Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lesiu

czy lubisz faceta typu maczo ?

Polecane posty

Gość jklgfrfghhii
🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinka...
Ale ktos tu ma rąk duzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała1
leszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinka...
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty kurczaczek
Podnosze ponownie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty kurczak
Bardzo sie ciesze ze dobry👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
żółty kurczaczku , mam nadzieję, że Twój dzień tez jest dobry albo nawet bardzo dobry jak sobie tak myślę to chyba ten kurczaczek i do tego żółty to do Bożego Narodzenia tak średnio pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty kurczak
[kurczak na choince]:P Taki mój urok ze ja do niczego nie pasuje:D A dzień jak do tej pory mam do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
szkoda, że dzień masz do bani - co jest tego przyczyną??? napewno pasujesz do świąt wielkanocnych:D nie martw się, napewno jest ktoś komu z żółtym kurczaczkiem u boku będzie fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty kurczak
Dzień jest do bani bo: 1.Na dworze jest plucha 2.Mam zajecia których nie lubie 3.Nie lubie zimy[zmarznięty kurczak] 4.jestem strasznie niewyspana 5.Do pasujacych świąt długo mi przyjdzie czekac-a co z tymi najbliszymi? I kurczak nie daje sie oswajać-strasznie zadziorny jest więc z tym dopasowaniem trudno będzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
1. przyjedź do mnie , u mnie jest pełno śniegu:), 2. może wystarczy je polubić, a może poprostu szybko je zrobić, 3. kurczaczek z zółtym futerkiem marznie, no coś Ty - prawdziwa zima jest wspaniała - idź na spacer do lasu to zobaczysz - tylko uważaj na koty:) 4. łyżeczka kawy powinna na jakiś czas pomóc małemu kurczakowi, korci mnie żeby spytac a coś Ty w nocy robiła;), 5. najbliższe przemaluje sie Ciebie na biało i będziesz udawać bałwanka albo aniołka, zadziorny bo młody, z czasem zmądrzejesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty kurczak
No i juz wiem 1.Sprawdziłam-nie ma biletów dla kurczaków;-) 2.Wybrałam szybkie załatwienie nielibianych zajec 3.Piórka oblepia mi śnieg:( 4.Postawiłam na chińską herbatę-lepiej działa-w nocy robiłam to co wiekszość ludzi;-) 5.Zawsze chciałam zostać aniołem-mogę? 6.Zadziorność pozostanie ze mna zawsze-bardzo ja lubie pozwala na długie dyskusje które są mi potrzebne do zycia .I zwykle walczę o swoje racje do końca nawet jak nie mam racji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
1. kurczak, a czy przypadkiem nie powinnaś umieć latać - po co Ci bilet, jesli nie umiesz latac to może ktoś weźmie Cie do kieszeni i przyjedziesz na gapę, 2. choć w jednym się słuchasz 3. to możesz sie taczać po śniegu - to szybciej niż jak sie chodzi 4. kurczak i wyuzdany, perwersyjny i ostry sex... hm .. ciekawe 5. żeby zostac aniołem to trzeba byc grzecznym - byłaś? 6. dyskusje jak najbardziej, abys tylko kurczaczku nie pyskowała za bardzo do starszych bo może skończyć sie laniem;) na gołą pupcię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty kurczak
Kurczaki to nieloty:D-za małe skrzydła jak sie bede tarzać po śniegu zostane bałwanką-znowu podciałeś mi skrzydła:P Wiem co robisz zwykle w nocy-ciekawe;-) Anioł odpada bo mam byc bałwanką-kamień z serca bo lubie byc niegrzeczna Podobno czesto pyskuje ale nie lubie przemocy lanie -kojarzy mi sie jednak z Wielkanocą-taki poniedziałek jest:D:DWięc Boże Narodzenie dla mnie odwołane?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
a napisałaś list do mikołaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żólty kurczak...
Właśnie z tym mam kłopotynie potrafie pisać listów.Ten temat juz sie przewijałi nabroiłam wtedy okropnie:O Więc Mikołaj pewnie i tak by mnie nie przeczytał Zresztą lubie niespodzianki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
nie wierzę, nie chodziłaś do szkoły:( to w takim razie proponuję abys jednak udawała bałwanka, jak bedzie śnieg na dworze to nie problemu , oblepisz sie trochę i bedzie dobrze jak nie będzie śniegu na dworze to może jakaś bita smietana - wiesz taka w sprayu, w ten sposób załapiesz sie na święta co Ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żólty kurczak...
Moja edukacja trwała łacznie 21 lat:P-a listów nie potrafie pisać mimo to Wybieram bitą śmietanę bo jest cieplejsza od śniegu i ma lepszy smak;-) Ale jak sie oblepie to trudno będzie rozpoznać ze ja to ja co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
zawsze mozna z Ciebie troche tej bitej smietany z...djąć 21 lat, a czego dotyczyła ta edukacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żólty kurczak...
o edukacji: mam zacząć od przedszkola? przedszkole jak przedszkole podobne są wszyskie poźniej szkoła podstawowa później szkoła średnia póżniej szkoła noszac dumnie miano akademii:D:D o z...djeciach-bardzo lubie dobrą fotografię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
no teraz to przesadziłaś, w przedszkolu , o ile dobrze pamiętam to tylko sie bawiłem , wiem coś o tym - byłem w przedszkolu jakieś 10 dni jak by nie liczyc do chyba brakuje roku;) wolisz pejzarze, martwą naturę czy ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żólty kurczak...
Byłam ambitnym dzieckiem i już w przedszkolu sie uczyłam Myśle ze liczba lat jest bardzo dobra-oczko-uwielbiam grać:D:D Wole pejzarze i małych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
ambitnym dzieckiem czy abmitnym kurczaczkiem:) ja wolę pokera, aale może byc też oczko, zwłaszcza jesli należy do żółtego milutkiego kurczaczka:) dlaczego małych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żólty kurczak...
Ambitnym kurczakiem jestem ciagle:-P Poker i kości to moje ulubione gry ale lubie grać ,więc oczko też mi sie doskonale kojarzy Małych ludzi ponieważ są bardzo naturalni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
pijani też potrafią być naturalni:), realizuja wtedy swoje potrzeby bez zbędnego skrępowania:) znam inne rzeczy , które mi się kojarzą doskonale:) ale każdy ma swoje skojarzenia:) to kiedy przyjedziesz do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żólty kurczak...
Pijani bywaja naturalni i odważni:D:D Gramy więc w skojarzenia-kosci ,kary oczy wywołuja rózne;-) podaj adres:P I zaraz mnie nie ma miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żólty kurczak...
miało byc karty:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym
adres, hm, chcesz mój prawdziwy adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×