Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lesiu

czy lubisz faceta typu maczo ?

Polecane posty

...jestem ciekawy czemu wzbudzam takie emocje u niektorych osob ? ;) witam \"magie...\" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest ....
halinko zaspiewaj nam o ksiezyco ..błagam ..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie będę w San Francisco to nie to miejsce i czas Schną na szybie ślady łez pora już dograć ten akt kto z nas kiedyś patrząc wstecz wspomni love story sprzed lat wspomni love story sprzed lat. Papierowy księżyc z nieba spadł skończył się video film może to byt romans może żart – dziś nie obchodzi mnie to dziś już nie martwię się tym. Papierowy księżyc z nieba spadł umarł król niech żyje król znów taksówką sama jadę w świat w którym nie liczy się nic prócz paru szaleństw i bzdur. Marzy mi się Jokohama hotel z obłoków i szkła jak mam zmienić fałsz i banał życia co byle jak trwa Schną na szybie ślady tez ktoś z nas wyjść musi na plus taki mały dramat lecz wszystko w nim jasne jest już wszystko w nim jasne jest już. Papierowy księżyc z nieba spadł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest ....
a gdzie dygniecie na koniec recitalu co ?..;):D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio nie mam czasu na przebywanie na forum.. jednak real :) ale bede odwiedzal czesciej cafe chociazby zeby porozmawiac z Toba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest ....
te halina grzeczniej co ..jak spiewasz to sie ukłon na koniec :D kurna ..:P,..ja Twój fan jezdem .:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest ....
a ja cie wygwizdam ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie w realu jest ...chyba ciekawsze , piekniejsze no i realne :) no np. co z tego ze rozmawiam z Toba jak np. nie moge byc obok Ciebie teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszku moze teraz nie ale pozniej jakbys dal szanse sie poznac wiem ze na forum jest kilka par które przeniosły się w zycie realne i te pary są szczesliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiedzialem o tym :) ale wszystko jest mozliwe napisz do mnie na moj komunikator (tlen) to porozmawiamy spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszku ja nie mam tlenu i nie umiem go ściągnąć :( poza tym to komputer mojego brata i on mi nie pozwala sciągac programow:( nie mozemy tu?:)tu tez jest spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest ......
lesiu sie nie przejmuj ..zawsze mozecie sie mnac w drzwiach..:P bydlaki mi zapieprzyli nicka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"widze\" ze jestes fajna dziewczyna i szkoda TU na forum publicznym pisac cos blizej ... mozemy rowniez popisac na gg jak masz oczywiscie , ale to jest tak popuplarny program ze mozesz go miec ;) napisz z jakiej jestes miejscowosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest ......
leszek Ty tak zawsze?.."fajna ,sympatyczna ..popiszemy na gg .."? aa co ci gg da ..no wiem ze moze byc sympatycznie i miło ..:P ale tak serio ..to po co to komu co ..?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek a ty nadal
kochasz sie w cacharel ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewne jest ...... ---> to moze Ci to wytlumacze... Tu jest forum publiczne jak pewno wiesz... i nie zawsze mozna porozmawiac na luzie... natomiast jak ktos chce mnie poznac to tym bardziej nie chce tego robic na forum publicznym bo to sa moje sprawy a nie publiczne :) a tym bardziej ze sa tu takie osoby ktore albo nietoleruja innych albo brak im kultury. mysle ,ze troche chociaz wyjasnilem sprawe kontaktow po za cafe, chociaz argumentow przemawiajacych przeciw jest znacznie wiecej . \"magia..\" juz pisalem w tym topiku ze jestem z lubuskiego a dokladniej z winnego grodu.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest.....
jasne lesiu ..rozumiem doskonale ..serio..:) i w dodatku tak miło i sympatycznie mi to wyjasniłes ..chyba fajny z Ciebie chłopak ..pozdrawiam ...:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to troszke daleko ode mnie no ale moze kiedys mnie zaprosisz do siebie bo do mnie tez bys mogl gdyby nie moj zazdrosny brat który goni wszystkich chlopakow i nawet rozmawiac mi nie pozwala do tego jest wielki bo ma dwa metry:) wszyscy sie go boją a ja zostane przez niego starą panną:) leszku a ty mieszkasz sam w tym lubuskim?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne jest.....
on ma siostre taka jak ty brata ..2 metry ma ..i trenuje koszykówke ..:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewne jest ...... --> ciesze sie bardzo :) serio wyglada na to ze jestes chyba fajna osoba.. p.s. a kto jest cachareL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..mieszkam sam i szukam dziewczyny..kto wie moze....;) z bratem mozna sie dogadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszku cacharel to moj ulubiony zapach perfum :) poza tym to taka bardzo sympatyczna dziewczyna z forum :) oj jak ty nadal szukasz to moze faktycznie nam sie uda:) a lubisz niskie brunetki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×