Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość InLove

Pozytywny topik dla świeżo zakochanych!

Polecane posty

Gość aaannia
do monia 77- mam to samo!!albo łąpie sie na tym, że usmiecham się do komputera, gdy gadamy na gg lub oglądam nasze zdjęcia, uwielbiam Go!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dużo tu świeżo zakochanych z długim stażem ;) Strasznie fajnie. Bo upadają mity, że zakochanie to stan krótkotrwały, wręcz chorobliwy (ja też łapię te dziwne spojrzenia, kiedy cieszę się jak glupi do sera na przykład w kierunku poręczy w autobusie - wariatka, jak nic), że szybko mija, a potem to już tylko szara codzienność, prać skarpety i dzieci niańczyć... Więc jednak nie. Wcale tak nie musi być, a codzienność jest taka, jaką sobie stworzymy, i nawet po paru latach wcale nie musi być nudno w związku i w życiu. Mam nadzieję, że uda mi się żyć tak, jak mam ochotę. A póki co - zachowuję się jak głupek, głośno śpiewam na ulicy i przytulam napotykane psy ku przerażeniu ich właścicieli ;) Ale dobrze mi z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili77
no wlasnie...i to spiewanie:):):)...i nawet pracowac mi sie che i jakos tak dziwnie, bo przestala widziec wszystko w czarnych barwach!!...oj cicho ..ktos puka:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, co jest, kochani? Lato, ciepło, noc sierpniowa i nikt nie ma ochoty porozpływać się nad swoimi obiektami uczuć? Chyba, że właśnie z NIMI spędzacie tę sierpniową noc :) W takim wypadku rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannia
co tam u Was zakochani?Ja właśnie umieram z tęsknoty.... ale może dziś choć na chwilę się zobaczymy, inaczej chyba zwariuję!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaprawie2lata
oj musze sie dołączyć :) właśnie dowiedziałam się że może pojadę na wekend do mojego Słonka o które rok walczyłam a rok jesteśmy razem :) było warto walczyć! pozdrawia resztę pozytywnie zakochanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaprawie2lata
a tak wogóle to zaraz idę na obiadek,bedę jutro i mam nadzieję że topik będzie się rozwijał bo jest miły,sympatyczny,potrzebny (przynajmniej mi :) ) i pozytywny.a takich trzeba więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jutro, już jutro! Jutro GO zobaczę, i o rety, i ojej :) Troszeczkę się boję... Bo niby wszystko rozwijało się w jak najlepszym kierunku, ale... Znacie te obawy? Bo ja jednak, w przeciwieństwie do większości z Was, jestem naprawdę bardzo świeżo zakochana. Więc dręczy mnie niepewność, jak się sprawy dalej potoczą. Ale dla kurażu przypominam sobie wszystkie uśmiechy, wszystkie dotknięcia, wszystkie spłoszone spojrzenia i odwracanie wzroku. No, nie, nie może być źle. Źle już było. Coś mi się od życia należy, w końcu ;) I bardzo bym chciała, żeby to \"coś\" to był ON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jutro, już jutro! Jutro GO zobaczę, i o rety, i ojej :) Troszeczkę się boję... Bo niby wszystko rozwijało się w jak najlepszym kierunku, ale... Znacie te obawy? Bo ja jednak, w przeciwieństwie do większości z Was, jestem naprawdę bardzo świeżo zakochana. Więc dręczy mnie niepewność, jak się sprawy dalej potoczą. Ale dla kurażu przypominam sobie wszystkie uśmiechy, wszystkie dotknięcia, wszystkie spłoszone spojrzenia i odwracanie wzroku. No, nie, nie może być źle. Źle już było. Coś mi się od życia należy, w końcu ;) I bardzo bym chciała, żeby to \\\"coś\\\" to był ON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannia
nie śpimy!!rozmawiam właśnie z moim Kochaniem na gg, ale mam zaczekać moment, więc tu wpadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się stresuję przed jutrem... Ale raczej pozytywnie. Zamierzam sobie jeszcze dziś zrobić maseczkę, umyć włosy i natrzeć się całą masą balsamów ;) Ot, tak, żeby mieć jak najlepsze samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannia
