Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lesiu

czy lubisz faceta typu maczo ?

Polecane posty

Gość i znowu nie ilość ale jakość
facetów typu macho jest mniej niż tzw "normalnych", a propos co to znaczy wg ciebie właśnie "normalny" facet? bo chyba lesiu nie masz na myśli jakiejś cipencji męskiej?typowego nieudacznika i ciepłe kluchy? jasne ,że każda kobieta wolałaby mieć przy sobie Antka Banderasa niż Woodego Alena, nie ma wogóle co porównywać.jak kochać to księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprezyna ❤️ Życie moje wstawione w cień więdnie bez światła dziennego. Codziennie opada z niego pożółkły ,zwiędły dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu nie ilość ale jakość hmm tzn.....pytanie to zostało skierowane własnie do kobiet, bo to one sa pod wpływem takich typów :) i jak mozna zauwazyc ,chocby w tym topiku kazda kobieta, lub dla kazdej kobiety określenie faceta typu macho jest zgoła inne.. tak wiec , dla kazdej kobiety typ macho moze byc inny i ... jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. to jak pewnie czytasz w miare dokładnie ten topik, to zauwazysz ze dla wielu kobiet ICH obecni faceci to własnie macho ! co np. dla Ciebie napewno nie ! i dlatego tu jest włąsnie pytanie ... natomiast rzeczą naturalna jest, ze kazda kobieta chcialaby ksiecia z bajki ! ale my nie na tym poziomie to rozpatrujemy ... sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie do konca.... bo dla ciebie i moze dla jeszcze jakiejs czesci kobiet TEN bedzie własnie facetem MACHO , natomiast dla innej czesci kobiet byc moze wiekszej lub mniejszej ....bedzie zwykłym, ba nawet beznadziejnym facetem.. dlatego chce poprzez ten temat j/w dowiedziec sie jak najwiecej od kobiet ..Jaki jest ten typ macho ? ( jesli takowy jest ) analogicznie mozna TO przełozyc na aktora lub gwiazde muzyki rozrywkowej... Reasumujac : nie ma takiego czegos jak typ macho... ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........ ponadto sama piszesz : cachareL wg słownika kopalińskiego macho hiszp., [wym. maczo]; stuprocentowy mężczyzna; to moze sie zastanow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -23-
Mam biceps 40 cm Czy jestem maczo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:d to według Twojej teorii jestem 100 % facetem typu macho chociaz sie za takiego nie uwazam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK .... musze to w takim razie napisac ...........zostałem zprowokowany !!! nie mam zadnych , najmniejszych problemów z płcią piekną.. w kazdej chwili jestem w stanie \"poderwać \" ( ups) dziewczyne .. jeszcze bez rozmowy... a jak juz zaczniemy rozmawiac to juz jestesmy przyjaciołmi na długi czas.. porozmawiam na kazdym poziomie i z kazdym.. mnie albo sie kocha do bólu .... albo nienawidzi do bólu.. tylko sa dwie wersje ........ p.s. przepraszam wszystkie moje kolezanki , ktore rowniez sa Tu na tym Forum 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona Ciebie rowniez przepraszam 👄 ale sie zastanawiam... nad dalszym pobycie na tym Forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściu
do 1977 mam płot i mogę coś wystawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściu
A możę jest już po 22 poszedł spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macho odpada całkowicie, ja tam lubię zwyczajnych przeciętniaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściu
jeste dla ciebie stwo zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest TU bardzo duzo fajnych ludzi ... sporo fajnych osob poznałem... dostałem rowniez numery gg... było bardzo symapatycznie ... ale czy zostac i dalej byc w tym ciekawym gremium ... chcialbym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dziewczyny jestescie ...kochane jak zwykle zreszta 👄 wiecie...cos Wam powiem w takim razie....( zaczynam sie odkrywac) jestem w pieknej miejscowosci nadmorskiej obecnie, jest naprawde ładna ciepła noc, niebo jest piekne i gęsto zasypane małymi gwaiazdkami ( niektóre mrygają ), słychac szum fal ( ale serio ) , słucham teraz muzyki ale greckiej ( tez cichutko) ,swiecą sie swieczki i małe lampionki.....jest bardzo romantycznie ... i własnie teraz chciałbym ze Wami sobie tutaj razem siedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t
bo jest pedałem jak każy grek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cachareL nie znasz mnie ... mam kontakt z moimi znajomymi , wiesz ze.................. oni mnie potrzebuja i nie moge - przepraszam nie chce ich pozbawic kontaktu ze mna ...:) .. rowniez odwiedzam te symapatyczne Forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona przede wszystkim przepraszam ,ze nie odpowiedziałem na Twoje pytanie wczesniej 🌼 ..dlaczego greckiej ...? przede wszystkim jest to inna muzyka i ma inny klimat , w sam raz na wakacje ,stwarza indywidualny nastroj \"nadmorski\" :) ponadto np. w aucie słucham inna muzyke a w domu inna... a TU jest ta inna , nastrojowa , ta fajna.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściu
no to proponję wspólne opalanie pod Pałacem 21.08.05 godzin 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cachareL ja wiem ze TY jestes \" Łobuziak \" i ze teraz szalałabys na plazy ... kto wiem... moze ja tez bym poszalał ( wtedy z ....) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściu
leszek daleko od szosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściu rowniez witam ale dzisiaj ze wszystkimi sie na raty witam ........wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palaczka
dobra będą cię wspierał ok. juz jesteśmy kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściu
My cię też witamy droga Palaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściu
jak byś chciała to mieć to na codzień to się przeprować nad morze!!!!!! PA>PA?PA?PA miłych snóe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ,ze tak wolno dzisiaj odpisuje :) ale nie jestem na miejscu .. witam Teściu i Palaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo mile zaskoczony (raczej mocno zdziwiony) , poniewaz odebrałem nawet telefony od osob z tego Forum...zebym jeszcze był. Niesamowite gesty !!!!!!!!!!!!!!! niespodziewałem sie tego , ale coz jestescie kochani !! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cachareL Tobie 👄 szczegolnie dziekuje !! jakby nie patrzec Ty mnie Tu wprowadziłas 👄 zapraszam teraz was wszystkich na browarka i na dyskoteke ... szkoda nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×