Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Gość a ty nie jestes
szczesciarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA Ciebie KOCHAM
Ja jestem i tego wszystkim zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Vardari, że Twoje linki robią furorę na forum i nie tylko ja je rozpowszechniam. Kochana zapalniczko Zawsze przy mnie jesteś Ogrzewasz i oświecasz Zawsze zapalasz mi papierosa Kochana Lubię cię przytulić I bawić się tobą Po zachodzie słonca Do rana Czasami się gniewasz I mocno mnie parzysz Wybaczam zawsze Strasznie mnie nie ranisz Wiem też że kiedyś Twój płomień zagaśnie Odejdziesz cicho I mnie zostawisz Wrzucę cię do panteonu Starych zapalniczek A ile ich było Nawet nie zliczę nie znam autora dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ci powiedziec
Jesteś ciepłym wiatrem Mego słońca promieniem Dni i nocy rozkoszą Mym słodkim pragnieniem Chciałbym Ci dziś powiedzieć Że czekam z utęsknieniem By Cię wreszcie zobaczyć I mym utulić ramieniem Ja tak czekam na Ciebie Każdym dnia zdarzeniem Dusza moja tułacza Przepojona cierpieniem Kiedy zamykam oczy Zmęczony dnia brzemieniem Nie jest mi smutno, ja wiem Ty przyjdziesz z sennym marzeniem A kiedy budzę się rano Pieszczony snu wspomnieniem Odkrywam Cię wciąż na nowo Cieszę się Twoim istnieniem I jeszcze chcę Ci powiedzieć Że Cię tak kocham szalenie I jeszcze chcę Ci wyszeptać Ty jesteś mym uwielbieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ci powiedziec
Nie wiem co zrobię gdy Cię spotkam, o Boże, nie wiem co zrobię, nie wiem, czy z siebie to wykrztuszę, nie wiem, czy Ci to powiem. Nie wiem co zrobię gdy Cię spotkam, o Boże, czy ja się odważę, żeby Ci wszystko to wyszeptać to, o czym bez przerwy marzę. Nie wiem co zrobię gdy Cię spotkam, o Boże, może oczami Ci powiem, że mą największą jesteś tęsknotą, wzruszenia wilgocią mych powiek. Nie wiem co zrobię gdy Cię spotkam, o Boże, niech wreszcie się stanie, że będziesz mogł zostać dłużej i ..... i razem zjemy śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja CIEBIE Kocham
*** Nie mam siły rozpaczam zakopane szczęście i nadzieja krzyż nad nimi. I będę czekał na oddech choć może nie przyjść ratunek i ciągle nie mam siły a wiatr moją bladą skórę męczy Ja jestem dla Ciebie a Ty moim marzeniem. na zawsze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt wiele
Tyle uczuć naraz. Każde chce być ważne. Każde częścią mego życia. Ale nie można mieć wszystkiego naraz. Za dużo by było szczęścia, co nie dane jest przeżyć człowiekowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorem wiersza jest mój znajomy, prawie lekarz dedykuję go KOMUŚ miłemu, może przeczyta: BO WSZYSTKO JEST PO COŚ Niebo stworzone by cierpieć Oczy stworzone by tęsknić Ja stworzony by szukać Ty stworzona by Cię odnaleźć Twój widok stworzony by pamiętać Spojrzenie stworzone by nie tracić nadziei Dotyk stworzony by poczuć bicie serc Oddech stworzony by ogrzać samotność Pocałunek stworzony by pojąć Miłość stworzona by żyć I my pośród wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA PÓŹNO
:( Spóźniłem się o dzień nie ma już nas, spóźniłem się o jedno słowo zgubiłem nasz wspólny świat. Na stole resztki spraw niedokończonych gwiazd już nie po drodze nam los tak chciał, zaskoczył nas we śnie. Nawet niebo niełaskawe jest, ostatnie krople letniego deszczu zmyły z nas wspomnienia. Przemoczony nimi chodzę po ulicach w każdej twarzy widzę ciebie w każdym powiewie wiatru czuję twój zapach w ciężkich chmurach słyszę twój krzyk w promieniach słońca uśmiech a nasza miłość zamknięta w sercach nie wypuszczę nigdy jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez Ciebie
