Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sloneczko1984

porcelanowe koronki na zeby...

Polecane posty

Gość spike0808
Witam wszystkich!!! Mam pytanie, dzwonilem do mojego dentysty i umowilem sie na wizyte. Z tego co mi powiedziala to wyglada to tak: wycisk przed spilowaniem, pilowanie, wycisk po pilowaniu, czekac tydzien az sie zabki wypala i wtedy nalozenie i zacementowanie. Moje pytanie czy to mozliwe ze mam chodzi ze spilowanymi zebami tydzien?! I nawet slowem nie wspomniala o tymczasowych koronkach (tych krylowych). Niechial bym tego bo podobno strasznie boli nawet przy oddychaniu. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spike0808
Witam wszystkich!!! Mam pytanie, dzwonilem do mojego dentysty i umowilem sie na wizyte. Z tego co mi powiedziala to wyglada to tak: wycisk przed spilowaniem, pilowanie, wycisk po pilowaniu, czekac tydzien az sie zabki wypala i wtedy nalozenie i zacementowanie. Moje pytanie czy to mozliwe ze mam chodzi ze spilowanymi zebami tydzien?! I nawet slowem nie wspomniala o tymczasowych koronkach (tych krylowych). Niechial bym tego bo podobno strasznie boli nawet przy oddychaniu. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spike0808
Witam wszystkich!!! Mam pytanie, dzwonilem do mojego dentysty i umowilem sie na wizyte. Z tego co mi powiedziala to wyglada to tak: wycisk przed spilowaniem, pilowanie, wycisk po pilowaniu, czekac tydzien az sie zabki wypala i wtedy nalozenie i zacementowanie. Moje pytanie czy to mozliwe ze mam chodzi ze spilowanymi zebami tydzien?! I nawet slowem nie wspomniala o tymczasowych koronkach (tych krylowych). Niechial bym tego bo podobno strasznie boli nawet przy oddychaniu. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do max7x
jak tu zajrzysz napisz jak nazywa się dentystka, mieszkam w egu i poszukuję dobrego stomatologa do zrobienia korony, odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do max7x
jak tu zajrzysz napisz jak nazywa się dentystka, mieszkam w egu i poszukuję dobrego stomatologa do zrobienia korony, odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do max7x
jak tu zajrzysz napisz jak nazywa się dentystka, mieszkam w egu i poszukuję dobrego stomatologa do zrobienia korony, odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do max7x
jak tu zajrzysz napisz jak nazywa się dentystka, mieszkam w egu i poszukuję dobrego stomatologa do zrobienia korony, odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do max7x
jak tu zajrzysz napisz jak nazywa się dentystka, mieszkam w egu i poszukuję dobrego stomatologa do zrobienia korony, odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do max7x
jak tu zajrzysz napisz jak nazywa się dentystka, mieszkam w egu i poszukuję dobrego stomatologa do zrobienia korony, odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do max7x
jak tu zajrzysz napisz jak nazywa się dentystka, mieszkam w egu i poszukuję dobrego stomatologa do zrobienia korony, odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do max7x
sorry za te powtórki, ale pojawiał się błąd i jak sprawdzałam, czy wpis jest na stronie, to nie było, więc ponawiałam wysyłanie, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kettka
Na korony tymczasowe trzeba się koniecznie uprzeć, albo zmienić dentystę. Ja oczywiście miałam tymczasówki i nie wyobrażam sobie by było inaczej! U mnie jak tylko znieczulenie puszczało (podczas poprawek wiadomo, że trzeba było je zdjąć), to czułam ból i kazałam sobie dostrzykiwać znieczulenie. Mój chłopak jak miał robiony most, to ich nie miał i bolało go nawet przy zasysaniu powietrza, praktycznie nie jadł przez tydzień, ale to było 10 lat temu! Ja miałam profesjonalną opiekę i gdy przed całą akcją "koronki", zapytałam dentysty czy mnie wypuści z "wampirkami", to powiedział: "Czy ja wyglądam na wariata???" i zaczął się śmiać razem z asystentką... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max7x
SPIKE0808 polecam!!!! http://www.stomatolog.elblag.biz.pl/ pewnie wiesz gdzie to jest !!! PROFESJONALNY GABINET ALE I ZĘBY TEŻ PROFESJONALNIE ZROBIONE !!!! Ostatnio nie miałem czasu tu wejść więc odpowiadam dopiero teraz ! POZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dereza
Witam,mam pytanie bo wczoraj mi dentystka zrobiła koronkę na górną prawą czwórkę wiadomo szlifowała piątkę i wczoraj zakończyła i pytanie bo mi ta koronka a dokładne piatka zachacza o policzek jak sie smieje albo cos mowie jest za blisko policzka i czy to sie unormuje jakos samo poustawia?bo jak ma byc tak dalej to ja wole nie miec tej koronki bo to nie ma sensu tyle pieniedzy i mi ciagle przeszkadza poustawia sie ta koronka sama?czy to kwestia przyzwyczajenia?niech sie ktos wypowie kto sie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help!
