Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Fajnie Flow, ze chociaz jednej z nas samotnych tak dobrze sie trafiło. :) Oby tak dalej .... U mnie wiele okrutnie i leje descz , jest makabrycznie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety Flow odpukaj, tak na w razie czego!!! Cieszę się razem z Tobą, to super!!! Diarra ja chyba też już zaczynam reagować na zmiany pogody. Niestety :( Idę szykować kolację, ale jeszcze tu wrócę! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda 🌻 Napisałam \"przytrafiło\" bo to fakt. Czasami tak bywa - zupełnie niespodziewanie i z zaskoczenia. Uważam, że to zwykły przypadek któremu tylko trochę pomogłam. Resztę zrobił mój nieodparty urok osobisty ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow 🌻 W twój urok osobisty nie watpię absolutnie , już dawno zastanawiałam się, gdzie ci faceci - prawdziwi tacy ........... Pewnie Sylwester spędzisz na jakimś balu cała w skowronkach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diara🌻nie przejmuj się niczym. Loguj się w randkach i wyjdz szczęściu naprzeciw. Tylko nie zrażaj się jak od razu nie wyjdzie. Flow🌻piękny prezent na gwiazdkę od losu dostałaś🌻Życie potrafi zaskoczyć i to bardzo miło, zatem jesteś teraz przykładem, że trzeba wierzyć w swoje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki. No widzę że trochę na naszym topiku drgnęło. Przynajmniej dyżurne się zjawiły to nie jest źle. Wczoraj byłam w szoku że Diarry nie ma to już byłby koniec. Flow trzymam za ciebie kciuki żeby ci się udało. Przy okazji inne dziewczyny uwierzą że są jeszcze na tym świecie samotni porząni faceci, a nie tylko zboczeńcy i oszuści matrymonialni. Dziewczyny jak tam u was porządki swiąteczne bo ja się dzisiaj załamałam. Poszłam do mojej mamy a tam już wszystko na błysk i jeszcze mnie objechała co ja robię w domu że nic mam nie zrobione. A ja nie robię nic tylko zatruwam życie mojemu mężowi bo ciągle jęczę że mi się nudzi i że on mi za mało czasu poświęca. Porządny kop jest mi potrzebny może się otrząsnę. Jutro może umyję jakieś okno bo na razie umyłam tylko w dużym pokoju. Kuchnię mam nie tkniętą. No teraz się Flow nie dziwię że ty choinkę ubierasz, bo u niektórych juz święta. A ja jeszcze zamrażarkę mam odmrażać a tu nie ma mrozu i gdzie ja te rzeczy dam. No piszcie laski piszcie co już posprzątałyście może mnie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur Fakt - ładny prezent pod choinkę. Nigdy bym nie przypuszczała ... I jeszcze raz powtórzę to co juz pisałam niedawno: Uważam, że sobie na to zasłuzyłam swoja wytrwałością. W końcu po tych wszystkich \"okazach\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny 🌻 dzięki , bardzo mi miło , że moją nieobecnośc ktoś zauwazył . :) Dzisiaj moje dziecko znowu produkuje się w MDku na jakimś koncercie świątecznym , więc mam trochę czasu dla siebie. Dwa dni temu dotarła przesyłam prezentu światecznego dla niej - kupiłam jej na allegro Mp3 . jest bardzo zadowolona, ja zresztą tez bo mam już prezent z głow. Teraz dokupietylko jakiś drobiazg , słodycze i po kłopocie. A porządki w lesie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny jeszcze nic, a nic nie ruszyłam sciereczka:) ale wcale sie tym nie przejmuję. Moze w weekend? w piątek mam babskie spotkanie, więc pewnie wrócę pózno i w sobotę bedę odsypiac. wieczorem spotkanie z Holendrem, ale jakoś mi się nie chce iść, więc może przełożę. No i zostaje niedziela. A że w niedzielę nie wypda, tak że nie mam kiedy sprzątać:( w tygodniu jak przychodze z pracy to mi się zupełnie nie chce. Peny, musisz znalezc sobie jakies zajecie, bo zwariujesz od siedzenia w domu. Młoda jeszcze jesteś i kontakt z ludzmi Ci potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur Spotkanie z Holendrem? I dopiero teraz to piszesz? Jak to się stało, że jakoś nie zauważyłam takiego wpisu? Nie przenoś spotkania ! Idź tak jak sie umówiłaś! I potem nam napiszesz ! Diarra Ja zauwazyłam, że Cię nie było! Nikogo nie było !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow🌻 każdy zasługuje na miłość, tylko nie kazdemu jest dane ją przeżyć. Ciesz się i z niczego nie rezygnuj🌻 Wytrawłość widzę, że sie opłacała. Wiecie, a ja straciłam zupełnie ochotę na płeć brzydką. Jest mi dobrze, jak na razie, tak jak jest.Pewnie to sie zmieni, ale nic nie bedę robic na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur Znowu masz jakiegoś dołka !? Nie mozna stracić ochoty na płeć brzydką ! Co najwyżej można ją chwilowo (powtarzam: chwilowo) uśpić ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow--- bo tak w podswiadomości pewnie boję się rozczarowania. Jest sympatycznie, dzwoni, pisze, już się przyzwyczaiłam, że rano w skrzynce mam maila , w ciągu dnia telefon, a wieczorem sms na dobranoć. Jeżeli sie sobie nie spodobamy bedzie pustka:( i chyba tego gdzieś tam sie obawiam, chociaż po czorta żyć złudzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow--- nie mam dołka, tak jak napisałaś, chwilowo uśpiłam ochotę na....