Bez Ciebie Jak bez uśmiechu Słońce jak mgła Twoje dłonie Są obce Pragnęłam - bądź Zawsze w myślach Cóż zrobić teraz mam Jesień się rozpanoszyła Zostały gorące pragnienia Bez Ciebie Nie mam mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do de_vecchi
Czy mogę zapytać komu takiemu? Nie chodzi o imię ... ale kim jest dla Ciebie ta miła osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego chcesz to wiedzieć? Jeśli przeczyta, będzie mi miło, jesli nie, tez nic się nie stanie. To KTOŚ................ Mogłabym dużo mówić, ale to by nie było i tak to co chcę powiedzieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ciebie
Wybacz proszę sprawiłem Ci wielką przykrość… Teraz smutno mi bardzo nie chciałem tego… Tylko Ciebie w mym sercu noszę… I bez Ciebie pochmurne są dni… Pamiętasz nasze początki? Pamiętasz jak się pokochaliśmy? Było nam razem tak dobrze , tak wspaniale… Jednak Ja… Zawsze Ja… Wiem , że zraniłem… Proszę...wybacz mi i pożegnaj się z żalem… Pożegnaj się ze wszystkim, co było złe… I przebacz… jestem tylko człowiekiem, który tak bardzo Kocha Cię…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n4zgul
ale chce mi sie ruchać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do de_vecchi
Ona bedzie wiedziała, że to dla niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ciebie
Nie mogę znaleźć miejsca wieczorami, gdy tak siedzimy oddaleni, sami... Me myśli ciągle wokół Ciebie płyną! Tęsknię za Tobą - kocham Cię, Jedyna! Próżno zajęcia szukam w swej rozpaczy, gdy moje oczy Ciebie chcą zobaczyć: to Twe spojrzenie - lśniące, zakochane; usta namiętne, ciało tak oddane! Słowa szeptane z tak wielką czułością i ten taniec nasz - taniec z namiętnością! - wszystko w tęsknotę wielką zawinięte... Nawet te serca dwa, co są pęknięte... Wybacz mi proszę to, co uczyniłem... Nie jedno, lecz oba serca zraniłem... Gdy wybaczenia nie odnajdę w Tobie, no to jak wybaczyć mogę sam sobie? Dziś wiem, jak wielką krzywdę Nam zrobiłem... Pozwól naprawić to, co uczyniłem... Pragnę, by ufność Twoja powróciła, a miłość nasza - żeby zwyciężyła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do de_vecchi
Przepraszam, On :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz sie bardziej
postarac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do de_vecchi
On bedzie wiedział, że to dla niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo to piszesz
kogo prosisz o przebaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna lza..
Jedna łzę Ci wyślę , łzę tęsknoty. Jeden włos , ten co o dotyk Twój prosi. I jeden uśmiech taki smutny. I jedno serce moje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie jest...
Nigdy nie jest za późno, aby się pojednać, nigdy nie jest za późno, na to, aby pokochać, nigdy także nie jest za późno, aby być szczęśliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do Ciebie
Trzeba sobie wiele wybaczyć, by przyzwyczaić się wybaczać innym, ja nie mam Ci czego wybaczać, uwierz w to w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomieszanie z poplataniem
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze jednak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jeden wiersz, dla KOGOŚ miłego. ZŁODZIEJ Kradnę jabłka te najczerwieńsze chwile jak miło być złodziejem Rozdygotanych ludzkich dłoni uciszać szmer subtelny i dawać Ci do ręki te jabłka najczerwieńsze Ze słów spleciony hamak uspokoi drżenie liści a na kolację dziś ukradnę Tobie piękno ciszy Ta delikatna sieć pajęcza ramiona me oplecie i złodziejem chwil zostanę zakutym w nasze ręce Czerwieńszych jabłek nie kradli w raju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×