Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
sloneczko1984

porcelanowe koronki na zeby...

Polecane posty

Go艣膰 Gigig
Witam serdecznie, Jakis czas temu rowniez zalozylam sobie porcelanowe koronki na jedynki, niestety to bylo jedyne rozwiazanie na moje problemy. Bylam bardzo zadowolona, kolor forma itd sprawdzily sie, jednak pojawily sie szare paseczki na dziaslach i przy usmiechu to niesttey widac. Moj dentysta twierdzi,ze to jest normalne, moze i jest ale bardzo mi sie to nie podoba. Czy mialybyscie panie jakas porade jak sobie z tym radzic? czy jest jakas sprytna metoda na to?? Bede bardzo wdzieczna za wszelka porade Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zizza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zizza
witam wszystich:) zadnych szarych paskow przy dobrze zrobionych koronach widac nie powinno!!! Gigig ja nie wiem co ty masz za dentyste ze ci tak powiedzial... nic juz na to nie poradzisz , niestety...ale s膮 korony dodatkowo wzmocniane porcelana zamiast matalu przy odcinku przydziaslowym...pozdrawiam:0

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 za艂amana kobieta przez z臋by
ja si臋 zastrzel臋 :o poczyta艂am wasze posty 馃槶 mam do zrobienia 12 z臋b贸w! Ca艂y prz贸d, sze艣膰 na dole, sze艣膰 na g贸rze (wg mnie, ale jak znam 偶ycie, to lekarz jeszcze co艣 znajdzie, bo 6 gorna to mi lata jak chor膮giewka) Mam niedorozw贸j szkliwa, z臋by brzydkie jak noc listopadowa, a do tego ju偶 par臋 lat temu jedna jedynka na g贸rze "odpad艂a", by艂a po kana艂owym i si臋 z艂ama艂a. Wstyd si臋 przyzna膰, od tamtej pory nosz臋 tzw "chwil贸wk臋" akrylow膮. Dzi膮s艂o si臋 zapad艂o... Cholera, a do tego boj臋 si臋 dentyst贸w.. W dzieci艅stwie, przez te moje paskudki to si臋 tyle wycierpia艂am na fotelu... Marz臋, 偶eby co艣 z tym zrobi膰. Czy opr贸cz tego gabinetu na Batalionu Ska艂a znacie dobrego dentyst臋 w Krakowie? I 偶eby nie zdar艂 ze mnie za du偶o.. Takie ceny, pora偶ka... kredytu nie styknie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Systematyczna
Nigdy wi臋cej koronki ! Bardzo dbam o z臋by ale co z ztego. Po 5 latach od za艂o偶enia koronki okaza艂o si臋, 偶e pod opi艂owanym z臋bem - g贸rn膮 czw贸rk膮, na kt贸rej opiera si臋 koronka, zebra艂a si臋 ropa. Czuj臋 j膮 a偶 pod okiem. Od kilku tygodni lekarz leczy mnie kana艂owo a ropa wci膮偶 si臋 pojawia. Obawiam si臋, 偶e 偶e przez koronk臋 strac臋 moj膮 czw贸reczk臋. Tym razem zdecyduj臋 si臋 na implanty. Nigdy wi臋cej opi艂owywania zdrowych z臋b贸w !!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wika12356
czy kto艣 mo偶e mi poleci膰 jakiego艣 dobrego i taniego stomatologa na 艣l膮sku a najlepiej z okolic zabrza ,bytomia lub rudy 艣l膮skiej z g贸ry dzi臋kuje !!! moje z臋by to tragedia i do tego krzywy zgryz bbbllll!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 XXXXXXXXXXXX10
Witam!! W艂a艣nie zastanawiam si臋 nad za艂o偶eniem koronek.. Dw贸jki mam mniejsze od reszty z臋b贸w i zachodz膮 pod jedynki, tr贸jki wygl膮daj膮 jak k艂y u wampira;D Du偶o czyta艂am na temat poprawienie estetyki z臋b贸w i wynios艂am z tego, 偶e koronki s膮 dobrym rozwi膮zaniem. Chcia艂abym zapyta膰 jaki by艂by koszt koronek na 6 z臋b贸w, ile og贸lnie trwa to wszystko i jakie kornki s膮 najlepsze i najtrwalsze. Dodam, 偶e jestem w trakcie leczenia 2, kt贸ra jest do艣膰 sporo po艂amana, dlatego napewno b臋dzie trzeba w jaki艣 spos贸b j膮 odbudowa膰, a przy okazji chcia艂abym poprawi膰 estetyk臋 reszty z臋b贸w, co od zawsze by艂o moim kompleksem i w ko艅cu chcia艂abym si臋 z tym upora膰...:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 MISZAon
Witam nie masz si臋 czego obawia膰 nie tak dawno na tym forum ja pisa艂em o swoim problemie i dzi臋ki poradom szybko si臋 z nim upora艂em :))) tez zak艂ada艂em korony w sumie 4 szt na jedynki i na dw贸jki :) Tez mia艂em problem z jednym z臋bem a konkretnie z praw膮 jedynka te偶 by艂 wcze艣niej z艂amana p贸藕niej zacz臋艂a si臋 kruszy膰 stomatolog stwierdzi艂a,偶e nic z tego z臋ba nie b臋dzie i najpierw zrobi艂a mi kana艂owe tej jedynki nast臋pnie mi j膮 uci臋艂a nie wyrwa艂 tylko uci臋艂a i zostawi艂a korze艅 par臋 dni siedzia艂em w w domu bezz臋ba ale p贸藕niej mia艂em ju偶 montowana tak膮 tytanow膮 艣rub臋 i na tym by艂a zamocowana korona oczywi艣cie wcze艣niej by艂y opi艂owane w ten sam dzie艅 kolejne 3 z臋by i tydzie艅 chodzi艂em z tym czasowymi koronkami po tygodniu mia艂em przymiark臋 akceptacje i cementowanie i wreszcie mog臋 si臋 u艣miecha膰 jak normalny cz艂owiek :D:D:D Je艣li chodzi o koszt to pierwsza wizyta kosztowa艂 mnie 60z艂 30z艂 konsultacja i 30z艂 2 zdj臋cia rentgenowskie Druga wizyta czyli leczenie jedynki kana艂owe 90z艂 Trzecia wizyta montowanie tytanowej 艣rubki koszt 150z艂 Czwarta wizyta to ju偶 by艂o pi艂owanie 3 kolejnych z臋b贸w pod korony i zak艂adanie tymczasowych na wszystkie cztery :) za t膮 wizyt臋 p艂aci艂em po艂ow臋 koszt贸w koronek czyli 1000z艂 Pi膮ta i ost wizyta to by艂a przymiarka koron porcelanowych akeptacja i cementowanie nast 1000z艂 Koronka pe艂no porcelanowa 1szt 500z艂 Je艣li masz pyt Pisz GG 7130131

