Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Igam Życzę Ci spokojnych i radosnych Świąt w gronie rodzinnym. Jasne, że nie umrzesz z przejedzenia - co najwyżej ścisła dietka przez roczek ! :D Trzymaj sie i nie daj się ! Odezwij sie jak wrócisz ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wpadłam do Was tylko na chwilkę, żeby poczytać co napisałyście. Jestem padnięta, ale na szczęście część rzeczy mam już zrobionych. Jutro będę ubierać choinkę. Glamur bardzo mi przykro; moja babcia zmarła 5 miesięcy temu, to będą również pierwsze święta w moim życiu bez niej. Dobrej nocki wszystkim, pozdrawiam. 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że się odezwę. Muszę też nadrobić zaległości w czytaniu. Chyba też jest jakaś masa przepisów do przepisania. Modlę się tylko ,żeby jutro nie spadł śnieg, bo nie umiem się ślizgać samochodem. Ale i tak zamierzam jechać spokojnie. Ściskam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wpadłam do Was tylko na chwilkę, żeby poczytać co napisałyście. Jestem padnięta, ale na szczęście część rzeczy mam już zrobionych. Jutro będę ubierać choinkę. Glamur bardzo mi przykro; moja babcia zmarła 5 miesięcy temu, to będą również pierwsze święta w moim życiu bez niej. Dobrej nocki wszystkim, pozdrawiam. 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nadeszły Święta, niech nadzieja i radość zastukają do Waszych drzwi, a Nowy Rok przyniesie pomyślność i szczęście każdego dnia. Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda betlejemska prowadziła Was ku szczytom. 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy Basia 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Długo mnie nie było, ale chyba o mnie nie zapomniałyście. Miałam parę problemów zdrowotnych, ale już jest wszystko w porządku i wracam powoli do siebie. Nadrobię braki w czytaniu i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie znowu do swego grona. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki!!! Szymciu widze że córeńka wcześnie wstaje ,moja Ala też taka była pobudka o 5 rano i koniec ale jak poszła do przedszkola to z tego wyrosła. 3 majcie sie dziewczynki cieplutko . Wpadne później bo dzisiaj mam wolne.całuje Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani! 🌻🌻🌻 Glamur, kochanie serdecznie Ci współczuję. Ściskam Cię mocno. 🌻🌻🌻🌻 Wszystko jest, jak przed rokiem: na szybach srebrne kwiaty i ten sam obraz w ramach okien; świat biały, jak opłatek... Będzie wilia! - Uśmiechną się ludzie, do świątecznej zasiądą wieczerzy - błogosławiony grudzień!... \"W żłobie leży - któż pobieży...\" Pomyśl: na cudzej ziemi wśród obcych, tacy jak ty młodzi chłopcy i małe dziewczęta zaśpiewają tę samą kolędę. Pamiętaj: będą ludzie smutni, opuszczeni, niepotrzebni nikomu - i nikt z nimi słowa nie zamieni, nie zaprosi do swego domu... Weź do ręki biały opłatek, choćbyś nawet nie miał go z kim dzielić - i życz szczęścia całemu światu; niech się wszystkie serca rozweselą!... Dla wszystkich - zdrowych i spokojnych Świąt dla naszej Ewuni - udanych , magicznych imieninek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie 🌻 Witaj też Buberka 🌻 , który niestety o nas zapomniał . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! 