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur ty też nic nie piszesz o Holendrze, tak was dziewczyny trzeba ciągnąc za język. Chyba zadamy zadanie domowe: relacja z randki ze szczegółami. Nie przyjdzie wam do głowy że inne też są ciekawe ? Ja właśnie wyjęłam mój kalendarz w który codziennie zapisuję różne rzeczy, (to skrzywienie zawodowe. Jak się 20 lat było sekretarką to tak zostaje) i zaczynam rozpiskę co w który dzień będę robic az do świąt. Może to mnie zmobilizuje. Bo ja rozumiem dziewczyny że jak się pracuje to się nie ma czasu, ale jak się całymi dniami siedzi bezczynnie to wstyd nie posprzątać. Już mnie teściowa wczoraj pytała że mam chyba błysk w domu. Zdiwiłaby się. Moja teściowa też ma faceta dziewczyny. 15 ostatnich lat była sama a tu proszę. Jeszcze go nie widziałam ale mój syn tak i mówi że całkiem całkiem. Moja kochana teściowa (naprawde super babka) jest rozwódka od 40 lat i też nie ma szczęścia do facetów. Może ten będzie normalny. Też by jej się należało po tylu latach samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide oglądać Pensjonat pod różą. Pitbula to oglądam z bliska, właśnie próbuje mi wyrwać kanpakę, ale po tej historii z warczeniem niczym go nie podkarmiam, koniec dobroci dla zwierząt. Mężowi też dzisiaj powiedziałam że nigdy agresywnych bydlaków w domu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny jakiej rasy jest Twój \"bydlaczek\"? Mój wczoraj pożarł moje rękawiczki, myślałam, że go uduszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze starałam się bywać na forum. Dzisiaj to w ogóle jest jakiś wyjątkowy dzień, ze jest nas tak duzo. Zamiast ze ścierami ganiać , siedzimy przed komputerem. A co tam , kurz może poczekac . Ja dzisiaj kupiłam sobie dla poprawienia humoru gwiazdę betlejemską - jest śliczna i od razu poprawiła mi nastrój . A mała choinka stoi już od Mikołaja. :) Na miłośc jest pora zawsze , w każdym wieku. Wiem to po moim ojcu , w końcu był prawie 60-latkiem jak zaczął spotykac się z obecną swoją panią ( której nie za bardzo lubie , chociaz jakoś się tolerujemy i na oko jest między nami super , ale tylko na oko ) i i ch miłośc kwitnie. Ona świata poza moim ojcem nie widzi . A przecież my , w naszym wieku jestesmy jeszcze takie atrakcujne , ze ...... trzeba być dobrej mysli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko 🌻 moja sunia w odstepach kilkudniowych pogryzja moją pościel -poszwę i jak się okazało dobrała się tez do kołdry ( jest z takiej waty ) . Musiała chyba jakas niteczka wystawac , albo wyczuła te watę . Ona uwielbia skubać watę , jak znajdzie gdzieś wacik do zmywania oczy , jest szczęśliwa . Albo jak dorwie się do tornistra córci i znajdzie jakąś podpaskę albo wkładkę . Lubi też podkolanówki rajstopowe ( najlepsza zabawka pod słońcem . Chowa się wtedy gdzieś pod stołem i rwie te podpaski nawet przez godzine na drobniutkie kawałeczki . Na szczęście to sa tylko takie drobiazgi. A podkolanówkami wywija po całym mieszkaniu i potem znajduję je w częściach w różnych miejscach w mieszkaniu . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra przecież Twoja sunia jest już \"dorosła\"!!! A ja liczyłam, że mój pieseczek zmądrzeje, no to mnie pocieszyłaś! :D Pewnie, że na miłość jest zawsze czas i chyba każda z nas zawsze o tej miłości marzy... Jeśli chodzi o porządki to u mnie całkowicie w lesie, wczoraj co prawda wyprałam firanki, ale trzeba przecież umyć okna a tu pada i pada... Na dodatek koszmarnie wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko 🌻 Pytałaś o pieska Peny - to jakiś pitbulek , piekna psina . Ona nam wysyłała fotkę swoją własnie z tym jegomościem. Moge ci posłać. Myslę, że Peny nie będzie miała nic przeciwko . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra poślij mi fotkę proszę, myślę że Peny nie będzie miała nic przeciwko temu. Idę już spać, jutro czeka mnie w pracy ciężki dzień. Dobranoc, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko - już raz próbowałam , ale internet tak ięzko zaczął chodzić , że jest to niemozliwe. Postaram się jeszcze . Ja też już znikam. zycze wam dobrej nocki i udanego dnia. Pa 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i sciskam Was cieplutko. 🌼 Flow tak trzymaj , cieszę sie razem z Tobą. Peny Ty taka imprezowa dziolszka a wpadłaś w taki dołek.??? Pomyśl jaka będzie impreza w Święta????????No dziewczyno super babka z Ciebie do dziełaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mirindo jutro juz będzie biało więc i Twoje samopoczucie sie poprawi. Napewno. Która na Święta kupuje żywą choinkę.?????????????? Pozdrawiam pozostałe laseczki , Pa . U mnie znow pracowicie ale jeszcze wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×