Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Dżem Chcę Ci coś opowiedzieć Ale brakuje słów Żeby wyrazić to co czuję Mógłbym to namalować Lecz nie wymyślił nikt Kolorów które można użyć Mmmm Mmmm Mmmm Napisać mógłbym wiersz Lecz jak odnaleźć rym Który uwielbi imię twoje Na zawsze z Tobą być Śnić z Tobą twoje sny Jak mam Ci o tym opowiedzieć Kocham Cię już wiem Jedno słowo cichy szept Kocham Cię już wiem Jedno słowo a tyle mieści się Kocham Cię już wiem Jedno słowo a tyle mieści się Kocham Cię już wiem Jedno słowo cichy szept jesli zrozumieszm już nigdy nie będziesz smutna:) dla mnie jesteś wyjątkiem:) proponuję stopke : druga osoba jest taka jak Ty, ponieważ jest ona tylko lustrem odbija w sobie Ciebie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię ci szeptać słowa, które nic nie znaczą - Prócz tego, że się garną do twego uśmiechu, Pewne, że twym ustom do cna wytłumaczą - I nie wstydzą się swego mętu i pośpiechu.(...) I rozumiem je nagle, gdy giną radośnie W śpiewnych falach twojego, co mnie kocha, głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Między nami nic nie było Żadnych zwierzeń, wyznań żadnych Nic nas z sobą nie łączyło Prócz wiosennych marzen zdradnych Prócz tych woni barw i blasków Unoszących się w przestrzeni Prócz szumiących śpiewem lasków I tej świeżej łąk zieleni Prócz tych kaskad i potoków Zraszających każdy parów Prócz girlandy tęcz obłoków Prócz natury słodkich czarów Prócz tych wspólnych jasnych zdrojów Z których serce zachhwyt piło Prócz pierwiosnków i powojów Między nami nic nie było A.Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów, chociażbyś miał ginąć z pragnienia, Że wszystkie źródła wyschły już bijące! - Tyś gonił pustyń piaszczystych złudzenia, A minął strumień na zielonej łące. Nie mów, chociażbyś umierał z tęsknoty, Że nie ma czystej miłości na ziemi! - Tyś pewnie w drodze blask jej rzucił złoty, Za ognikami zdążając błędnemi. Nie mów, że wszystko, czegoś ty nie umiał Odnaleźć w życiu - marą jest zwodniczą! Zdrój czystych uciech będzie innym szumiał I inne serce poił swą słodyczą. A.Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę poezję niż prozę, jest kilku autorów których lubię G.G.Marquez ostatni list Jeśliby Bóg zapomniał przez chwilę, że jestem marionetkąi podarował mi odrobinę życia, wykorzystałbym ten czas najlepiej jak potrafię. Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem. Oceniałbym rzeczy nie ze względu na ich wartość, ale na ich znaczenie. Spałbym mało, śniłbym więcej, wiem, że w każdej minucie z zamkniętymi oczami tracimy 60 sekund światła.Szedłbym, kiedy inni się zatrzymują, budziłbym się, kiedy inni śpią. Gdyby Bóg podarował mi odrobinę życia, ubrałbym się prosto, rzuciłbym się ku słońcu, odkrywając nie tylko me ciało, ale moją duszę. Przekonywałbym ludzi, jak bardzo są w błędzie myśląc, że nie warto się zakochać na starość. Nie wiedzą bowiem,że starzeją się właśnie dlatego, iż unikają miłości! Dziecku przyprawiłbym skrzydła, ale zabrałbym mu je,gdy tylko nauczy się latać samodzielnie. Osobom w podeszłym wieku powiedziałbym, że śmierć nie przychodzi wraz ze starością lecz z zapomnieniem (opuszczeniem). Tylu rzeczy nauczyłem się od was, ludzi... Nauczyłem się, że wszyscy chcą żyć na wierzchołku góry, zapominając, że prawdziwe szczęście kryje się w samym sposobie wspinania się na górę. Nauczyłem się, że kiedy nowo narodzone dziecko chwyta swoją maleńką dłonią, po razpierwszy, palec swego ojca, trzyma się go już zawsze. Nauczyłem się, że człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc, aby się podniósł. Jest tyle rzeczy, których mogłem się od was nauczyć, ale w rzeczywistości na niewiele się one przydadzą,gdyż, kiedy mnie włożą do trumny, nie będę już żył. Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.Gdybym wiedział, że są to ostatnie minuty, kiedy Cię widzę, powiedziałbym \"kocham Cię\", a nie zakładałbym głupio, że przecież o tym wiesz. Zawsze jest jakieś jutro i życie daje nam możliwość zrobienia dobrego uczynku, ale jeśli się mylę, i dzisiaj jest wszystkim, co mi pozostaje, chciałbym ci powiedzieć jak bardzo cię kocham i że nigdy cię nie zapomnę. Jutro nie jest zagwarantowane nikomu, ani młodemu,ani staremu. Być może, że dzisiaj patrzysz po raz ostatni na tych, których kochasz. Dlatego nie zwlekaj, uczyń to dzisiaj, bo jeśli się okaże, że nie doczekasz jutra, będziesz żałował dnia, w którym zabrakło ci czasu na jeden uśmiech, na jeden pocałunek, że byłeś zbyt zajęty, by przekazać im ostatnie życzenie. Bśdź zawsze blisko tych, których kochasz, mów im głośno, jak bardzo ich potrzebujesz, jak ich kochasz i bądź dla nich dobry, miej czas, aby im powiedzieć \" jak mi przykro\", \"przepraszam\", \"proszę\", dziękuję\" i wszystkie inne słowa miłości, jakie tylko znasz. Nikt cię nie będzie pamiętał za twoje myśli sekretne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się jak ona to śpiewa D.Miśkiewicz Aksamit Między spojrzeniami Stoi cisza, której słuchamy Która moim dłoniom w twoje dłonie każe iść Palców koniuszkami Delikatnie się spotykamy Skóra jak aksamit staje się, gdy cisza drży Stanie się co ma się stać Wszystko