🌼 Zapowiada się pracowity dzień, ale super że każda wpada choć na chwilkę. Szymcia fajnie się Ciebie czyta, dobrze że do nas przystałaś. :D Maja 🌼 dziękuję!!! Diarra czy u Ciebie wszystko ok? Bea, Basia 👄 👄 👄 Będę zaglądać do Was co jakiś czas, a teraz biegiem po ostatnie zakupy przedświąteczne. Trzymajcie się, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam urwanie głowy , do późna w pracy , bo jeszcze prze samą 15.000 musielismy zamknąć jednego łobuza i z pracy wyszłam coś koło 16.00 , potem zakupy , obiad i znowu lepienie pierogów. :) Wczoraj robiłam druga ture pierogów, tym razem z kapusta i grzybami . Ulepiłam ich ( tym razem sama , bez pomocy Madzi ) 73 szt. Jak skończyłam , miałam wszystkiego dosyc. A ze wczesniej Madzia coś wściekała się, ze net chodzi ciężko , to juz do was nie zajrzałam. :( Ale dzisiaj to nadrobie. Zaraz idę jeszcze po resztę zakupów i jakieś drobiazgi na prezenty , a potem juz będe w domciu i będę zaglądała co jakiś czas. Całuski [kwiat🌻[kwiat Agrypinko🌻 dziękujemy za piękne zyczenia 🌻 Maju 🌻u mnie w pracy tez przeprowadzka , ale narazie nie chcę o tym mysleć . Na I pietrze juz remont na całego , wszędzie kurzu tyle , że drugiego konca korytarza nie widac , a pracować trzeba. W starym budynku zostały jeszcze 3 wydziały. :) Glamur 🌻 przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia , wiem co czujesz , ja też juz nie mam babci i wiem jaka to strata , moja była bardzo kochana .... Flow🌻 moja mama zmarła 1 wrzesnia o 21.00 , a nastepnego dnia moja Madzia szła do I klasy ... Usmiechałam się na tej uroczystości przez łzy ... Musiku 🌻 Peny🌻 Igam 🌻 Mirinda🌻 Basia🌻 Szymacia 🌻 Betka🌻 🌻👄🌻👄🌻👄[kwiat dla wszystkich dla wszystkich moich sympatycznych kafeteriuszy : 🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat Na ten nadchodzący dzień piękniutki. Wszystkiego najlepszego życzą Ci makówki, karpik też Ci śle życzenia, a wraz z nimi pozdrowienia. Poczekaj na pierwsz gwiazdke, podziel się opłatkiem ze swą rodzinką, krewnymi, babcią i dziadkiem. Niech Ci 12 świątecznych potraw zasmakuje, jeśli nie 12 to 11 lub 10 do krzesła przykłuje. Napełnij swój brzuszek byś nie była dalej taki \"maluszek\". Spędź ten wieczór ze swymi bliskimi żeby stali się dla Ciebie jeszcze bliższymi. Przeżyj te święta jakby były ostatnimi, spraw żeby były od ostatnich jeszcze lepszymi. Przypomnij sobie cały miniony rok bo za niedługo zrobisz wielki skok. W sylwka będzie ludzi tłok, a przed Tobą cały nastepny rok. Więc 3-maj się ciepło. Niech kłopoty przed Tobą uklękną, bo w 4-rech literach je mamy i wszystko dobrze sobie poukładamy. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda wysłałam Wam życzenia mailem ale gdyby czasem nie doszły .... CUDOWNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, RODZINNEGO CIEPŁA I WIELKIEJ RADOŚCI, POD CHOINKĄ DUŻO PREZENTÓW A W WASZYCH DUSZACH WIELE SENTYMENTÓW. NIECH ŚWIĘTA DAJĄ RADOŚĆ I ODPOCZYNEK ORAZ NADZIEJĘ NA NOWY ROK ŻEBY BYŁ JESZCZE LEPSZY NIŻ TEN CO MIJA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia 🌻 więcej onformacji na nasz tmat będziesz miała na stronie chyba 118 , tam jest taka tabelka. Potem jak będe miała więcej czasu sama ją skopiuje. Nasze fotki porozsyłalismy sobie na poczty emailowe. podaj nam swój adres - na adresy jakie podalismy albo jakie mamy w stopkach ( tzn. musisz kliknąc np. na mój nick\" Diarra\" ) , to przeslemy ci fotki. Jeśli , nie masz obaw przed podaniem swojego adresu emailowego na forum , to napisz go tutaj.... , albo skopiuj sama tabelkę i dopisz się do niej . Były tu kiedyś osobu robiące porzadki :P , ale coś ostatnio strajkuja.... albo to wszystko przez te porzadki. Zajrze później i zobaczymy co się da zrobic. Jesli nie będzie większych sprzeciwów od naszych babeczek i Buberka , to mogę wysłac ci hurtem nasze fotki , ale musisz podac adres no i oczywiście obiecac , ze poslesz nam swoja. Jeszcze sobie porozmawiamy na ten temat . Teraz znikam, bo moja córcia się denerwuje , idziemy wydac jeszcze trochę kasy .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow🌻 Dziekuję za zyczenia , ale niestety te z poczty nie dają mi sie otworzyc . Wszystkie dobrego Tobie również . Spokojnych i pełnych miłosci Świąt ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow chyba nas wcięło :D, ale żyjemy, przynajmniej ja jeszcze żyję. :D :D :D Ale znowu zmykam do kuchni, na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirinda.
