Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sloneczko1984

porcelanowe koronki na zeby...

Polecane posty

Gość Przerażona bardzo
No właśnie to sami i mi się przytrafiło. Miałam w czwartek przymiarkę zębów i wyglądałam OKROPNIE! Wielkie łopaty z przodu (5 koronek). Nie spałam całą noc, następnego dnia poszłam do gabinetu ale mojej dentystki nie było. Idę tam jutro i powiem, że zęby są za duże, przeszkadzają - strasznie szepleniłam. Pytałam jej, czy nie są za duże. Zaprzeczyła. Ale ja strasznie źle się z tym czułam. Mam tylko 5 dni na poprawkę - ona wyjeżdża na urlop. Boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też robiłam koronki
ale zęby mi się nie podobają! Są wielkie i czuję się, jakbym miała łopaty w buzi! Dentystka wyjeżdża pod koniec tego tygodnia na urlop, koronki robi się przez tydzień a ja wyjeżdżam z Polski na pół roku! Jestem wściekła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszki
ja idę dzis do dentysty,przyjezdza o 14 i od razu do niego lecę. poza tym zauważyłam,ze moje zęby sa jasniejsze od koronek. najpierw zapytam czy w ramach reklamacji zrobi mi to za darmo,boję sie ,ze powie,ze on sie juz za to nie weźmie ...;/ poza tym chciałam,zeby każda koronka była osobno (oprócz tego jednego mostu) a on mi doradził,ze lepiej jak te zęby będa wszystkie połączone-przez co wyszedł efekt sztucznej szczęki,bo zęby przy dzisłach są strasznie połączone,wygląda to okropnie. napiszę potem co mi powiedział,i czy mi wymieni te korony ..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszki
do Ja też robiłam koronki - ja czekałam na zęby cztery dni (pomojając fakt,ze zrobił mi za duze),jesli powiesz jaka jest sytuacja powinni przyspieszyc robienie koronek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też robiłam koronki
Mam nadzieje. Idę dziś do dentystki, choć wizytę mam dopiero jutro. Po prostu mam mało czasu a zostawiłam u niej kupę kasy. Więc to w jej (i technika) interesie leży szybkie działanie. Jestem zła i boję się. Nie chcę wyglądać, jak potwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też robiłam koronki
Chyba wezmę coś na uspokojenie, bo cała latam. Moja siostra patrzy na mnie z politowaniem i mówi, że nie rozumie osób, które muszą posiłkować się uspokajaczami, bo ona "zawsze sobie daje radę bez wspomagaczy". Cholera, przykro mi. Czuję się strasznie samotna w tym wszystkim. Gdyby nie wsparcie mojego chłopaka, źle byłoby ze mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerażona bardzo
Mam to samo :( Kurczę, nie wiem, co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPUPUPUPUPUPUPUPUPUPUPUPUPUPU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też robiłam koronki
Dziewczyny/chłopcy. Trzymajcie za mnie kciuki, zaraz wychodzę do dentysty i będę rozmawiać na temat "spartolonej" roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też robiłam koronki
Niedawno wróciłam od dentystki. Usłyszałam zarzut, że mogłam powiedzieć wcześniej. Mówiłam, ale mnie zbyła mówiąc, że wszystko jest ok. Dziś usłyszałam, że przecież idzie na urlop (a co mnie to..?) Dzwoniła do technika, facet nie odbierał. Powiedziała, że jak zadzwoni, to mnie poinformują. Ja zaraz sama do nich zadzwonię. Jestem mega rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też robiłam koronki
Niedawno wróciłam od dentystki. Usłyszałam zarzut, że mogłam powiedzieć wcześniej. Mówiłam, ale mnie zbyła mówiąc, że wszystko jest ok. Dziś usłyszałam, że przecież idzie na urlop (a co mnie to..?) Dzwoniła do technika, facet nie odbierał. Powiedziała, że jak zadzwoni, to mnie poinformują. Ja zaraz sama do nich zadzwonię. Jestem mega rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też robiłam koronki
Niedawno wróciłam od dentystki. Usłyszałam zarzut, że mogłam powiedzieć wcześniej. Mówiłam, ale mnie zbyła mówiąc, że wszystko jest ok. Dziś usłyszałam, że przecież idzie na urlop (a co mnie to..?) Dzwoniła do technika, facet nie odbierał. Powiedziała, że jak zadzwoni, to mnie poinformują. Ja zaraz sama do nich zadzwonię. Jestem mega rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też robiłam koronki
Niedawno wróciłam od dentystki. Usłyszałam zarzut, że mogłam powiedzieć wcześniej. Mówiłam, ale mnie zbyła mówiąc, że wszystko jest ok. Dziś usłyszałam, że przecież idzie na urlop (a co mnie to..?) Dzwoniła do technika, facet nie odbierał. Powiedziała, że jak zadzwoni, to mnie poinformują. Ja zaraz sama do nich zadzwonię. Jestem mega rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerażona bardzo
Udało się! Pani dentystka obiecała, że zęby zostaną maksymalnie spłaszczone a jutro będziemy je skracać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszki
byłam u dentysty,powiedziałam co i jak,że zęby są za duze i za szerokie i mi sie nie podobają ,poza tym sa trochę za ciemne. i wywalczyłam swoje ;p dzis idę na rozwalenie tych koron i zrobi mi od nowa za darmo !!! żeby tylko nie było gorzej ...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszki
już po ściąganiu . teraz boli mnie bardziej niz za pierwszym razem. opiłował mi zęby bardziej niz ostatnio,żeby koronki nie wystawały tak bardzo do przodu,dobrałam sobie jaśniejszy odcien i wytłumaczyłam co i jak,mam nadzieje,ze będzie dobrze. może już w ten piątek będą gotowe,a jak nie to w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia siunia
