zwiazku on byl...............toksyczny! ciao lece do city:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna sie dolaczyc???? nie przeczytalam calego topicu,bo troche duzo stron zapisanych... ...no ale ja tez tesknie i to bardzo...moj chlopak wyjechal do Norwegii.To juz 2 raz...pojechal 4 tygodnie temu,a wraca 28 wrzesnia...niby juz tak dlugo nie zostalo...ale ostatnio nie mamy ze soba zadnego kontaktu i zaczynam sie zastanawiac czy to napewno przypadek...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KACZORYNKA - witay🌼 ech racja duzo tych stron sie nazbieralo;) hm..........nie macie kontaktu ze soba ale on ma komorke i mozesz do niego zadzwonic???? moze wmasz adres i mozesz wyslac list????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ma komorke ale tylko z polska karta..a na niej niestety 0zl..i tylko ja mu pisze...mial norweska karte..ale sie zepsula...a na dodatek moj stacjonarny tez nie dziala(zerwana linia i go 1,5 tyg naprawiaja..albo raczej nic z tym nie robia) i nawet z budki nie umi zadzwonic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KACZORYNKA - buuu no to problem,niech kupi szybko zagraniczna karte!!! no i .....ile juz nie ma cie ze soba kontaktu? dlugo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dlugasnej przerwie.ehm.... nie wiem co u Was sie dzieje i duzo do pisania mialabym niestety jestem w bibliotece na necie.ehm...straszne zadupie :) net jest tylko w bibliotece.Miasteczko ladne czyste ale cholercia nawet kina nie ma.Moje Slonce duzo pracuje a ja przewaznie jestem zajeta od czwartku do poniedzialku a tak obijam sie jezdzac po wiekszych miastach i sprzatajac domek.Ostatnio bylismy w oceanarium :) ogolnie fajnie jest tylko zaczynam tesknic za domem i moim pieskiem.Pewnie za kilka dni znowu zajrze na net ale niestety nie mam czasu cofnac sie i zobaczyc co u was.Mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie i po miesiacu nie zapomnialyscie o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie 1,5 tygodnia...ale dla mnie to dlugo...bo pisal dziennie po 10 smsow i 3 razy w tygodniu dzwonil...a teraz nic...i jakos tak dziwnie mi z tym...i sie zastanawiam czy to naprawde przypadek...moze poprostu nie chce ze mna byc ???????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie 1,5 tygodnia...ale dla mnie to dlugo...bo pisal dziennie po 10 smsow i 3 razy w tygodniu dzwonil...a teraz nic...i jakos tak dziwnie mi z tym...i sie zastanawiam czy to naprawde przypadek...moze poprostu nie chce ze mna byc ???????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kaczorynka :) Nie kombinuj, facet sie jeszcze nie zainstalowal w nowym miejscu. Faktycznie pech z tymi telefonami... Tylko mi golab pocztowy przychodzi do glowy... ;) Ale to dla Evicki bardziej - walutowy golab pocztowy ;) Spokojnie, Kaczorynka, wszystko bedzie dobrze. Uwazam, ze za granica sie bardziej teskni... Miesza sie tesknota za krajem i za ukochana osoba. I sie kumuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocica, nie rozumiem troche Twojej aluzji;) Przeciez normalnie wyslalam list wartosciowy na poczcie, co jeszcze kilka papierkow wypelniala babeczka pracujaca tam- wiec jesli byloby cos nie tak to powiedzialaby mi,ze tak nie mozna:) - nie potrzebuje golebia:) milego wieczorka, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evicka :) Nie jestem pewna, czy list wartosciowy moze zawierac banknoty. Na pewno wazne dokumenty, albo papiery wartosciowe. Ale mowie z pelna odpowiedzialnoscia, ze w UK jest rozporzadzenie (unijne podobno)- Polska i Litwa tez m.in. podlegaja, ze w ogole nie przesyla sie gotowki za granice. Mozna robic tylko przekazy i