Witam!!! Miałam robioną koronkę 2 dni temu i od tego czasu nie otwieram buzi ponieważ moja koronka różni się okropnie kolorem!!!!!! Nie mam bardzo zółtych zębów ale mam szarawe ponieważ są plombowane i leczone kanałowo i moja koronka(2 u góry!) aż "świeci" swym blaskiem :( Mam iść na reklamację??? I czy dentsta da radę ściągnąć tą koronkę i wymienić na ciemniejszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne. masz absolutnie prawo do reklamacji, i to bez zasnych doplat czy czegos takiego. po prostu zle ci dobrali kolor, ja juz nie raz zbijalam ceramike i napalalam inny kolor bo dentysta zle dobral:/ zrby sciagnac most czy koronke nie ma problemu tak wiec idz i domagaj sie wymiany koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dereza a co do Ciebie tyy tez idz na dopasowanie bo samo nic sie nie poprzestawia ani nie zmieni. jezeli widzisz ze ewidentnie wystaje ci most z luku zebowego to takze idz zeby to skorygowac a jezeli wszystko jest dobrze ustawione to tylko kwestia przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help!
Och jej! Ogryzek! Dzięki! Fajnie że poświęcasz swój czas żeby komuś podpowiedzieć i doradzić!! Dzięki Ci za to!! Ja jestem bardzo ciemna w tym temacie i generalnie dentysta może mi wcisnąć wszystko :( Fajnie,że można się poradzić :) :) :) Generalnie po założeniu koronki dentysta sam jakoś nie był zadowolony,widać było... Nawet mi nie pokazał założonej koronki :( A ja tak jestem zestresowana na fotelu,że nie myślę racjonalnie!!! SERDECZNE DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help!
MAM NASTĘPNĄ WIZYTĘ Z INNYM ZĘBEM ALE NIE ZACZNĘ INNEGO DOPÓKI NIE ZROBI MI ŁADNEJ KORONKI! ZA KTÓRĄ ZAPŁACIŁAM PRZECIEŻ 500ZŁ ECH............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_w
A czy któraś z Was miała robioną przymiarkę metodą wax up?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszki
witam dzis o 16.00 idę piłować zęby,robie dwie górne jedynki, górną dwójkę i wymieniam most u góry dwójka plus kieł plus czwórka. mam 19 lat, z tym mostem chodzę już cztery lata. najpierw przez około tydzien wybielałam zęby nocą- 500 zł u dentysty- nakładki na zęby i zel do wybielania.i zęby są bielsze, teraz robie te korony,bo mam krzywe ząbki ,które wczesniej wypisałam. a z tym mostem było u mnie tak,ze dwójka górna nie wyrosła a na jej miejscu wyrósł kieł,na miejscu kła nie mam zęba. kła spiłowano i załozono koronę w kształcie dwójki,która jest częscią mostu. przez to ,ze kieł jest na miejscu dwójki,to ta "dwójka" wydaję sie bardzo wysoka- kieł ma większy korzeń- wiec dentysta zaproponował,ze korona,która będzie na tym kle od góry będzie rózowa- w kolorze dziąsła- co zapewni jej wygląd normalnej dwójki. za całą impreze płacę 300zł x 6 zębów i wybielanie 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nothing i
uszki, a z czego będziesz miała te korony ? i czy miałaś leczone kanałowo czy na zywe zęby załozone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszki
korony będą porcelanowe.robie je na żywe zęby. od wczoraj wyglądam jak czarownica xD na szczęscie w czwartek już idę po zęby. Dentysta dał mi w sumie chyba 6 zastrzyków,miałam znieczulone aż do oczu, jedyny ból jaki czułam to jak piłował zęby delikatnie pod dziasłami ale to był chwilowy i bardzo lekki ból. nie mam zadnych tymczasowych koron,dlatego czasem jak wdycham przez buzię zimne powietzre to zęby trochę bolą,ale tak to nie odczuwam zadnych dolegliwosci. nie mam za bardzo czym gryźć wiec jestem na jogurtach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta taf
Witam mam pytanie dotyczące "zastępczych zębów" nie-mam 7 a 6 jest martwa i złamana. co mam zrobić wstawić 6 koronkę a siudemkę darować sobie czy zrobić mostek na te dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nothing i
uszki, to nie drogo płacisz, ale z tego co się zdążyłam zorientować, to powinno się mieć tymczasowe koronki, nie wiem dlaczego ich nie dostałaś... poza tym gratuluje odwagi, ja muszę zrobić dwa mostki, ale bardzo się boję. Marta taf, a ta szósta jest wyleczona? i czy masz ósemkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszki
zapytałam go czy dostanę cos tymczasowego na te zęby,ale dentysta powiedział,że nie. jak 4 lata temu robiłam most to dostałam takie tymczasowe obrzydliwe wielkie końskie zęby xD o 17.30 idę 'po odbiór'. mam nadzieję,ze to nie będzie wyglądało zbyt sztucznie.mogłam na początku powiedzieć,żeby ząbki były takie jak ma Doda,bo co jak co ,ale zęby ma ładne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszki
jestem juz po... niestety efekt mi się nie podoba...zeby sa jakby za duże do mojej twarzy,nie za długie ale za szerokie,troche wystają do przodu,na szczęscie mogę to przypiłowac w poniedziałek,skróce sobie trochę dwójki,bo są na równi z jedynkami i zaokrąglę brzegi-wtedy moze będzie lepiej. a jak nie będę się mogła przyzwyczaic to zbieram kase na następne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nothing i
uszki, a nie miałaś przymiarki przed założeniem na stałe ? powinna być taka przymiarka i jeśli coś nie pasuje, to do poprawy, w końcu płaci się za to sporo. Dobrze chociaż, że masz mozliwość przypiłowania, może nie będzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszki
teraz to mi sie już płakać chce,chyba muszę zbierac na kolejne zęby,te są jednak nie do przyzwyczajenia a przypiłowanie chyba jednak nic nie da.własnie nie miałam zadnej przymiarki,a te są zbyt duże jak dla mojej twarzy.umieram ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nothing i
uszki, szkoda :( ale nie załamuj się, moze jak troche się poprawi, będzie lepiej, a i jak minie więcej czasu to może się przyzwyczaisz, może to tylko Twoje odczucie, że są za duże. A na pewno są dużo lepsze niż np. brak zębów, albo bardzo krzywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×