Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lesiu

czy lubisz faceta typu maczo ?

Polecane posty

Gość fiufiu
ooooooooooooo a co jest nagrodą ? bo nie wiem za co walcze? i jaka jest 2 ngroda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie ustalaliśmy nagród? Ja mam dusze hazardzisty.Gra dla gry to nie dla mnie.Musimy przedyskutowac więc nagrody;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiu
mazursko-warmienski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiu
to słucham : co proponujesz jak wygram ?? juz jestem ciekawyyyyy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiu
:( to nie powiesz ? a co z tym hazaredm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygrana będzie wiersz od Ciebie dla mnie.Moze być? jak przegram to ja napisze[z pomoca]cos dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiu
to zmieniamy temat! jakie masz włosy, oczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy-średnio długie.kolor no cóż różnie bywa.Choc preferuje brązy. oczy -wyraziste,usmiechniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja tez moge zadwać pytania?Bo nie ustalilismy tego. Ale wtedy byłoby sprawiedliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiu
jestem i czekam na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy bywasz na forum? I juz mnie nie ma.Odpowiedż przeczytam poxniej Było miło..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasło
Tomaskus qwer !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiu
jestem miałem problem z kompem te virusy mnie zniszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiu
sprezyna o ktorej godz. bedziesz ? ja jestem prawie zawsze , to bede czekac na Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !! oj ale sie tu dzieje dzisiaj .... widac klimaty przyjemne sercu ... sprezyna ❤️ jestem bo jakis obiadek skonsumuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprezyna ❤️ Jakie cudowne rzeczy mi sie dzisiaj śniły, jak na zamowienie. Bylismy sami i nad morzem. Ja chodziłem po jakiejs morskiej promenadzie czekając na Ciebie. Była gorąca , złota pogoda ,wiatr, muzyka rwąca sie w wietrze i tłumy białe i barwne , reklamy ogniście kolorowe, wesołosc i gwar, radość rodzaju ludzkiego miła dla oczu - odwracałem sie od morza nie chcac patrzeć na nie bez Ciebie... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprezyna ❤️ moge liczyć wieczorem na Ciebie ? brakuje mi mej bratniej duszy... 👄 Czy dzisiaj zawita wiosna w moim ogrodzie ... ? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszek Troskliwy dzień przywitał mnie słońcem, A ciało obmył morzem, Stopy zaszczycił rozkoszą piasku, Masującego delikatnie skórę... Oczy zaś ujrzały wolności łono, Usta nasyciły się smakiem namiętności, Dłonie raczyły się badawczą zdolnością, Uszy kołysały się w wietrze, Serce uczuło to wszystko w tej nagłej soczystości... Tak jest lepiej nad morzem......... fiufiu-prawie zawsze?Ciesze się ale to niemozliwe-kiedys przeciez odpoczywasz.Ja dzis będę jeszcze troche bo musze sie przyczynić do powstania całkowicie bezurzytecznego dzieła o odylaczach gdzies tam:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak zgosciła wiosna w moim ogrodzie 👄 ale rowniez zauwazylem mały wiaterek który Tu zawitał ..fiufiu czy to był mały wiaterek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprezyna ❤️ me ❤️ jest uradowane nie chce sie dzielic Tobą :o w chwili obecnej jem smaczne lody,ale smak ten jest niczym przy Twej aurze ktorej mi tu brakuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprezyna ❤️ chciałbym ofiary dla Ciebie, naprawde ofiary, bólu potwornego dla Twej rozkoszy... Czemu nie mogę w objeciach Twych umrzeć wśród śmiertelnych dreszczów , by poczuć sie w Tobie -- Tobą 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiufiu witam i pozdrawiam Cie powiedz ,czyz nie mozna do takiej Kobiety pisac tylko wierszem lub słowem najwiekszych wieszczy ??? zwykłe słowo przy Niej jest ułomne, jest jak lilia młoda ktora to jeszcze sie nie otworzyła i nie ma swego blasku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×