Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość femme_woman

Tłuste włosy, jaki szampon?

Polecane posty

Najlepszym i najprostszym wyjściem jest zakup szamponu babydream z Rossmanna. Jest oczyszczający i ma świetny skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon dla dzieci odpada ; ) Nie oczyści dokładnie, może jedynie nieco odświeżyć. Ja myję różnymi, nie mam faworyta, musi być tylko skierowany do przetłuszczających się. Całkiem dobry jest http://www.garnier.pl/wlosy/piekno/fructis/fresh/fresh-szampon-wzmacniajacy, tzn nie ma łupieżu, ładnie pachnie, przetłuszczające włosy i tak trzeba myć praktycznie każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petraszek
Szampon nadający włosom objętości HB Juenesse świetnie działa na włosy - nie chodzi wyłącznie o poprawę objętości, one po prostu lśnią i pozwoliły mi znacznie zmniejszyć częstość mycia. Aktualnie co 3-4 dni i jak dla mnie cały czas włosy wyglądają idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki szampon który ma mało chemii w sobie lub wogóle i taki który w składzie nie ma mineral oil -czyli składników ropopochodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!!! Ja używałam szamponu z firmy Kosswell bardzo fajny szampon.Bardzo mi pomógł .Co najważniejsze nie wysusza włosów . Rewelacja na prawdę warto zarezykować . Więcej inf. można znaleść na stronie www.progress.wrzesnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!!! Ja używałam szamponu z firmy Kosswell bardzo świetna firma . Co najważniejsze po tym szamponie nie ma sie suchych włosów . Więcej inf. można znaleźć na stronie www.progress.wrzesnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akamarisu
Hej, ja używam szamponu i maski Biovax. Wcześniej stosowałam masę innych preparatówz drogerii,apteki, różne naturalne cuda. Nic nie pomogło, a Biovax okazał się świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym radziła dobre oczyszczenie głowy, ale jednocześnie tak, żeby nie wysuszać skóry głowy. Wiadomo, że zimą trudniej jest utrzymać włosy w idealnym stanie jak się nosi często czapkę, no ale trzeba próbować :) Osobiście polecam szampon i ampułki Seboradin, u mnie jak na razie fajnie działa, włosy są lekkie i co dla mnie najważniejsze nawilżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia045
Ja również używam produktów Seboradin Niger! Żaden inny zestaw nie zdziałał takich cudów z moimi włosami. Wcześniejsze preparaty nie zwalczały przetłuszczania się u nasady, a czasami nawet przesuszały mi końcówki. W poszukiwaniu idealnego kosmetyku natrafiłam na zestaw Seboradin Niger i jestem zachwycona! Nie dość, że włosy się nie przetłuszczają to przestały też wypadać. W dodatku mam wrażenie jakby były mocniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksaanna
testowałam na swoich włosach wiele szamponów, nawet te dla dzieci, bo wiem że jest też grono ich zwolenniczek jednak nic poza seboradinem z moimi włosami sobie nie radzi. na szczęście to bardzo wydajny i niedrogi szampon. no i mogę ze swojej strony polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kempers
Hb Jeunesse powinien pomóc i poprawić stan włosów. Oczywiście nie twierdzę, że od razu będą w idealnej kondycji bo jednak będzie to wymagało czasu, ale jednak docelowo zmianę na pewno zauważycie, a przynajmniej u mnie była ona widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć więcej jak radzić sobie z niesfornymi włosami? Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu! Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest co zmieniać, to jedynym dobrym rozwiązaniem pozostaje ten produkt - http://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=823 Szampony oczyszczające rzeczywiście problemy rozwiązują, ale również muszą być odpowiednio stosowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez używałam biovaxu, ale moim zdaniem jest słaby. Po umyciu miałam uczucie jakbym nie zmyła odżywki z włosów i były strasznie obciążone. Teraz mam Seboradin Niger i jest świetny. Mam nadzieję, że włosy się nie przyzwyczają i nie będę musiała go zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć więcej jak radzić sobie ze zniszczonymi włosami? Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu! Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorter
O tym co robić, żeby włosy wyglądały jak należy - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/?p=415 I nie ma co ukrywać, że wszystko zależy od podejścia, do systematyczności. Stosowanie solidnych szamponów naprawdę wiele zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia899
Ja stosuję szampon Dandrene http://lupiez.milejdi.pl i pomógł mi nie tylko na przetłuszczające się włosy ale również na łupież z którym się borykałam bardzo długo;/ i nic mi jakoś nie pomagało,aż do teraz i w końcu nie muszę codziennie myć włosów i wstydzić się swojego łupieżu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łapcie namiary - http://www.fryzomania.pl/blog/?p=823 Kwestia taka jakie macie oczekiwania i jaka jest skala problemu. Bo generalnie doprowadzenie włosów do normalności musi trwać. Wiem jak było u mnie, ale spoko - dacie sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbajcie o podstawy - dobra pielęgnacja, zdrowe podejście i te włosy powinny wyglądać bez porównania lepiej. U mnie dojście do normalności trwało kilka tygodni, ale z mycia na mycie włosy były w coraz lepszym stanie. W tym momencie wygląda to jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie HB Jeunesse - ten szampon poprawia wygląd włosów, sprawia, że wyglądają one totalnie inaczej, ale niczego z dnia na dzień nie zrobicie. Doprowadzenie moich włosów do normalności długo trwało, ale zakładany efekt zdecydowanie uzyskałam. Teraz jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zmagałam z przetłuszczającym się włosami i ostatecznie wylądowałam u trychologa bo znalazłam darmowe badania trychologiczne w hair medica. Teraz stosuje odpowiednie preparaty dobrane do moich włosów i skóry głowy i już widzę pierwsze efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoodKid
Bardzo dobrą ofertę ma Chantal, też na tłuste włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hb Jeunesse - on ma za zadanie poprawić objętość włosów, a ogólnie sprawia, że te włosy są zdrowsze i w znacznie lepszej kondycji. U mnie akurat to była zdecydowana i diametralna przemiana na którą się naczekałam, ale swoje zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×