Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezsilna_

ja 15 on 24...rodzice przeciwni...co wy na to??

Polecane posty

ygon domyśl sie prosze że to był podszywacz a nie ja.Nigdy bym takiego czegoś nienapisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygon
Zwracam honor :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj Kochanie... Tak jak sama mówisz - wieku się nie zmieni... :( Ale co z odpowiedzią na pytanie, czy z Nim poważnie o wszystkim rozmawiałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygon
Jakto wieku sie nie zmini? :Pwiek sie sam zmieni :P ale na ten czas jak nie masz tych 17 lat to wez sie od niego odklej bo bedziesz miala lipe i problemy. Warto dla jednego faceta poswiecic zaufane starych? :> A sama wiesz pewnie o tym,ze nie wiesz czy mozna to nazwac miloscia bo to Twoja peirwsza milosc. Uwierz mi nie warto. Lepiej poprostu to zakonczyc. Facetow bedziesz miala jeszcze kilku. Przynjamniej kilka takich prawdziwych. Wiec po co ci jeden facet z ktorym zwiazek ejst i tak skazany na porazke? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolik
jego rozmowy w przyszlosci moga wygladac tak : Wraca facet do domu, patrzy a tam jego kobieta się pakuje! Zdziwiony pyta: - Co ty robisz? - Wyprowadzam się! - Dlaczego? - Bo jesteś pedofilem! - O! Mocne słowa jak na ośmiolatkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdeczka00 tak, rozmawialiśmy poważnie,chcemy ze sobą być... ygon wiem o czym mówisz, taki miałam plan, że sie odkleje od niego bo wiem ze bedzie lipa i problemy, ale teraz juz wiem ze chyba nieumiemy sie od siebie odkleić. a do tych wszystkich którzy tu zajrzą to jeszcze jedno pytanie: ZARYZYKOWAĆ I BYĆ DALEJ Z NIM ZA WSZELKĄ CENE [NIEZWRACAJĄC UWAGI NA RODZICÓW I PROBLEMY JAKIE Z TEGO BĘDĄ BO MIŁOŚĆ SILNIEJSZA...] CZY ZERWAC WSZYSTKIE KONTAKTY Z KIMS KOGO DARZE TAKIM UCZUCIEM I PRZEZ NAJBLIŻSZY CZAS NIEDOCHODZIĆ DO SIEBIE...POPROSTU...ZAPOMNIEĆ? bo chyba innych wyjść niema, chyba wyjścia są tylko dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyygonm
Adrian mowi UCIEKAJ POKI MASZ 15 LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i koniec. Ja juz tu nie zagladam :P bo sie boje, ze przeczytam "Dobra, bede z nim dalej pomimo rodziców..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie - to Ty musisz sobie sama odpowiedzieć na to pytanie... Chcecie byc ze sobą, jesteście tego pewni... to nic Wam nie przeszkodzi, nic, ani nikt... Możecie co prawda narobić sobie problemów... ale... A nie myśleliście o krótkim rozstaniu... Nie mówię tu o zrywaniu, ale o złapaniu oddechu... Może warto by było trochę od siebie odpocząć, nabrać dystansu, przeczekać tą burzę... Nie mówię, że mielibyście się w ogóle nie spotykać... Ale od czasu do czasu... Napewno Starsi by się wtedy nieco uspokoili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdeczko00 już tak zrobiliśmy, rodzice sie uspokoili troche,nawet powiedziałam im że juz z nim skonczyłam ale jak teraz dowiedzieli sie ze znowu...to wpadi w szał...niewiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niespotykając sie najdłuzej 2 tygodnie ale wtedy to gadalismy przez net, telefony, sms-y itd. a bez zadnego kontaktu to 2 dni najdłuzej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenqa
najgorsze co może być to właśnie próba zapomnienia...jeśli go kochasz to nigdy nie zapomnisza możesz sprawić tylko ból tej drugiej osobie. Fakt, róznica wieku między wami jest kolosalna i ja osobiście nie wyobrażam sobie takiego związku...dziwi mnie też fakt że nie ma seksu i ze on to akceptyje... ja takiego faceta nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosel
Wiesz... te wszystkie wypowiedzi "doroslych" mnie troche smiesza.Ja bylam w zwiazkuz facetem 6 lat starszym.mam duzo znajomych "po 20" sama mam 17 lat.Mnie sie nie udalo ale nie przez wiek.I wiem że 15 latka z 20 latkiem moze znalezc wspolne tematy. Jak chcesz pogadac to napisz na maila bo to forum mnie juz dobija. Caluje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosel
ja sie zgadzam z jedna z poprzeniczek.Sama wiem,że nie zawsze da sie zapomniec.Ja jestem juz w innym zwiazku 11 miesiecy i jestem szczesliwa ale czasem nachodza mnie rozna wspomnienia.... Mowia ze bedziesz miala jeszcze wielu facetow moze to prawda.. mnie sie tez w wieku 15 lat ze spotkalam swego jedynego i to sie zmienilo.Teraz jestem z facetem i tez ludzie mi mowia ze jestem dzieckiem i jescze sie sto razy zakocham.Ale ja wiem ze to jest to. I u Ciebie tez tak moze jest....... Wiec warto o to walczyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnisia