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 XXXXXXXXXXXX10
Dzi臋kuj臋 za informacj臋:) W przysz艂ym tygodniu wybieram si臋 do dentysty zapyta膰 o te koronki.. zobaczymy co mi doradzi i na ile to wszystko wyceni.. I tak d艂uga droga przedemn膮, bo najpierw musz臋 wyleczy膰 do ko艅ca t膮 dw贸jk臋 a moja aktualna denstystka oszacowa艂a, 偶e leczenie ma trwa膰 p贸艂 roku.. co艣 mi si臋 to nie widzi, dlatego mam zamiar wybra膰 si臋 do innego gabinetu. Poza tym za ka偶d膮 wizyt臋 u niej, leczenie kana艂owe p艂ac臋 oko艂o 150z艂, wi臋c wydaje mi si臋 to troch臋 za drogo. No nic.. zobaczymy co us艂ysz臋 w innym gabinecie, mam nadziej臋, 偶e jak najszybciej uda mi si臋 spe艂ni膰 w ko艅cu to marzenie o pi臋knych z膮bkach:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 MISZAon
Nie nie to nie tak ja p艂aci艂em 500z艂 za korony na z臋bach w艂asnych czy li w sumie na trzech z臋bach a na jednym mia艂em osadzan膮 koron臋 na metalu to wysz艂o mnie 650z艂 bo korona 500z艂 i tytan 150z艂 Z cenami jest r贸偶nie :) zale偶y gdzie mieszkasz jakie koszta pobiera stomatolog i jakie koszta 偶yczy sobie technik