rozdepczcie mnie jak tanie gówno :D jestem kryptopedałem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta🌻 Ja juz zaczynam świeta. Wszystko upieczone, ugotowane itd. Ale nie mam choinki. Zostawiłam to na ostatnią chwile , bo w ubiegłym roku jeszcze w Wigilie były piekne drzewka i to w b.duzych ilosciach . A dzisiaj ? Szok . Nie ma w ogóle. Nawet w Nadlesnictwie było tylko kilka drzewek , ale takie miotły, ze nawet w rozpaczy takiej nie kupię . I chyba musi wystarczyć mi gwiazda Betlejemska, jemioła i mała sztuczna choinka. Nie wiem jak ja to przezyje. Jeśli jutro nie kupię na rynku , to chyba zaleję się łzami. :) Przed chwilką gościłam sie jeszcze z moją sąsiadka , ale juz teraz tylko relaks i odpoczynek. Jutro rano pójde do mojej mamy na cmentarz i właściwie świeta rozpoczete. Szymcia 🌻 masz wspaniałą rodzinke, dużą , wesołą i tylko ci pozazdrościć .... Oczywiście wierzę, że dzieciaki pomogą ci rozgryść zawiłości związane z pocztą i te sprawy.... :P Ale jesli masz adres emailowy , to podaj go - a wymienimy się fotkami . podam ci w takim razie mój adres : koraal@tlen.pl A jesli chodzi o kilof , to jesli będzie wysadzany drogimi kamieniami , to czeu nie :) A tabelke zaraz odszukam . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - Buberek ma się bardzo dobrze , jest wypoczęty , zrelaksowany i obiecał , że do nas dzisiaj zajrzy ..... I u niego jest zima :( A u mnie śnieg zrobił się szary , po chodnikach ledwo się chodzi , ale jest ok. 0 stpni, więc wody jeszcze nie ma . Szkoda tylko , ze prognozy sa fatalne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA URODZINOWO-IMIENINOWA Agrypina -ur.28 luty - im.08 marca Basia - ur.26 lipca im.4 grudnia Bea - ur.1 września - im. 6 września Buber - ur. 11 sierpnia - im. 25 kwietnia Diarra - ur. 16 kwietnia - im. 21 czerwca Flow - ur. 1 maja - im. 13 marca Gruszka - ur. 12 września - im. 19 listopada Glamur - ur. 23 maja - im. 18 czerwca Igam - ur. 13 maja - im. 1 października Ja-Twa - ur. 1 lipca - im. 12 listopada Maja - ur. 21 maja - im. 13 marca Mirinda - ur. 13 wrzesnia - im. 24 grudnia Mus - ur.02 grudnia - im. 16 wrzesnia Peny - ur. 4 czerwca - im. 29 lipca Senda - ur. 21 lipca - im. 5 listopada Sonik - ur.25.grudnia - im.? Szymcia - ur. ? , im ? LISTA OBECNOŚCI : AGRYPINA -🌻 Wrocław , 36 lat, sąsiadka Igam ,syn 13 lat, mężatka BASIA41 -🌻 Ruda Śląska, 3 synów (18,14,13 lat), księgowa,kończy studia BEA67 -🌻 38 lat, Wrocław, zodiakalna Panna - ur. 1 września, mężatka, 2 córki BUBER - 🌻43 lata, inżynier,zodiakalny LEW,żonaty już 21 lat, 1 syn DIARRA - 🌻41 lat, Szczytno- Mazury, zodiakalny Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat, 4-letnia suczka(posokowiec bawarski), po rozwodzie, GG : 7802886, TLEN : koraal@tlen.pl FLOW42 -🌻 42 lata, Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa GG : 1921312, TLEN : flow2004@tlen.pl GLAMUR - 🌻42 LATA, Warszawa, córka-17 lat, ma pieska- sznaucera miniaturkę, wolny zawód - robi programy dla TV, GRUSZKA1234 - 🌻41 lat, Sosnowiec, Panna, ur. 12 wrzesnia, corka 17 lat, syn19 lat, ksiegowa (kocham zwięrzęta, przyrodę, ciępła dobrą muzykę, czytam powieści