Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crash

Gdy...

Polecane posty

Gość gdyby
jezuuu na pozcatku to bylo nawet zabawne!!! chlopie przeczytaj siebie!!! to jakas farsa, ile Ty masz lat??? nie musisz odpowiadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma
Milczy już prawie tydzień...mówi, że się boi...wiem czego...starałam się przekonać go, że niepotrzebnie się obawia, że to nie tak...ale czy powód jego ucieczek jest prawdziwy? nie wiem... Jego spojrzenie...było dziwne...może mówiło:żegnaj a może znaczyło co innego? nie wiem... Milczy...więc to chyba koniec...przegrałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele osobowości
jak ja Cie doskonale rozumiem..jak to boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . ..
i co? znowu obudziłeś się bez niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crasha nie ma
bo poszedł na piknik Nokii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Ciebie. . .
Tylko to jedno chcę Ci powiedzieć... jeżeli odejsc będę musiała, pamiętaj...byłam... I tylko Ciebie do końca kochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma
To jednak pożegnanie... już nic o Tobie wiedzieć nie chcę...zresztą to tylko półprawdy, które mówić mi chciałeś...prawdę i tak zawsze czułam przez skórę i sprawiała mi ból... Nie ma co kombinować...gdybyś chciał to byś po prostu ze mną był....nie chcę "resztek" z twojego czasu, życia, dotknięć rąk... Nie wiem jak sobie z tym poradzę...każdy dzień mnie boli a noc płynie łzami...ale co to Ciebie obchodzi...TY nic nie czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. .
teraz każdy będzie tu wpisywał swoje smuty, a mnie naprawdę zainteresowała historia tego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. .
ja jem ryż dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. .
a ile Crash może mieć lat? bo wydaje mi sie że się minął z prawdą pisząc że między 20 a 28....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli coraz lepiej jest... więcej uśmiechów... zrozumienia... uwielbiam ją przytulać... oby wszystko zmierzało w dobrą stronę... oby próba została wygrana przez nas... oby to była miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. .
nie rozumiem już nic z tego :( piszesz że tęsknisz za nią, a teraz piszesz o przytulaniu..to chyba się wyklucza, nie sądzisz Crash?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele osobowości
..na mnie dzisiaj także spadła niechciana prawda..trudno..żyć trzeba dalej..dalej błądzić i szukać magii..coraz mnie we mnie wiary w miłość..w drugiego człowieka..coraz mnie zaufania do facetów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tęsknię... tęsknię za tym, aby z nią być... wiedzieć, że jest... spotkaliśmy się... wtedy ją przytuliłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. .
powiedziała że nie będziecie razem, ale się spotykacie jak ona określa to co jest między wami? przyjaźń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkaliśmy się na chwilę... chciała pozostać w przyjaźni... raz o tym wspomniała... gdy... od tamtej pory ani razu tego nie powtórzyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. .
to okrutne - ona wie że ją kochasz a nie daje ci nadziei - pisałeś o tym że chce podtrzymać decyzje odnośnie nie bycia razem długo ją kochasz? kilka lat, kilka miesięcy? Pisałeś że to już długo trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałem, że to trwa długo... ale jest to coś czego nigdy wcześniej nie doświadczyłem... takiego wybuchu uczuć... raz daje nadzieje... a raz nie... same sprzeczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. .
wiesz co? dziwi mnie że piszesz tu w takiej "konspiracji" to sprzeczność sama w sobie - tobie zależy na niej, ale zależy też żeby ona cię nie rozszyfrowała, to jakaś niekonsekwencja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku w przypływie smutku zacząłem tutaj pisać... teraz już nie będę się dekonspirował... nie wiem czy by to coś dało... chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. .
no właśnie...chyba...ale czy na pewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie... narazie chcę żeby był czas na przemyślenia... nie chcę działać przez net... przez kafaterię... muszę działać w realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. .
a co w niej jest tak wyjątkowego? tylko konkrety proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle już napisałem... uśmiech wywołujący olbrzymią radość... najpiękniejszy jaki widziałem... uśmiechnięte oczy... głos... inteligencja... wiedza... uwielbiam jak się wyglupia... jak śpiewa... jak mruczy sobie pod nosem... jak śpi... jak rano wstaje... taka słodka... uwielbiam jej zamknięte oczy... uwielbiam wszystko... dostrzegam wady, ale są przytłoczone jej uśmiechem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylecz się z niej
tak będzie dla ciebie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylecz się z niej
nie chcesz się wyleczyć..no tak też mi się wydawało że to beznadziejny przypadek miłość jest gorsza od ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie będzie taki beznadziejny... Odsmażane zawsze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a odsmażane pierogi
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zhakowałam
wiemy, wiemy nie musisz tego pisać na każdym topiku lepiej obiad zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×