ja również życze wam dużo dużo szczęścia, miłość jest najważniejsza, ja wciąż na nią czekam :) Trzymaj się cieplutko i porozmawiaj jeszcze z rodzicami, wspólnie porozmawiajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosel
Zgadzam sie z MARCELEM.To będąc z facetem nie można chodzić na imprezy i jezdzic na obozy Moje ostatnie 111msc jest najpiekniejszym okresem mojego zycia... dzieki Niemu. I wiem że jak rodzice mówią NIE to trudno robić TAK,sama tego nie umiem.Bo wiem jaka atmoswera w domu,jaki żal,ból... ale skoro go kochasz..... warto walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotnisia, Marcel, rosel DZIEKUJE!!!!!!!!!! daliscie mi tyle pozytywu w tej sytuacji a zwłaszcza ty Marcel. A jesli chodzi te czyjes głupie odzywki typu pedofil, ciąza itp. to szczerze juz mam ich dosyć ale wierze ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eriksa
A teraz ja się wypowiem... Więc ja w wieku 15lat miałam podobną sytuację, tyle że ja go poznałam i od razu "skoczyłam w dorosłość".A do tego to był wakacyjny facet. Ale moi rodicie nic o tym nie wiedzieli.Zresztą oni by mnie zabili.I to się tak ciągnęło przez 3lata.Sypialiśmy ze sobą itp. fakt faktem. Był starszy o 8lat. To była moja głupota. Bo byłam jeszcze szczeniakiem, i dlatego do tego dopuściłam. Teraz z perspektywy 3lat myślę,że nie warto było. Bo w tym roku odmówiłam mu czegokolwiek z mojej strony, bo mi się poprostu odwidizał. Ale utrzymujemy kontakty ze sobą.I pamiętaj, że on prędzej czy później wymusi na Tobie seks bo to tylko facet i ma sowje potrzeby.Ja to cięzko psychicznie znosiłam.Ale teraz już wydoroślałam i zupełnie inaczej na to wszystko patrzę. Rób to co serce Ci mówi. Trduno mi się wypowiadać, bo ja i tak na swoim bym postawiła. Albo nie wiem... Ukryj to przed starszymi.Było im wogóle nic nie mówić i poczekać z 3lata.Jak koleś normalny, żadne pedofl to by to zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosel
Jezu dziewczyny....... To czy facet ma 17 czy 20 czy 26 lat to nie znaczy że jedyną jego potzreba jest sex.... Nie wiem jak wy ale ja sie nie umawiam ze "zwierzetami"które nie uieja zapanowac nad swym instynktem prokreacyjnym.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosel
a i odp. juz na maila...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosel
Zgadzam sie z Marcelem... tyle tylko że to trzeba robic z głowa zarówno z facetem 17 letnim jak i 24 letnim,więc nie dramatyzujmy tak iż jemu chodzi tylko o sex........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosel
generalizowanie pewnych zjawisk i ludzi jest ogólnie bardzo krzywdzące dla jednostki.... zarówno pod względem:24 letni facet z 15latka=zboczeniec jak i 15=nic nie wiedząca o życiu idiotka szalejąca przy dzwiekach Backstreetboys Ludzie patrzcie na człowieka a nie na metrykę..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plakać mi sie chce
eriksa... miałas 15 lat i zrobias to z nim? ja wiem ze on tego chce ale ja odmawiam... boje sie wpadki... moje zycie by sie skonczyło... rosel...napisałam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosel
heh widze ze zmieniamy temat;p na metody antykoncepcji. Ale mysle ze wiekszosc myslacych ludzi juz wie ze mozna ciazy zapobiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosel
chociaz mlode matki na ulicach mowia same prze sie ze moze nie bardzo;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcel a jak powiedziec rodzicom o \"TYCH\" sprawach... oni w to nieuwierzą ze nic midzy nami niebedzie... to koncu 24 letni chlopak... a stereotypy mówia same za siebie... rosel... płakac mi sie juz z tego wszystkiego chce dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madgag
ta różnica wieku niczego nie przesądza, mój chłopak jest 9 lat starszy ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madgag
i chociaż wiem że chciałby czegoś więcej nigdy nie namawiał nmnie do seksu. Moi rodzice to wiedzą i ufają nam. Puścili nawet nas samych na wakacje na kilka dni. Ale ja mojej mamie mówie wszytsko i wie że gdyby s chciala sie z nim przespac jej pierwszej bym powiedziala. A On rozmwaiał z moim tatą i tata też na ufa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×