przelewy. Ale, jak mowilam, pewnie nie kontroluja wszystkiego dokladnie. Sprawdz jeszcze na poczcie, czy mozna gotowke wlozyc do takiego listu (wartosciowego). Nie bedziesz sie bala o kase. Dlatego zartuje, ze golebiem - tez nielegalnie, ale go chociaz nie moga skontrolowac ;) Powaznie - pisza , ze moga zarekwirowac gotowke. Jak znajde jeszcze tego maila z tymi przepisami, to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....on tam jest juz drugi raz...i sie tam zaaklimatyzowal sie tam...ostatnio byl 2 miesiace..teraz juz miesiac...to troche sie juz tam zna... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny:):*🌻 Ja zaraz do szkoly:( Kocica:D- Wiesz sprawdzalam na stronce poczty polskiej i wymieniaja tam co mozna przeslac w liscie wartosciowym i znajduja sie tam tez \"srodki platnicze\" - wydaje mi sie ze tym sa wlasnie pieniadze;) Ale jak wiadomo przepisy szybko sie zmieniaja, wiec pewnie masz racje z tym ,ze tak juz nie mozna:)🖐️ Nastepnym razem jak bede gdzies wysylac , to mam nadzieje,ze mi doradzisz w jaki sposob zrobic to nalepiej i legalnie:) Kaczorynka- 🌻 a moze ktos znajomy moze Ci pomoc? np. zadzwonisz od niego z domku chocby na chwilke a potem uregulujesz rachunek za Twoja rozmowe- zebys tylko wiedziala czy wszystko jest ok:) A moze chociaz na minutke uda Ci sie zadzwonic ze swojej komorki:) Tak czy inaczej, nie probuj nawet myslec, ze ma Cie dosc, chce zostawic itd.:( My babeczki to mamy ogroomna zdolnosc wymyslania takich glupot:)) Pewnie byloby mu przykro ,ze takie mysli przechodza Ci przez glowe. milego dnia dziewczyny:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek na rondelek :D KACZORYNKA - racja nie mysl w ten sposob,ze men Cie nie chce bo to na bank nie prawda.Ech....1,5 tyg.to dluugo tak mi sie wydaje, lepiej martw sie czy nic mu sie nie stalo,czy jest caly i zdrowy a nie czy chce ciebie czy nie bo to nie ma sensu!!!! moze masz jakis nr.do jego kumpla?kogos znajomego? a jak masz dares to wyslij list! powodzonka buziaki slodziaki kobietki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! no mam numer do jego brata,jest tam z nim...no i niby jutro mam do niego dzwonic....????Ciekawe czego sie dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonie tylko musze kupic taka karte \"halo kwadrat\" cos jak telegrosik tylko na komorke...no za 25zl pogadam ponad 20 minut..ale i tak taniej niz z komorki,bo to 3,70 za minute...buuu tylko ze ja nawet bym dala te 3,70 zeby sobie z nim pogadac minutke...ale on nie odbierze...tylko jakbym napisala wczesniej ze cos waznego sie stalo,no allbo jak dzwonie z tej karty hallo kwadrat...a tak moge zapomniec ze odbierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karta \"halo kwadrat\" ooo 1-wszt raz slysze! No ja dzownie z telegrocsika ale jak kupuje za 10 zl,to mam tylko 6 min,a to kicha totalna!!! Poniewaz ja dzownie ze stacjonarki na zagraniczny nr.n kom. moze tez kupie ta karte \"halo kwadrat\":):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest karta z komorki na komorke(moze tez na stacjonarny ale nie wiem) ja i tak nie maialbym na stacjonarny gdzie dzwonic...a to halo kwadrat wychodzi 90% taniej niz z komorki albo nawet 100%. Dzwoni sie pod taki numer i oni dodatkowo za kazda minute kasuja 0,15 gr ale za 20 minut gadania to tylko 3 zl dodatkowo.A rozmowy jest podobno na 30 minut..ja nie wiem bo dostalam kiedys te karte od kolezaniki a ona juz jakies 3 zlote z niej wykorzystala i nie gadalm cale 30 minut.Na poczcie mozna kupic...ja ze swojej komorki za 25zl gadalabym okolo 6 minut a tu mam 30 min.a nawet jakby ponad 20 to i tak sie oplaca...polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×