powodzenia, na pewno będzie cudownie, pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! Staram się myśleć pozytywnie i tak naprawdę bardziej się cieszę, niż denerwuję. Mam tylko nadzieję, że jak go zobaczę, to nie spłonę purpurowym dziewiczym ( ;) ) rumieńcem i nie ucieknę w najbliższe krzaki... Bo taki mam trochę nastrój - spłoszona łania ;) A powinnam chyba być kusząca i tajemnicza :) :) :) Heh, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannia
kusząca i tajemnicza jak najbardziej, ale mały rumieniec nie zaszkodzi, haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to idę się maseczkować, żeby rumieniec miał ładne tło ;) Miłej nocy i miłych rozmów z kochaniem. P.S. Jak wrócę (za parę dni), to zdam relację. Jeśli będzie o czym mówić w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannia
właśnie skończylismy, niestety... bardzo tęsknię, udanego spotkania jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaprawie2lata
Witam zakochańcy :) Ja się wczoraj dowiedziałam że jutro jade do mojego Kochania na wekend :D I że od września bedziemy razem mieszkać i jestem szczęśliwa! Trochę się boje bo to coś nowego,ale wierzę że bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannia
dzień dobry wszystkim zakochanym!!! Ja dziś zobaczę się z moim ukochanym, co prawda nie będziemy sami, ale na pewno będzie miło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goanna
taaa kiedyś się w nim zakochałam i to były głownie hormony teraz zakochana jestem w nim od nowa ale na szczeście to nie tylko faza zauroczenia chemi czy czegoś podobnego ....teraz czuje cała soba duszą ciałem - a inni co mówią ze to i tak minie to dlatego ze im żal że zazdroszą też by tak chcieli ale za dużo w nich juz rezygnacji . Pozdrawiam wierzących w Miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia77
inLove???? i co ico???? widzialaas sie z nim?????? mow jak bylo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannia
inLove będzie za kilka dni, tak napisała wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannia
weszłam, by tym razem sie pożalić, liczyłam, że dziś się spotkamy i wymarzyłam sobie spacer (takie piekne słońce), ale moje Kochanie woli siedzieć w domu, po prostu Mu się nie chce, smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannia
nikt nie pocieszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannia
chyba nikt, trudno, posmucę się w samotności, pozdrowienia dla zakochanych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm... Było cudownie!!! Spojrzenia jak pioruny... Czułe przytulanie w tańcu... Noc przespana grzecznie, ale w jednym łóżku... Do tegoż łóżka kawa rano... Był jeszcze bardziej spłoszony, niż ja. Może dlatego nie odważyliśmy się nawet na pocałunek. Fakt, mało z tego powodu w tym łóżku nie zwariowałam, ale nie wszystko musi rozwijać się błyskawicznie. Mamy czas. Dużo, duuuużo czasu... Tylko że on teraz jedzie na miesiąc do Londynu, do pracy :( I jak ja to wytrzymam??????? Chyba ten miesiąc prześpię, przepiję, czy coś... Powinnam mu była zwinąć jakąś koszulkę, żeby mieć się do czego przytulać w chwilach ostatecznej desperacji ;) Pozdrawiam innych zakochanych. I pocieszam, jeśli jeszcze jest potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej in love a kiedy wyjezdza do tego londynu??jakos dasz rade...co?a jak ma na imie twój kochany? ja to nie jestem zakochana...tzn. jestem ale w swietle ksiezyca i nie pytajcie czemu...sesese ale bym chciała byc zakochana tak wiecie na serio na urwanie glowy na wszystko tak szaklenczo...esz zazdroszcze ci in love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×