Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sloneczko1984

porcelanowe koronki na zeby...

Polecane posty

bede u protetyka w tej pracowni w poniedzialek to sie po poludniu odezwe i podziele wrazeniami . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
eeeee bedzie dobrze ,przyzwyczaisz sie i przypilaj tego lekarza zeby sie wyrobil na ten twoj wyjazd i zrobil porzadnie,dzis juz mowie dobranoc ,bede tu zagladac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
mialo byc ze chciala mi zrobic cala gore w koronkach oprocz tych dwojek zeby komplet byl i sie nie zgodzillam...narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bell_a
ze mna jest tak-przez długi okres zyłam tylko z 60tka przednich zabków(w młodosci mi usunieto:-( pewnie zyłabym tak dalej gdyby nie ta 1-dynka,która po rentgenie okazała sie do usuniecia co poczyniono wiec zostało mi 5- ,2 z nich sa wyleczone..,3 zdrowe,bez plam i przebarwien Pani doktor zaproponowała koronki,,..jakis most i zeby(czworki )zawieszone a zreszta pomyslimy...:-) zabki nie sa opiłowane....jeszcze lecze "wyrwe" po jedynce.. w poniedziałek wizyta..przymiarka -tak sie wyraziła Pani doktor czy ktos moze mi to przedłozyc na bardziej zroumiały jezykk..hiihi..wybaczcie ,ale Pani doktor nie jest gadatliwa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arna
Bel, przymiarka czyli zrobi Ci wyciski, czyli pomiar zeba lub jesli juz po wyciskach jestes to bedzie miala korone i Ci ja przymierzy czy pasuje. Jak nie to zawsze mozna ja poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bell_a
nic jeszcze takiego nie miałam robiono-to chyba jutro te "wyciski" a czy to dobre rozwiazanie w moim przypaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wers
Do e-cinka. Proszę powiedz mi ,podałaś koszt 3tys .czego dokładnie to jest koszt.Jednej czy dwóch ruchomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
te 3 tys. mi wycenili 2 lata temu za 2 ruchome po obu stronach na dole i bylo by po 2 zeby razem 4 w Wawie ale moze teraz zdrozalo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
bell wycisk robi sie zasze przy koronkach i mostach -kazdemu to odlew zabkow ,zgryzu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna999
witam,mam pytanie. mam szzerbe miedzy jedynkami I zastanawiam sie czy mozna ja zlikwidowac nakladajac koronki,nie chce nosic aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eti1805
do justyna999-moze lepiej zaluz licowki beda bardziej naturalne i nie trzeba duzo pilowac zabkow do koronek niestety prawie na zapalki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eti1805
bylam wczoraj w labolatorium protetycznym i niestety zadne poprawki nie wchodza w gre -jesli chcialabym robie od nowa to musze zaplacic za to co juz wykonali czyli 3tys za 6 koron troche mi je tylko zkrocili o jakis milimetr ale to nie dalo zadnego oczekiwanego efektu-niewiem co robic mam sobie pozwolic na zacemetowanie czegos co wcale mi sie nie podoba zrobili mi korony jak to robi sie babciom w protezach ruchomych nie wygladaja naturalnie tylko z daleka widac ze sztuczne-chyba sie juz nigdy nie usmiechne bo jak mam zamknieta buzie to przynajmniej ich nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaa71
posłuchajcie.. przeciez to wazne jakie są koronki.mam na mysli ceny..ja tez mam robic 1000zl za koronke.widzialam koronki tanie -to jakies łupy nie przypominające zebów. moze macie tanio i ładnie. jestem z warszawy. ceny pewnie tez kosmiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bell_a
dziewczyny...nie straszcie tymi cenami...-mnie to bedzie kosztowac 300 stówki za jeden zabek... wychodze z załozenia ,ze nie zawsze cena swiadczy o jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaa71
300 za ząbek, ale z czego ? i na pewno bez wkładu koronowo korzeniowego. to gdzie ja mam zrobic te koronki. mam cała góre do zrobienia, stomat. wyliczyl mi na 16 tys, wklady i koronki, zadna rewelacja bo wklady na metalu ktorego bym nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaa71
beti czyli zrobili czy brzydkie zęby i nadal nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dalej nie mam juz czekam 6 tygodni za wklad koronowo korzeniowy placilam 150zl a za koronke porcelanowa 500 mam dosc niby te zabki sa ladne ale nie w mojej buzi juz sama niewiem czy ja sie nie moge przyzwyczaic bo jak bylam na przymiarce to zrobilam sobie sama fotke telefonem i znajomi mowia ze sa ladne i wcale glupio nie wyglada a napewno lepiej niz ze starymi-moze nie chca mnie urazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ceny to moglam zrobic je za 380 ale wybralam te drozsze za 500 ale to w radomiu w wawie wiem ze sa bardzo drogie stolica wiadomo zarobki tez inne dlatego tak kasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak patrze na te fotke to moze byc ale jak widze je na zywo w mojej buzi podczas miary to jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak patrze na fotke to moze byc nawet niezle ale jak mam je w buzi podczas miary to jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
beti chyba musisz sie przyzwyczaic do pieknych rownych zabkow.....to napewno szok zwlaszzca gdy swoje byly nieciekawe ,ja tez sobie niewyobrazam takiej zmiany ale jakie masz wyjscie skoro juz zaplacilas? bierze je i olej to ,ze za proste ,zoabacz ile naszych gwiazdek ma sztuczne zeby-az widac ale co zle wygladaja? NIE1!!!! badz gwiazda ,nie lam sie !!!!!!! przyslim mi zdjecie jak chcesz to ci powiem obiektywnie jak to wyglada :D serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
co do cen to to ze w Wawie jest tak drogo wcale nie oznacza ze sa lepsze od tyych gdzie indziej -taniej robione,ja w Wawie robioalm juz dawno za 700 zl ,kolezanka robila za ponad 1000 i wcale nie jest lepsza od mojej a kuzynka ze wsi robila za 300 od koronki i tez ma ladnie ,wiec wiecie jak to wyglada ,o to samo chodzi a ceny sie roznia w zaleznosci od gabinetu i miasta,moja tesciowa pojechala na wies do kuzynki zmienic sobie cala szczeke na nowa i ma bardzo ladna a u nas by zaplacila 2 albo 3 razy wiecej i efekt bylby taki sam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eti1805
ok wysle ci fotki ale poprosze syna bo sama nie potrafie podaj e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaa71
eti czy ty mnie prosisz o maila? wlasnie leczylam kanalowo dwa zęby i 380 zl, po jednym kanale mialy zeby. nie wiem co mam robic juz..gdzie jechac by było w miare tanio i solidnie jestem załamana. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaa71
to bylo powtorne lecznie wiec rozoborowanie 90 i wypelnienie 90zl. zrobią mi zęby i nie bede miala za co jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bell_a
w moim gabinecie cena leczenia kanałowego to 1 kanał=30zł 2 kanały-40zł 3 kanały-50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata123
beti1805 Jak ja bylam na przymiarce to myslałam,że sie rozpłacze.Zęby były OGROMNE, ale teraz jest ok.Po prostu takie pierwsze wrażenie.Chodzilam długo z opilowanymi zebami, górna warga troche hmm podniosła sie do góry.Później jak eróciło do normy, dziąsla narosły na zęby to sa one normalne a nie ogromniaste. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
loren-n@ gazeta.pl to moj adres ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×