Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dupajana

Jaką tanią a dobrą odżywkę do paznokci polecacie?

Polecane posty

proszę, polećcie mi taną a dobrą odżywkę do paznokci, jakąś wzmacniającą, i żeby paznokcie się nie rozdwajały, bo moje są w opłakanym stanie ... :( cena tak do 10zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podgrzana oliwa z oliwek
z sokiem z cytryny, codziennie przez dwa tygodnie wieczorem przez 20 minut. I już potem nie moczysz, nie myjesz itp rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No sorry
ale do 10 zł, trudno będzie znaleźć coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tort25
coral nail perfect najlepiej lawendowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cie nie stac to czemu nie
chcesz moczyc lap w oliwie i cytrynie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uśmiecha mi sie moczenie wieczorem przez 20 minut rąk w czymś, czego konsystencja pozostawia wiele do życzenia ;) dzieki za wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tort25
corel nail to lakier ochronny z dodatkiem olejku.Polecam! ja go uzywam przeszlo rok i jest super! nie kosztuje duzo, na pewno do 10zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tort25
ale najlepszy jest lawendowy, apmiętaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zgrozo...
Pierre Arthes jest dobra, kilka rodzajow, możesz sobie jkas dobrac, kosztuje coś okolo 8-9 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lama234
Paznokcie zawsze byly moim problemem teraz od pol roku mam dlugie zdrowe paznokcie az jeszcze nie moge uwierzyc...A co zrobilam cudowna pani doktor powiedziala....koniec malowania paznokci czym kolwiek,,,nawet ala utwardzacze to chemia i zmywacze szok dla paznokcia....i 3 miesiace jadlam Merz special ...witaminy ....mam tak zdrowe paznokcie ze zwraca to innych osob uwage....a wiec zero chemii....i witaminki....3miesice poczekac...i rezultat ...a na noc smarowac cale rece i paznokcie jakims kremem nawilzajacym....polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z INGLOTA,pod nazwa TREATMENT z metionina(fiolet),moje paznokcie sa dłuzsze i juz sie nie rozdwajaja,cena 12,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iizzzii
Mleczna odzywka z jedwabiem do paznokci firmy DOR - 3 zlote istosuje ja do frencza :) bardzo ladnie wyglada. Wczesniej stosowalam inglota odzywke te ztaka mleczna, i pierre cardene czy cos takiego tez w cenie inglotowskiej . niby tez byly dobre ale po co przeplacac za ten sam efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddałam się
uwierz mi miałam 90% nic nie działa działają tylko jak sięich używa ale chyba nie o to do końca Ci chodzi sally hansen miałam trzy różne kupione w Telmie więc 100% oryginalne - zero efektów tylko i wyłącznie polecam doustne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollggaa
naprawdę działa odżywka z oriflame, chociaż w to na początku nie wierzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrobine wiecej niz 10, bo 13 zl kosztuja odzywki w golden rose, ktore sa bez formaldehydu, wiec sa duzo zdrowsze dla paznokci. ja mam black diamond i bardzo mi pomogla w odbudowie paznokci, zaczely rosnac szybcej i sa zdrowsze. Mam tez tej marki top, dzieki ktoremu lakier dluzej sie trzyma. W tym miesiacu odzywki sa tansze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze odżywki do paznokci to z eveline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudadagusia
A moim zdaniem zdecydowanie najlepsze są odżywki marki Sally Hansen. Ostatnio zamówiłam sobie jedną z nich w https://www.perfumeria.pl i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Miałam okropne ogryzki, często mi się łamały, ale odkąd zaczełam używać to stały się twardsze i bielsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaskoraa
Odżywki z eveline są dobre, wiem, że trochę wokół nich było kontrowersji, ale są różne wersje również bez formaldehydu. Ja używałam takie odżywki kilka tygodni, paznokcie rzeczywiście zrobiły się mocniejsze, po prostu jak zauważycie poprawę trzeba ją odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkaMa
Lepszej odżywki od eveline nie ma, jest niedroga, dobrze dostępna, bo można ją kupic praktycznie w każdej drogerii. Miałam duży problem z łamliwością paznokci, ona mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylouu
Eveline ma dosc tanie (a na pewno skuteczne!) odzywki do paznokci. Sprobuj np. Nail therapy Total action 8w1. Dzieki niej w koncu mam normalne dlugie twarde paznokcie, bo kiedys musialam co chwile je przycinac (lamaly sie, byly miekkie jak papier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateuszczykolka
Odżywki z eveline są najlepsze, inne tego typu produkty nie dawały rady, dopiero jak kupiłam revitalum pro hybrid, to paznokcie odżyły i to po kilku tygodniach stosowania. Moim zdaniem warto, tym bardziej że obecnie nie mają już w skladzie formaldehydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja198551
Rzeczywiście teraz firma wprowadziła nowa wersję swoich odżywek, dobrze, że się zrehabilitowali i zareagowali w odpowiedni sposób na potrzeby klienta, to się chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto spróbować czegoś od Eveline. Ja już od dawna trzymam się ich odżywek i dzięki temu mam zdrowe ładne paznokcie. Jedynie co jakiś czas sięgam ponownie w ramach kuracji przypominającej. I od kilku miesięcy pozostaję wierna total action, tania i skuteczna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×