Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Gość przepraszam
nie chciałem Cię zranić i kocham Cie wciąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz__
nie chciałam Cię zranić i kocham Cię wciąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz__ do kogo to napisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA Ciebie KOCHAM
Czasami świt nie przychodzi czai się tylko za ostatnią z gwiazd jakby odwagi nie miał wetknąć światła w rozespane oczy twoje łąki dzwonią już dzwoneczkami na pobudkę a krety układają się do snu w królestwach labiryntu skąd i dokąd nie da się trafić śpij jeszcze śpij zadbam o ciszę zadbam o sen spokojny sen ogrzeję ci stopy delikatnym słowem jeszcze popatrzę jak się nie budzisz bo tak ci dobrze twoje włosy także śpią rozdzielam je i na poduszkę kładę każdy z osobna by miały się wygodnie śpij jeszcze oddechów zegar tyka równo monotonnie serce tylko nie śpi w tobie kochać musi dzień i noc bez ustanku tak samo jak moje teraz mówię do palców dłoni słowa o zapachu bzu liliowe wonne aksamitne niczym wierzbowe kotki z wielkanocnej palmy łaszą się tulą się tak delikatnie śpij...Kochanie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MK
kobieta czy mężczyzna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MK
to nie było pytanie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla ciebie kochanie
😘😘😘😘😘😘😘😘 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spodziewałam się tylu wpisów, za wszystkie dziękuję... jakie słodkie całusy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ciebie kochanie
Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę, Nie tracę zmysłów, kiedy cię zobaczę; Jednakże gdy cię długo nie oglądam, Czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam; I tęskniąc sobie zadaję pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? Gdy z oczu znikniesz, nie mogę ni razu W myśli twojego odnowić obrazu? Jednakże nieraz czuję mimo chęci, Że on jest zawsze blisko mej pamięci. I znowu sobie powtarzam pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? Cierpiałem nieraz, nie myślałem wcale, Abym przed tobą szedł wylewać żale; Idąc bez celu, nie pilnując drogi, Sam nie pojmuję, jak w twe zajdę progi; I wchodząc sobie zadaję pytanie; Co tu mię wiodło? przyjaźń czy kochanie? Dla twego zdrowia życia bym nie skąpił, Po twą spokojność do piekieł bym zstąpił; Choć śmiałej żądzy nie ma w sercu mojem, Bym był dla ciebie zdrowiem i pokojem. I znowu sobie powtarzam pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? Kiedy położysz rękę na me dłonie, Luba mię jakaś spokojność owionie, Zda się, że lekkim snem zakończę życie; Lecz mnie przebudza żywsze serca bicie, Które mi głośno zadaje pytanie: Czy to jest przyjaźń? czyli też kochanie? Kiedym dla ciebie tę piosenkę składał, Wieszczy duch mymi ustami nie władał; Pełen zdziwienia, sam się nie postrzegłem, Skąd wziąłem myśli, jak na rymy wbiegłem; I zapisałem na końcu pytanie: Co mię natchnęło? przyjaźń czy kochanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja CIEBIE Kocham
Nie mogę dłużej ani dnia sam żyć Ja także chociaż trochę Choć przez moment pragnę z tobą być Ta chwila znaczy teraz dla mnie więcej niż Brak mi słów Brakuje czasem słów by mówić jak Pusto jest gdy ciebie brak By to nazwać zwyczajnie Brak mi słów To co nam się Zdarza raz na jakiś czas Kiedy zmierzch zapowie noc Kiedy w szept przechodzi głos Czy to aż tak Może być wspaniały sen Kiedy nic nie liczy się Oprócz słów kocham cię Brak mi słów Ale nie tak łatwo Być ze sobą, ukraść parę chwil Życie nie jest snem po nad to Zwykle to To czarno biały film Gdy zechcesz oddać jego sens Zaczynasz i brak ci słów Brakuje czasem słów by mówić jak Pusto jest gdy ciebie brak By to nazwać zwyczajnie Brak mi słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne tylko jakies takie
smutne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz__
Nie ma już słów, które otulały mnie swoim ciepłem Nie ma już słów, które drżenie sprawiały Nie ma już słów, które były piękne Nie ma już słów bliskością pachnących odeszły brzmią gdzieś…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy tak wszyscy nagle
smutno piszecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz__
ja nie piszę smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 przykazań szcześcia
1. Człowieku, nie jesteś stworzony ani dla produkcji, ani dla przemysłu, ani dla konta w banku - jesteś stworzony aby być szczęśliwym człowiekiem. 2. Istniejesz dla dobra i radości, byś umiał się śmiać i śpiewać, żyć w miłości. Masz obdarzać szczęściem tych, którzy cię otaczają. 3. Przecież jesteś stworzony na obraz Boga - który jest miłością. Otrzymałeś ręce, żeby dawać, serce, które ma kochać i dwoje ramion, mających objąć drugiego człowieka braterskim uściskiem. 4. Żaden inny dzień, jak właśnie dzisiejszy jest Ci dany, żeby żyć, radować się i być zadowolonym. Jeśli dzisiaj nie żyłeś jak człowiek, zmarnowałeś dzień. 5. ŻYJ DNIEM DZISIEJSZYM! 6. Z radosnym zadowoleniem możesz pomyśleć o dobrym - wczorajszym dniu oraz pomarzyć o pomyślnym załatwieniu spraw dnia jutrzejszego. Ale nie możesz zagubić siebie we "wczoraj" albo w "jutro". 7. Wczoraj przeminęło bezpowrotnie, a jutro dopiero nadejdzie. Dzisiaj - to jedyny dzień. Twój dzień. Uczyń go najlepszym dniem twojego życia. 8. Czy potrafisz cieszyć się kwitnącym kwiatem, pięknem przyrody lub uśmiechem, bawiącym się dzieckiem? Jeśli tak - jesteś bogatszy i szczęśliwszy od milionera, który chociaż tyle posiada a jeszcze więcej może kupić, niczym nie cieszy się naprawdę, gdyż bogactwo uczyniło go swoim niewolnikiem. 9. Nie bogactwo czyni człowieka bogatym, lecz radość. 10. Bądź uważny, staraj się być szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim ty jesteś przedmówco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Ciebie KOCHAM
Miłość jest wtedy... gdy słucham Twego serca Miłość jest wtedy... gdy smakują mi Twoje łzy Gdy siedzisz przy stole i patrzę jak jesz... i patrzę jak pijesz wino czerwone Gdy w Twoich oczach blask świecy się odbija... Gdy przypominasz mi dobre chwile... I jesteś więzieniem... i sposobem na życie. Gdy pływasz w złotych liściach, uśmiechasz się do mnie... Miłość jest wtedy... gdy oddałbym Ci swoją krew Miłość jest wtedy... gdy wiem że oddam życie za Ciebie Gdy nie złościsz się, kiedy milczę... bo nie wiem czemu nie płaczę. Gdy umierasz, umiera część mnie razem z Tobą... Gdy wiem, że tak musi być, choć tego nie chcę. I zamykam Twoje oczy co były niebem... a milczą usta co były chlebem Gdy wysychają na zawsze twoje łzy, a ja nie jestem zły... A tak naprawdę, to miłość jest wtedy... gdy stajesz się moim przyjacielem i zrobił bym dla Ciebie tak wiele... Wcześniej napisałem do kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×