Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ison

Pierwsze spotkanie z najlepszymi kumplami Waszego faceta

Polecane posty

Gość he he he
kolegom mojego chlopak spodobal sie moj tylek!!!teraz mnie za bardzo nie lubia bo ograniczylam jego wolnosc , nie ma juz wyjsc do barow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44444444444444
bruchkuuud jak bys mieszkala z jego kolegami to bys musiala im paly obciagac codziennie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbb
aaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bylo 2 lata temu
hehe:D poszlismy do jego ekipy na chwile ... z chwili chyba zrobila sie godzina, stalam sobie tam i tylko czekalam az to sie skonczy:P ktorys z nich tam powiedzial ze fajnie wygladam, ale chyba nie byli zbyt przyjaznie nastawieni:D aha i pytali sie mojego misia czy on dobrze mowi po polsku. - tzn ze mial spytac mnie. a ak ogolnie to nie wiem o mowili bo ich nie rozumialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppp
uppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goryyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większości kolegów nie polubiłam i nie mam zamiaru wiecej sie z nimi spotykac! do domu niech mi nie przychodzą! - spotykac sie znimi moze na miescie. Z tymi, których polubiłam wiążą mnie przyjacielskie relacje i sa zapraszani na kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmrm+
a ja mam inny problem. nie polubił mnie chłopak najlepszej przyjaciółki. przez rok tak nią manipulował, że ograniczyła ze mną kontakty do zera!!! czekam az sie odezwie bo pierwsza reki nie wyciągnę. ale widocznie przekonał ją ze kobieta nie potrzebuje przyjaciółki jak ma chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiąjąca sie...
a po jaka cholerę masz na nich robić dobre wrażenie?co to z nimi będziesz chodziła? durna jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Final Fantasy
Głupio się przyznać ale opinia kumpli bardzo ważna, nie raz dałem kosza lasce bo wiedziałem , że kumple mnie wyśmieją np jak miała mała nadwage( chociaż mi to nie przeszkadzało) wielu się nie przyzna ale tak jest. Raz jedna laska kumpla mi się nie spodobała, powiedziałem to kumplowi, bez wahania z nia zerwał, ale jak się okazało słusznie rok po tym bardzo mi dziękował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepy los
a ja z kumplem mojego chłopaka zapoznałam sie sama przez przypadek. Wypadło strasznie, najgorzej, juz prawie mielismy sie bić hihihi. Po jakims czasie nasze stosunki sie uspokoiły, z czasem zaczelismy gadac, potem był moim najlepszym kolegą, a dzis (po siedmiu latach) jest moim chłopakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×