kobitki mam problem mam jednego krzywego ząbka wystaje bo nie mieści się w gryziie- ortodontka pow ze aparat sie nie nadaje- kiedys dentystka tez nic nie odpowiedziala. Myslicie zeby mozna go spilowac i prosto nalozyc koronke nowa? jesli istnieje aka mozliwosc to zapytam dentysty ale nie chce z siebie idiotki robic. Moze leiej isc do prywatnego zamiast do przychodni? Pozmóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagwostka
Sądzę, że się da, żeby móc założyć koronkę musisz mieć zęby przeleczone kanałowo. JA mam problem trochę "szerszy" muszę wymienić górne jedynki i dwójki - są już w strasznym stanie - a podstawowym problemem jest to że są potwornie krzywe - czy może ktoś z was zakładał już tyle koronek jedną obok drugiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagwostka
dzięki Uszki za Twoje wpisy dzięki temu wiem choć trochę jak to się odbywa i na co zwracać uwagę .... Mam nadzieję że będziesz w końcu zadowolona Ja dopiero zamierzam zacząć swój maraton po specjalistach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korony mozna robic na zebach zywych. o ile nie trzeba wstawiac na wkladzie koronowo-korzeniowym. generalnie radze od razu udac sie prywatnie w sprawie korekty zgryzu bo w przychodni 'jada tasmowo' i sie za bardzo nie wczuwaja. mozesz isc jedynie na wizyte konsultacyjna i wtedy dokladnie sie dowiesz jak mozna ci pomoc, taka wizyta kosztuje +- 50 zl. zalozenie aparatu generalnie mozliwe jest do 40 r. ż. i w niemal kazdej sytauacji. czasem trzeba usunac jakies zeby o ile luk jest waski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszki
dentysta jest dzis od 9 do 14, w soboty nie przyjmuje,ale powiedział,ze moje zęby będa albo dzis wieczorem albo jutro rano,i specjalnie przyjedzie do gabinetu,zeby mi to założyc. mam tylko nadzieję,ze będzie lepiej niz ostatnio. jeszcze mnie zapytał czy dzis lub jutro się gdzies wyberam,bo będzie dzwonic kiedy mam przyjsc.. Tak,na pewno sie gdzies wyberam nie mając zębów xDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszki
wróciłam od dentysty,mam jeszcze całą opuchniętą wargę od znieczulenia,muszę poczelkac pare godzin aż to zejdzie i dopiero będę mogła ocenic efekty,ale chyba zęby są lepsze niż te poprzednie-przede wszystkim nie są tak do przodu i wyglądają bardziej naturalnie jak każdy z nich jest osobno. odezwę sie pod wieczór i napiszę co i jak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim to ja tez sie pochwale robiłam w kwietniu jedynkę i dwójkę porcelanowe koronki w sumie to dwójki nie było i oba zęby wiszą na jedynce bo trojka bardzo zdrowa i silna szkoda piłować jak rzekł mój dentysta tylko ze ja za jeden punkt płaciłam 700zl :(w sumie trwało to wszystko nieco ponad tydzień :) wizyta zeszlifowanie jedynki koronka zastępcza i czekanie na telefon ze technik już sie wyrobił :) w końcu po ośmiu dniach wizyta i założenie wszystko bez znieczulenia jedyne przy czym miałam zastrzyk to zdejmowanie tej zastępczej w suemie znieczulenie bylo niepotrzebne nic mnie nie bolało i nie boli nadal jestem bardzo zadowolona i zastanawiam sie na kolejnymi ząbkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszki
tak jak już wczesniej pisałam teraz moje porcelanki są ładniejsze,jedynki mogłyby być troche dłuzsze,ale juz trudno.najwyżej kiedys to jeszcze poprawie,bo muszę przez jakis czas oszczędzic i tak zmasakrowane już dziąsła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porcelanka
mam zamiar zrobic sobie porcelanki na dwoch gornych jedynkach, czy ktos moglby mi polecic dobrego dentyste na slasku w okolicy np cieszyna? dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wax up jest ok
Ola_W - a czemu się pytasz o tą przymiarkę? Ja miałam. I moim zdaniem jest to najlepsza metoda! Zamiast od razu robić sobie licówki, to profesjonalne przymierzanie uśmiechu, dopasowanie do moich zębów. Naprawdę warto. A prawdę powiedziawszy nawet nie wiedziałam o takiej metodzie. Dopiero jak poszłam do Pana Tarabuły, to powiedział mi o czymś takim i nawet stwierdził, że bez przymiarki on nie robi:) Bo nie chce brać odpowiedzialności za nieudane licówki bez wax up:) Oczywiście żartował, ale naprawdę warto. Jeśli jeszcze się zastanawiasz na licówkami i czy warto skorzystać z wax up, to zdecydowanie polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malangela
Co to za Pan Tarybuła? Czytałam już o nim na kilku forach. Rzeczywiście jest taki dobry. Jakie są tam ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wax up jest ok
Malangela- moim zdaniem jest dobry:) Ja chodzę do jego gabinetu i jestem bardzo zadowolona. To jest ten z Wrocławia. Pan Grzegorz. On jest właścicielem gabinetu, miły i sympatyczny, ale też zapracowany:) Ale inni pracownicy są równie mili i dobrzy. Jeśli chodzi o ceny, to są średnie. Nie jest tanio, na pewno, ale też nie jakoś strasznie drogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bovary
Czy ktoś robił sobie koronę cyrkonową na jedynkę? Jak to wyszło i jak długo czekaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzzzza
Witam Mam do zrobienia cztery korony na przednich zębach. Możecie polecić dobrego dentystę w okolicach Dąbrowy, Sosnowca, Piekar Śl, który zrobi to dobrze i za rozsądne pieniądze? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×