Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crash

Gdy...

Polecane posty

Gość magdanet
Ile ona ma lat , bo coś tu jest problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto zrozum
to się dzieje w jego głowie, w jego sercu, nie ty masz zrozumieć, tylko on i pozwól że zachowa to dla siebie napisał przecież jaki miał cel zakładając ten topik jeżeli nudzą cię podobne sprawy i uważasz je za "wyświechtane" jak napisałś, to nie wchodź na takie topiki i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdanet
W sercu w głowie nieważne , ile ona ma lat to mnie bardziej interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki urok już tego forum, że \"wyświechtane\" topiki powtarzają się cały czas... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zrozum kobieto-->nie wydaje mi się, żebyś pojęła o czym pisałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam i tego nie ukrywam
a gdzie nasz główny bohater? pewnie śpi..dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie swieza sprawa
skoro jeszcze boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze poznamy
:) 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Crasha
Dlaczego nie chcesz spróbować ?:O Walcz! Boisz się odrzucenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Crasha
To,że się nie udało nie znaczy że ta Twoja zła passa musi trwać. w końcu musi Ci się udać! Dlaczego zrezygnowałeś ze szczęścia ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czego się bałem odrzuciłem i próbowałem... nie dane mi było pozytywnie zakończyć tę historię... ale mam świadomość tego, że nie poddałem się i zrobiłem wszystko co mogłem zrobić... wszystko co mogło zmienić pozytywnie historię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitekkatek
wstaje...otwieram oczy...zamykam...nie, no...znowu otwieram...muszę się kawy napić...odpalam kompa...ehhh...wchodzę na cafe...i znowu...gdy...co za historia...nie mogę...idę pod prysznic...cholera...nie wyspałam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Crasha
Nie rozumiem Cię. Ty na własne życzenie rezygnujesz ze szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Crasha
dlatego, że nie próbujesz nawet dalej walczyć o tę miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli powinienem się narzucać... dostawać takie same odpowiedzi \"nie chcę z nikim być\"... może kiedyś to się zmieni, ale teraz nie zanosi się na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Crasha
Nie miałam na myśli namolnego narzucania się, ale takie w miarę taktowne. Skąd wiesz,że nie zmieniła teraz zdania ? Może przemyślała wszystko i da Ci szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargarynaDomowa
w miłości nie można kierować się dumą.....ale przecież Crash nie zmusi nikogo do uczucia...nawet jesli ono istnieje to przecież nie zatrzyma kobiety na siłę....... dlatego najlepiej jeśli zostswi to wszystko i poczeka.... jeżeli reygnuje ze szczęścia to chyba jedynie w tym sensie że nie patrzy na inne kobiety...nic dziwnego jeśli w sercu jest kotś inny..ale pewnie w jego otoczeniu jest ...albo pojawi się kiedyś osoba godna takiego uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuu
2 minuty temu chciała być z tobą, czemu nie zadzwoniłeś? następną szansę masz dopiero między 15.07 a a 15.13, tak wię próbuj...teraz nie masz co dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jednak w ciągu tygodnia zdania nie zmieniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Crasha
Nie bądź sierotą i walcz, bo dziewczyny lubią silnych mężczyzn,którzy umieją okazywać uczucia i brną do celu po trupach. Moja zasada: nie poddawaj się bez walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargarynaDomowa
jak dla mnie sierotą będzie jeśli zacznie błagać.płakać....prosić....ile można? lepiej niech poczeka ..owszem kobiety doceniają jeśli ktoś o nie zabiega......ale z klasą co za duźo to nie zdrowo........acha i jeśli ona poczuje się zbyt pewnie przestanie go szanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Crasha
Ale z tego co zrozumiałam to on nie żebrze i nie jest nachalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargarynaDomowa
no tak.nie powiedziałam że to robi.....po prostu chcialam uprzedzić ;) niby racja....jak ją zostawi....oleje to dziewczyna pomyśli że mu nie zależało......jak będzie nachalny to ją tylko zdenerwuje i zniechęci....... chyba Crash najlepiej ją zna....wie co powinien robić.... my możemy tylko kibicować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się narzucał i nie będę błagał... z czasem jeśli się coś zmieni to będzie miłe zaskoczenie... ale lepiej zostać pozytywnie zaskoczonym niż poprzez najmniejszy sygnał łudzić się na coś... który wcale nie musi być zachętą do działania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tą miłością
:-o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpion_25
Dla scislosci, To nie jest kwesia czy to podjecsie mi nie odpowiada, poprostu odnosze wrazenie ze ten koles duzo mysli i ma duza fantazje ale nic nie robi. Takie podejscie "romantyczne" bylo moze skuteczne kiedys ale teraz trzeba takze zadzialac. A co do wyjatkowosci to tez mialem historie swojego zycia ale trudno, zycie musi trwac dalej.... no chyba ze porponujesz ze po jakims zalamaniu najlepiej zamknac sie w domu do konca zycia. Wiem ze to jest trudne przezycie ale ale ale trzeba isc dalej, jak sie nie uda to co zrobic??.... trzeba !!! powiedziec trudno i szukac znowu tej wyjatkowosci.... Skorpion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×