Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lesiu

czy lubisz faceta typu maczo ?

Polecane posty

Gość taka ja
chyba za ostra bylam uciekł:D nie podołał wow wow wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja
a moglo byc tak pięknie jejku jejku😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ...:) cały czas 🌼 tylko musze troszke popracowac....;) wiesz, ze ja jestem bardzo goracy chłopiec ..;) wczorajsza nocka mnie troche wykonczyła, ale dzisiaj bede jeszcze lepszy...:) nie moge sie doczekac ......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja
to brzmi jak groźba ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P to jest moja wielbicielka ....👄 ale Tu mnie sporo lubi płci pieknej...👄 wieczorkiem robie sie tygryskiem.... :) tak wiec dzisiaj nie wiem tylko czy mnie nie porwie rexona 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja
Mój tygrysie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja
Ja mówiłam że jest mi dobrze w kolorach Podszywaczom czarnym mówimy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juuuuuuuuuuzzzzzzz...!!!!:D skonczylem dzisiaj prace....jakby cos to nikimu nie mowcie ..;) za ładna jest dzisiaj pogoda...:) nie moge usiedziec w biurze.. ... ciekawe co robi dzisiaj moje kochanie rexona 👄 ale dzsiaj chyba uderzymy w tlen ;) bo nam tu przeszkadzaja...wyznawac do siebie swoje uczucia .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja
a co z moimi uczuciami leszku czy one juz dla ciebie sie nie liczą?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tez bardzo lubie kolory...) ale teraz kochanie musze wyjsc ..;) .wiesz troche cwicze ,a jest piekna pogoda to nie bedziemy chyba w domku siedziec ..;) tobie tez to proponuje..🌼 .. bo ja ....bardzo lubie dziewczy zgrabne , szczupłe i wysokie..👄 ..taka kobiete wtedy moge pieści całą noc i dzien..:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj leszku 👄 a zgrabna szczupla niewysoka ci sie nie podoba?:( łamiesz mi serce 😭 ide utopic smutki..................😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wszyskie sa ładne dziewczy aby byly tylko ładne ,zgrabne ,wysokie, madre.. a reszta sie nie liczy :) :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale TU sie zawsze cos dzieje !!!!! ;) nie bylo mnie kilka chwil i prosze znowu jakas dziewczyna podrywa tego Leszka!!! ale On faktycznie umie rozpalic dziewczyne :) ale chyba to nie jest jeszcze szczyt jego mozlowosci ;) leszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bardzooooooo !! 🌼 mam dzisiaj bardzo dobry humoor :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jeszcze nie spicie ????????? ;) ;) :) ja dopiero co wrocilem z bardzo symapatycznego spotkania i była bardzo symapatyczna wiara .... :classic_cool: i ta wspaniała pogoda....tylko na spacer ( z kolacja) ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona 👄 jak ja sie ciesze ..... 👄 mam bardzodobru humorek.... :classic_cool: ...cały dzien myslalem o Tobie ...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodz mam niespodzianke dla Ciebie 👄 ..juz sie nie moglem doczekac na Ciebie ....:classic_cool: fakt, ze troche wypiłem Martini ...ale to tylko doda nam szczypte wiekszej namietnosci........👄 .........nooo ......chodz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.wiesz, ze wieczorem robie sie tygryskiem....;) i potrzebuje mojego kociaczka.....miaaauuuuuu 👄 ...no ...chodz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbie moj 👄 juz sie pozegnałem z sasiadami.....;) i mysle ,ze nie beda nam przeszkadzac ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my mamy spotkanie ,a nie zabawe ...:P nie wiem w co sie ty bawisz? :P i my sie juz pozgnalismy ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×