Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lesiu

czy lubisz faceta typu maczo ?

Polecane posty

rexona zle mnie nie zrozum , bardzo sie ciesze ze jestes z nami i jestem ciekawy poznac Cie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakira
dziewczyny, a ja mam pytanie apropos, na co zwracaci euwage jak poznajecie faceta? na wzrost, wyglad, na zachowanie? czy wyglad ma znaczenia?czy po wygladzie mozna poznac jaki ten facet jest? czytalam ze kobiety chetniej flirtuja z wysokimi ale wychodza za niskich... co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr
hm... mnie to sie ostatnio wydaje że normalnych facetów brak! wszyscy jacyś przejaskrawieni: albo wypicowani gogusie których największym problemem jest żle opadający kosmyk włosów, albo karki z pitbulami! a gdzie się podziali inni faceci? powiedzcie że jeszcze gdzieś jesteście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to własnie lubie lubie !! dziewczyny zadaja konkretne pytania .. swoja droga prosze o pozostanie w zwiazku z tym sprezyna i rexona.. 🌼 a i zaraz spróbujemy odpowiedziec ( no jest taka sznasa ) na nurtujece ich pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak beda zarty , to sygnalizujcie to w jakis sposob.. zebym nie tylko ja to wiedzial ,ale i osoby czytajace ten topik ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natomiast dla wrrr sa , słucham Cie natomiast shakira to tez jest czescią pytania topiku, ba jak pisza kobiety wyglad dla niektorych ma znaczenie duze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze macie dziewczyny racje... konczy sie lato a wiec tez wole na wesoło .. sprezyna lubie poznawac ludzi z kazdej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze na mała chwilke Was przeprosic 👄 sprezyna 🌼 bedziesz jeszcze mogła sie pojawic dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszek zawiodłes mnie -patrz mój wpis z 18,49 A teraz żegnam.I nie bedzie mnie jutro na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kszyhu
Lesiu , Ty walkoniu i obiboku, wez sie lepiej za jakas normalna robote synu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie sa wakacje ..konczy sie lato koncza sie nastrojowe nocki ;) wiec , stworzmy fajna i ciepła atmosfere jakie j jescze TU nie bylo kszyhu Tobie dziekujemy i zapraszamy na jutro ! ( to jest dziewczyna ;) ) bede za chwile ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona to ja jestem za stworzeniem przyjemnej atmosfery na tym topiku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natomiast sprezyna 🌼 bede oczekiwał na Ciebie w poniedzialek od samego rana ;) chyba nie jestes zła na mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kszyhu
dobry film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kszyhu
zabili komisarza, oj boli ała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosło
Czy mi się wydaje czy Apoloniusz Tajner farbuje włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ,ze lepiej bedzie po weekedzie , wtedy bedzie wiecej nas ... a teraz bawmy sie !!! :D pozdrawiam wszystkich Kszyha tez ;) życze miłego wieczoru !! szkoda wieczoru.. tak ładnego jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosło ale to chyba nie macho .. :D :D :D ale witamy Cie na tym topiku ...siadaj mamy browarek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie , to sie zastanowcie ... jestesmy Tu czy mam zmykac na dyskoteke do Skanpolu.. ale tam bedzie wesoło , oj bedzie rexona 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kszyhu
my tez idziemy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D im wiecej nas tym lepiej ,bo my to zrywamy parkiet podczas naszego \"weża\" :D :D a zabawa jest do białego rana... konczy sie , jak sie koncza trunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje tutaj 1977 😭 to jest dusza towarzyska ... ..gdzie jestes 1977 ??? 😭 mialem jeszcze propozycje , ale to moze pozniej jak bedzie troche osob..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevenada
wole byc z chlopakiem ciota niż z maczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona to moze troche na dłuzej zajrzyj .. sevenada bardzo ciekawe spojrzenie spojrzenie .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×