Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Gość buziaccc
jeszcze...jeszcze..... cudownie się czyta tak piękne słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA Ciebie KOCHAM
Miłość jest wtedy... gdy mnie akceptujesz Miłość jest wtedy... gdy ocierasz moje łzy Gdy siedząc w wannie z gorącą wodą, robisz mi miejsce Gdy mi ufasz jak mnie nie ma... Gdy w środku nocy robisz mi herbatę... I cię męczę... i uszczęśliwiam Gdy milczę i myślę, Ty mi towarzyszysz Miłość jest wtedy... gdy śpisz koło mnie Miłość jest wtedy... gdy jestem stary, a Ty mówisz mój kochany Gdy dajesz mi szczęście, jakiego nikt nie daje... Gdy płaczesz, widząc jak ja płaczę... Gdy wiesz to, czego inni nie wiedzą I kończąc grę u zmierzchu życia... wiesz że zagrałabyś raz jeszcze Gdy jesteś ze mną szczera, bo wiesz, że wszystko możesz mi powiedzieć A tak naprawdę, to miłość jest wtedy, gdy staję się twoim przyjacielem i zrobiła byś dla mnie tak wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogrodzie moich marzeń z Tobą chodzę po tęczy utkanej z naszych słów... promyki słońca łaskoczą mnie w usta... tylko Tobie pozwalam zaglądać do moich marzeń... patrzysz jak rosną, sam je pielęgnujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no powiedz coś wreszcie czowie
ku !!! kim ty jesteś JA Ciebie kocham ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaccc
a czy to ważne...nie męczcie człowieka ważne że jeszcze komus chce się tak ładnie pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaccc
bo najechaliście grupowo na niego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaccc
nawet baaardzo rzadko...i to jest smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolałabym wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA Ciebie KOCHAM
Zostań Panią moich snów po marzeń stąpaj dywanie dzisiaj przyśnij mi się znów, i Zobacz co się stanie Poczuj ust moich żar i jak serce płonie niech uwiedzie Cię ten czar oddaję się w Twe dłonie Zostań panią moich snów Bądz przy mnie aż do rana, usłysz mą mowę bez słów jak szepczę Ci kochana... Zostań przy mnie całą noc, choć dla mnie to za mało a z żadz utkany koc, otuli Twoje ciało Zostań panią moich snów, zostań już na wieki... dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA Ciebie KOCHAM
Mówiłem jesteś moim światem, życiem, marzeniem. Ty odpowiedziałeś przychylnym głębokim spojrzeniem. Już nie potrafiłem się opanować, pożądanie poskromić. Pragnąłem Cię jak nigdy jeszcze nie pragnąłem. Objąłem Cię, namiętnie pocałowałem, na Twoim punkcie oszalałem. Że moje sny tej nocy się spełnią, nawet nie przypuszczałem. Zdjąłem Twoja bluzkę i to co pod nią miałaś. Ty kolejnym pocałunkiem na więcej zgodę mi dałaś. Pieściłem Twoje pośladki, piersi, całe ciało. W moich pocałunkach jak mód się rozpływało. Słodka jak wanilią, gorąca jak brazylia... Jesteś piękna, słodka, namiętna, cudowna... Jesteś obok mnie, na mnie, dla mnie... jesteś... Odpływam w Twojej nagości, w jej wspaniałości. Nie zaznałem nigdy takiej szalonej namiętności. Wszędzie ciemność pokoju, wszędzie świec szkarłat. Bliscy sobie jak nigdy do tąd, ogłaszaliśmy rozkoszą miłość na cały świat. Połączeni jak blask i żar konstelacji. Uniesieni w nie ograniczonej miłosnej wibracji. Po tamtej nocy juz nic nie było takie samo. Teraz Twojego ciała ciągle mi mało, a serce już dla Ciebie na wieki oszalało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś moim smutkiem i radością, Porażką i wygraną, Nienawiścią i miłością. Jesteś moją nadzieją i zwątpieniem, Muzyką i głuchą ciszą, Wielką pustką i natchnieniem. Jesteś moimi łzami i uśmiechem, niebem i piekłem, słowami miłości i słów tych echem. Jesteś słońcem i deszczem, Jasnym dniem i przerażającą nocą I sama nie wiem czym jeszcze - jesteś.......... iskierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JA Ciebie KOCHAM
czy JA to jesteś TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JA Ciebie KOCHAM
jeżeli nie rozumiesz to znaczy, że Ty to nie Ty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam ale to bez znaczenia
skoro nie jesteś nim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA Ciebie KOCHAM
Chciałbym schwytać wiatr wplątany w Twe włosy, Chciałbym całować Twe oczy lśniące niczym z rosy Chciałbym całować twe usta, słodsze niż maliny, i niżli krew czerwieńsze, usta mej dziewczyny Chciałbym chwycić Twą duszę w me gorące dłonie Chciałbym wejść w Twe serce i zobaczyć jak płonie... Oddać chcę Ci gwiazdy skrzące się na niebie... tylko dlaczego..... JA to jestem ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja ciebie kocham
kim jestes powiesz wreszcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×