historyczne, psychologiczne )GG:8241156 IGAM - 🌻41 lat, Wrocław, zodaikalny Byk, 2 synów (14 i 17 lat ), ma psa i tchorzofretkę, GG : 3135460 JA-TWA- 🌻42 lata, Wrocław, ma pieska owczarka, MAJA5 -🌻 41 lat, Sląsk, ur. 21 maja, 18 letni syn, ma 2 koty, po rozwodzie, ale kocha i jest kochana , GG : 2706632, TLEN : margerytka3@tlen.pl MIRINDA - 🌻41 lat, Piotrków, zodiakalna Panna, córka 13 lat, nauczycielka, ma psa ( owczarka niem.) i kota, GG : 4915937 MUS TRUSKAWKOWY - 🌻39 lat, Lubartów, Strzelec, 2 synów(18 i 16), GG:7512733 PENY - 🌻41 lat, ur. 04.czerwca, Sosnowiec,mężatka, syn student lat 22, marta565@interia.pl, ma psa - bulteriera, SENDA41 - 🌻41 lat, Sieradz, zodiakalny Rak, urodziny 21 lipca,2 córki - 6 i 9 lat, nauczycielka; mężatka- prawie 17 lat; lubie czytać romansidła, które dobrze się kończą, trillery Cobena, malować, tworzyć różniste rzeczy, kocham soją pracę,; najważniejsza jest dla mnie moja rodzina. SONIK-🌻 39 lat, syn 18 lat, pochodzi z łodzi - obecnie Wiedeń, po rozwodzie, ale nie sama, ma psa, zodiakalny Koziorożec SZYMCIA -🌻 42 lata, Śląsk - obecnie Niemcy, 3 dzieci: syn,córki 19 i 2 latka, mężatka od 21 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowne Panie:) Zycze wam ciepłych , spokojnych , świąt Bozęgo narodzenia. żebyście dobrze odpoczęły.Wszystkiego najlepszego 🌼 Pamiętam o was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadamy tu w przerwach między kuchnią o choinką ... taki los kobiet i przed świętami i w ciągu roku ! :D Jestem juz wyrobiona dziewczyny ! Teraz odpoczywam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani! Życzę Wam radosnych, spokojnych i magicznych Świąt, pachnącej choinki, wspaniałego wypoczynku, dużo miłości, ciepła i szczęścia. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Diarra mam nadzieję, że jutro uda Ci się kupić jeszcze jakieś drzewko :), ale jeśli nawet nie, to nie przejmuj się, ważne że masz już uszykowane pyszne jedzonko i możesz odpoczywać. Postaram się jutro do Was zajrzeć, bo inaczej nie wytrzymam :), ale pewnie będzie to dopiero wieczorem. Pozdrawiam wszystkich świątecznie, a niegrzeczne \"pomarańczki-podszywacze\" niech stąd zmykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze 10 minut pozwolenia od córci na pisanie, a potem zamieniamy się . Życzę wam słodkich snów , pieknych prezentów i duzo wypoczynku w radosnej atmosferze. Zajrze jutro oczywiscie. 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, niestety nie mam czasu na czytanie co napisałyście do mojego ostatniego wpisu, ale siedzi mi to w głowie....i musze odpisać, Diarreńko, kochanie wiem, że późno, ale jeszcze jutro możesz zrobić te kokosanki. ja je robię równocześnie z kruchymi ciastkami bo do kruchych dodaję tyko żółtka więc białka zużywam do kokosanek. Ale podaję: potrzebny cukier i białka jajek np. cztery białka, cukru tyle ile ważą białka i ubijać na pianę dodając cukier nad garnkiem z gorącą wodą czyli na parze. Jak już sie fajnie ubije to łyżeczką układać na blaszce wyłożonej folią aluminiową piec w mocno nagrzanym piekarniku, aż się zrobią leciutko złociste. Przepraszam dziewczęta, ale ja już lecę znowu do kuchni. Te co maja córy to pewnie mają pomoc. Ja dzisiaj sama - mój Miły w pracy do rana, syn się \"urwał\" z kolegą...ech trudno. Pa słońca. Dużo całusków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWUNIU W dniu Twojego święta Jest ktoś kto o Tobie pamięta Pamięta o Tobie I śle Ci życzenia By spełniły się wszystkie Twoje marzenia Żyj w szczęściu i radości A uśmiech niech Ci życie uprości * 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×