to ci mogę dać Ciszę, miłość i aksamit Stanie się co ma się stać Dłonie, oczy, twoja twarz Mówią mi , że to się stanie Przyjdź bez zaproszenia Ja przywitam ciebie milczeniem A ty mnie spojrzeniem niecierpliwym, które znam Dotyk zmień w realny Bicie serca zmień w dotykalne Gdzie mnie twoje dłonie poprowadzą, pójdę tam Stanie się co ma się stać Wszystko to ci mogę dać Ciszę, miłość i aksamit Stanie się co ma się stać Dłonie, oczy, twoja twarz Mówią mi , że to się stanie Czekam na to, więc Na ręce mnie weź Spragnioną tak ciebie Brak mi słów i brak mi tchu Cicha jak w poduszce puch Cała jestem już czekaniem Stanie się co ma się stać Wszystko tobie mogę dać Stanie się co ma się stać Dłonie, oczy, twoja twarz Mówią mi , że to się stanie Cisza, miłość i aksamit cała jestem ....czekaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowane deszczem
(bez) rozmowa miedzy nami cisza lecz nie jest ona niema jest pełna dialogu pełna spojrzeć jakże smakuje cisza którą dzielę Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytul mnie
Przytul mnie i niech ta chwila trwa całą wieczność. Ty wiesz jak boli samotność, jak smakuje tęsknota... usłysz moje myśli... Odciśnij piętno na sercu... Zapragnij i już nigdy nie odchodż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok daj znać kiedy i gdzie
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok daj znać kiedy i gdzie
a i czy jeszcze jestes k czy m:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Ciebie dał mi Bóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba szatan
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy w piekle jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znak zapytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałeś spać prawda
???? dobranoc, zasnij snem wiecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowane deszczem
to zależy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyłka
;) już znikam. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem w piekle jeszcze nie
byłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pałace nienawiści otoczone zielenią niezgody oddzielone fosą niezrozumienia wymalowane głupotą i fałszem pokryte zwątpieniem nie dorównują marnej chacie otulonej gorącym uczuciem ustrojonej prostotą i zrozumieniem wypełnionej dobrem i miłością otwartej na ogród serdeczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nigdy
Patrzę na twoją fotografię którą dziś przysłałeś mi i wypowiedzieć nie potrafię męki tych ostatnich dni. Dziś przebolałam już wszystko zapomniałam już wszystko zrozumiałam i wiem... Już nigdy nie usłyszę kochanych twych słów już nigdy (...) pozostaną dni smutku i męk, nie oplecie pieszczotą mnie wkrąg biel twoich rąk - już nigdy! Już nigdy jak okrutnie dwa słowa te brzmią... Już nigdy nie zobaczę twych oczy za mgłą... Odeszłeś jakże trudno pogodzić się z tem że nie wrócisz mi nocą ni dniem myślą ni snem już nigdy... Czy można samym żyć wspomnieniem echem zapomnianych burz? Byłeś mi wszystkim, jesteś cieniem tego co umarło już. Żegnaj kochany mój i niezapomniany9...) sercem całowany mój śnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no piszcie jeszcze
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaJedna.....abc
.............ja czytam................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro czytasz:) D. Miśkiewicz jeszcze raz Na powierzchni wody Widzę twoją twarz Ciągle zamyślony Patrzysz w swoją dal Gdybyś pojął to jezioro To byś pojął cały wszechświat I zrozumiał mnie Pragnę być jeziorem Pływaj w nim gdy chcesz Dam ci swoje tonie Tylko ujrzyj mnie Moje słońce w głębinę zmień Tego pragnę Pragnę być jeziorem Pływaj w nim gdy chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowa
w ciszy i bezruchu w pozornej nicosci krzyczy z calych sil moc mej namietnosc niemy krzyk powiadasz i te ciagle wyrzuty nie rozumiesz serca moze jestes struty struty? kim? niebieskimi oczyma? kwintesencja kobiecosci w aniola wcielona? boje sie mysli tlumie wciaz krzyk wydziera sie z ust sybtelny wciaz ryk nie udawaj nie zaslaniaj sie wiecej kakao masz w oczach na sama mysl gorecej serce czekoladowe bez zadnej trutki czekolada mleczna boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ.
Póki noc jeszcze Od naszych marzeń pijana Spiskuje z ciekawskim księżycem Nasyć się mną Odszukaj ustami Moich pragnień drgnienie Połóż dłoń Niech namiętnością błądzi Obejmij mocniej Otul całym sobą Aż zapłonę jak nigdy dotąd Odnajdując swych tęsknot blask A gwiazdy zazdrości zbledną I o krawędź świtu zachaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ.
Widzisz mnie ubraną zasypiając rozbierasz... na nagą spoglądasz z dala pieszcząc wzrokiem Wodzisz po mym ciele niewidzialna dłonią. Bez słów ... do mnie idziesz, drżę, nie patrzę. Usta - wilgotne czekają na powódź Twoich pocałunków. Ciało - wypręża, lgnąc do Twego ciała Dłonie - jak dwie lunatyczki bezwiednie suną ku swemu przeznaczeniu Ja - mam Ciebie przy mnie... we mnie... do bladego świtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponownie bardzo proszę o podawanie autorów wierszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×