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 XXXXXXXXXXXX10
W艂a艣nie by艂am pyta膰 o kornki, cena za jedn膮 to 350 z艂 czyli w sumie za 5 z臋b贸w 1750z艂, a jeden z膮bek na wk艂adzie 200z艂. Tak, wi臋c nie jest tak drogo, spodziewa艂am si臋 wi臋kszych koszt贸w:) Za tydzie艅 id臋 dok艂adnie si臋 um贸wi膰 co i jak:) mam nadziej臋, 偶e wszystko b臋dzie dobrze..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 MISZAon
B臋dzie wszystko ok zobaczysz sama powodzenia 艣ciskam Micha艂 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zizza
witam was:) tak,ceny sa rozne, niestety w Warszawie jest hajdrozej:( ja bede robila caly przod (jak na razie przede mna jeszcze zabieg chirurgiczny) nie stac mi ma korony cerkonowe za 1500 za punkt,wiec robie na metalu. ciekawa jestem jak to bedzie wygladac i czy bedzie widac duza roznice pomiedzy korona a wlasnymi zebami .. na tyle ile sie orientuje w temacie to przy solidnie zrobionej pracy nie widac az takiej duzej roznicy ale jak to bedzie to sie okaze.. pozdrawiam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
koronki s膮 pi臋kniejsze ni偶 w艂asne z臋by ale trzeba si臋 do nich przyzwyczai膰 bo to ju偶 nie w艂asny z膮bek.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 za艂amana kobieta przez z臋by
MISZA - a gdzie s膮 tAKIE ceny rewelacyjne???? Bo m贸j m膮偶 za kana艂 zap艂aci艂 w Krakowie 500!!! :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 MISZAon
Witaj za艂amana kobieto heheh Ja mieszkam 30km od Bydgoszczy a dok艂adnie jest to Nak艂o nad/Noteci膮 wszytko robi艂em prywatnie w Gabinecie lek.stom.Marty Jak艣 Naprawd臋 polecam ja za kana艂 p艂aci艂em 90z艂 razem z ca艂ym leczeniem pod porcelanizacje no i korony 500z艂 za punkt pe艂noceramiczne :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 za艂amana kobieta przez z臋by
dzi臋ki MISZA za informacje... cholera, tylko 偶e Nak艂o, to troch臋 daleko :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 MISZAon
Uwierz mi,偶e warto jak chcesz dam ci kontakt :) ja na pocz膮tku chcia艂em leczy膰 z臋by w Gda艅sku ale nie wiedzia艂em,偶e jest ten gabinet u mnie na szcz臋艣cie si臋 dowiedzia艂em :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 za艂amana kobieta przez z臋by
no to napisz :) chocia偶 telefon do tej stomatolog. A du偶o kosztuj膮 hotele w Nakle? ;) Jak mi z臋by spi艂uje, to 偶ebym mia艂a gdzie przeczeka膰 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 MISZAon
Lek.stom.Marta Jak艣 Gabinet 052-386-21-99 i jest dopisek prosimy czeka膰 do 8ego sygna艂u hehehe :D Kom贸rki nie chc臋 tu pisa膰 jbc to GG a co do Hoteli to Nak艂o jest ma艂膮 miejscowo艣ci膮 my艣l臋,偶e doba w Hotelu zacisze nie kosztuj臋 wi臋cej ni偶 50z艂 PS: To podobno forum dla kobiet a ja jestem za r贸wnouprawnieniem hehe :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 za艂amana kobieta przez z臋by
MISZA - dzi臋ki 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 MISZAon
Jak b臋dziesz si臋 wybiera艂a mo偶esz da膰 zna膰 bo ci臋偶ko by艂o nawet mi trafi膰 na ta ul wi臋c mog臋 ewentualnie ci pom贸c trafi膰 do hotelu i do gabinetu Pozdrawiam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 MISZAon
No moje to s膮 jeszcze s艂abe prace protetyczno-stomatologiczne ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 za艂amana kobieta przez z臋by
MISZA - jeszcze raz dzi臋ki, na razie zbieram kas臋, bo mam duuu偶o do uzbierania ;) :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 MISZAon
Ok Ok :) wi臋c czekam na jakiekolwiek informacje odno艣cie twojej wizyty :) ch臋tnie postaram si臋 podzieli膰 z innymi tym co i jak za ile mniej wi臋cej itd wra偶eniami nie ma si臋 co dzieli膰 heheh ka偶dy przechodzi to inaczej :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zizza
MISZA , mam pytanie na ile lat dostales gwarancje na koronki pelnoceramiczne??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 MISZAon
Zizza hmm ja dosta艂em ROK na 4 korony pe艂no ceramiczne a znajoma z Katowic kt贸r膮 te偶 tutaj pozna艂em dosta艂a 5 lat ale ona miala robiony jeszcze jaki艣 mostek pe艂no ceramiczny wi臋c by膰 mo偶e dla tego 5 lat :) Pozdrawiam Micha艂 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej,za艂o偶y艂am 4koronki porcelanowe na metalu /1ki i 2ki gorne/w zeszlym tygodniu.Zap艂aci艂am za wszystko 1600z艂.Chodzi艂am tydzien z opi艂owanymi z臋bami/a raczej siedzia艂am w domu/bo moja dentystka nie chce zak艂adac koron tymczasowych "bo dzi膮s艂a musz膮 odpocz膮膰" I jaki efekt?zar膮bisty!wygladaj膮 jak moje naturalne z臋by choc maja troch臋 inny kszta艂t.Ja mia艂am krzywe,po艂atane plombami 1ki i 2ki,kazda w dos艂ownie innym odcieniu.Ja polecam takie rozwi膮zanie.7lat noci艂am aparat ruchomy i nic.Zeby myj臋,dbam o nie,ale co chwle cos sie z nimi z艂ego dzieje.Mam 31 lat-za艂uj臋 ze zdecydowa艂am si臋 tak p贸藕no-usmiecham si臋 teraz szeroko a nie z zaci艣ni臋tymi ustami.Mog臋 spontanicznie si臋 smiac a nie powstrzymywac emocji i zas艂aniac usta r臋ka.Ja polecam.Jestem z Cz臋stochowy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×