Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lesiu

czy lubisz faceta typu maczo ?

Polecane posty

..ze perfum to wiem... ;) ja jestem wysoki ,ale takie sympatyczne czarnulki lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest.....
ja wymiekam ..to nie na moje szczeki ..:DD:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewne jest..... to jeszcze nie wiesz co moze byc na cafe.. a na tym topiku wiele sie dzialo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest.....
lesiu serio...::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest.....
sympatycznie lesiu sympatycznie ..:P spadam ..bo magia cos Ci uciekła ..:D nie potrzebnie sie wcinałem kurna ..serio ..juz nie bede..:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🖐️ magia 🌼 co sie dziej z .. kurczakami , chinkami i innymi ? taka cisza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikoreczka skowroneczka
macho,to po hiszpańsku "samiec" A wiec,czy podoba mi się facet -samiec? Ciekawe pytanie? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest.....
olali wszystkich i wszystko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest.....
lesiu cie olał ..bidulka..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest.....
magia ..miły jak juz ..i juz przestan zgrywac pokrzywdzona..:P ja Cie pociesze w razie "w";):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj \"magia..\" 🖐️ widze ,ze szybko \"pewny \"dziala i juz nawet moze pocieszac :D natomiast ja nikogo nie olewam , moze to jest twoja \"szkola\" zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magia jestes bardzo szczera:) i taka dziewczyna jeszcze nie ma chlopaka? nie moge uwierzyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest.....
jasne lesiu ..serio mówisz? ..czy tylko tak sobie ..:P działa to armaty i inne duperele ..:P NATOMIST..szkoła zycie ..z armia miała kiedys cos wspólnego..:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewne jest..... --> ooo jessssu to juz TU przerobilismy z tymi twoimi tekstami 😭 czy wszyscy musza sie powtarzac ? ty tez ? nie bede sie wdawal w rozmowe z toba bo nie lubie powtorek . nic dziwnego ,ze mozesz czekac tylko na temat na cafe i byc moze ktos bedzie pisal z toba ( sorry ) ale to prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..\"magia..\" Ciebie podziwiam ,ze mozesz tak swobonie rozmawiac o swoich sprawach na cafe .. jakby nie patrzec sa to twoje intymne sprawy , bardzo osobiste.. natomiast jesli facet pil czy pije to widac .. tak wiec byl to Twoj wybor.. p.s. chyba jeszcze nie poznalas normalnego faceta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest.....
lesiu jak wszyscy to wszyscy ..no kurna ..:P za duzo ciebie poczytałem i mi tak zostało:P o prawdzie topik juz był ..i wyszła z tego g...prawda..:P nie lubisz powtórki z rozrywki ??..ee lesiu to co z Ciebie za chłop:D magia ..uwazaj on taki jednorazowiec jest..:D:D::P raz i pass..:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magia my tylko piszemy ja np. nie jestem agresywny :) tylko juz mnie nudza te stare pogawedki w tym samym stylu..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewne jest..... ---> nie wiem czy wiesz ale nalezy urzywac jednorazowych ..;) ale ty chyba nie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest.....
jasne lesiu ..Ty nie lubisz nudy ,agresywnosc zero..:P ..NATOMIST ..ja lubie jak tak przestymatycznie i sreio piszesz..:D:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×