Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Kochani - mam choinke. Zatrzymałam się w mieście przy bankomacie i spotkałam na parkingu znajomego - miał na samochodzie choinke. Przywióżł ja od lesniczego, któego mój tata zna , 6 km za miastem . I okazało się, ze jedna była jak malowana , specjalnie dla nas. Dostalismy ja od pana leśniczego za darmochę z życzeniami i jeszcze jedzonko dla sikorek . Jestem cała happy..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzi ekuję wszystkim za zyczenia , jesteście kochani .... Mam nadzieje, że będziecie zawsze tacy kochani i spełnią się wszystkie NASZE ŻYCZENIA czego Wam i sobie życze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani W tym uroczystym dniu życzę Wam wiele radości i nadziei płynacej od rozswietlonej choinki i Wigilijnego stołu, dużo sił i wszelkiej pomyślności i aby udało się zrealizować wszelkie plany. Dziękuję Wam kochane dziewczyny i Buberku że jesteście na tym topiku. Niech te Święta będą dla Was wyjątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Ewo w dniu imienin dużo zdrówka, pociechy z najbliższych, ze swoich podopiecznych w pracy i spełnienia wszystkich marzeń. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny i Buberku! Co prawda w ostatniej chwili, ale zycze i ja Wam wspanialych szczesliwych Swiat, duzo zdrowka i przede wszystkim cudownych chwil w gronie najblizszych! :) Wiem, wiem - dawno sie nie pokazywalam :) Nie mialam niestety przez jakies 3 tygodnie dostepu do internetu i dlatego tak dlugo milczalam. Najpierw, na poczatku kilka dni z rzedu mialam zero czasu a potem ten problem z siecia a raczej kompem, ktory juz od miesiecy strasznie mi swiruje :( Wlasnie przed chwila udalo mi sie wreszcie do Was dostac (z pomoca sasiada), z czego sie bardzo ciesze, bo juz zwatpilam calkowicie, ze bede Wam mogla zlozyc swiateczne zyczonka :O Ja ostatni tydzien przelezalam w domu z zapaleniem oskrzeli, zatok i poczatkiem zapalenia pluc. Nameczylam sie bardzo, myslalam juz ze wykituje ;) Ale dzis czuje sie juz lepiej, na szczescie, bo co to bylyby za swieta gdybym nadal lezala na lozu bolesci. Mam nadzieje, ze u Was wszystko ok i jestescie szczesliwe z rodzinkami i przy smakowicie zastawionych stolach :) U mnie tym razem troche skromnie, bo nie bylam w stanie gotowac i przyrzadzac przez kilka dni. Jedynie dzis od rana troche pichcilam, ale to nie to samo co wszystkie poprzednie lata... No coz, raz skromniej, najwazniejsze, ze inni calkiem zdrowi i szczesliwi ;-) W ogole to chcialam bardzo pojechac w te Swieta do mamy i braciszka, juz sie wszyscy tak bardzo cieszylismy... ach! zla bylam strasznie na ten los, ale juz mi przeszlo. Moj przyjaciel i synus juz siedza przy stole, wiec ja tez juz lece. Obiecuje Wam, ze zaraz po swietach usiade i wszystko nadrobie, bo lecicie jak zwykle w zastraszonym tempie :-) Buziaczki kochani i jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Was i Waszych najblizszych!!! :) 😘😘😘🌻❤️❤️ ❤️🌻🌻🌻 Bawcie sie wspaniale! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA WAS WSZYSTKICH 🌻 \"zIELONE GAŁAZKI,A NA KAŻDEJ ŚWIECZKA. W STROIKU Z BIBUŁEK STOI CHOINECZKA. GDY ZASWIECI GWIAZDKA MIĘDZY GAŁĄZKAMI, WESOŁĄ KOLEDE DLANIEJ ZAŚPIEWAMY.\" Zdrowych i wesołych świąt życzy Beata z rodzinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu dla ciebie 🌻ki SUKCESÓW W ŻYCIU, SZCZĘŚCIA W MIŁOSĆI, DUŻO UŚMIECHÓW I DUŻO RADOŚCI,SPEŁNIENIA WSZYSTKICH NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ I SAMYCH W ŻYCIU PRZYJEMNYCH WRAŻEŃ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jesteśmy po Wigilii. Było bardzo przyjemnie , cichutko i spokojnie. Dostałam od Mikołaja srebrna przywieszkę do łańcuszka ( z czarnym kamieniem ). To była część druga prezentu od mojej córeczki , bo na Mikołaja dostałam od niej takie same kolczyki. Na kolejna okazję dostanę bransoletke . My już drugi rok miedzy dorosłymi nie robimy sobie prezentów, a jedynie jakieś drobiazgi jak np. pachnące świeczki , stroiczek świateczny, czekolandki czy extra herbatke ( na odchudzanie). A prezenty tylko dla dzieciaków . Zjadłam bardzo niewiele , wszystkiego po łyżeczce. I dlatego teraz czuję się bardzo dobrze i mam nawet ochotę jeszcze coś przekąsić . Ale poprzestanę tylko na owocach , któych zakupiłam spore ilości , bo my z Madzią jestesmy bardzo owocowe, jemy ogromne ilości owoców,a przy nas nasza sunia tak samo ( wcina na równi z nami pomarańcze, grapefruity albo gruszki .... ) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani, bardzo dziękuję za życzenia! Jutrzejszy dzień zamierzam cały spędzić w domu, więc postaram się napisać więcej. Soniku zdrowiej szybciutko! Buziaczki dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik 🌻 wracaj do zdrowia , trzymamy za słowo, że będziesz częścej zaglądac .... pij ziółka, bierz witaminki , nacieraj co się da i zdrowiej. :) Szymcia 🌻 oj musi być tam u was wesoło .... :) Buberku 🌻 brakuje nam tu męskiego głosu ... :) Flow 🌻 Peny 🌻 Bea🌻 najlepsze życzenia i buziaczki równiez dla Twojej rodzinki .... :) Mirindko🌻 jeszcze raz całuski imieninowe :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat dla nieobecnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzisiaj wrażeń wystarczy . Pozdrawiam was serdecznie . spijcie słodko i miłych snów. Aha musze sprawdzić totka . Jak zostanę milionerką , to zaraz wracam ..... :) 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ! Ja też juz dawno po Wigilii, obżarłam się oczywiście ... uffff - ciężko na żołądku ! Mirinda 🌻 Wszystkiego najlepszego !!!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zyczonka zdrowka :) Wszystkiego dobrego naszej Ewuni 🌻 Oj bede miala co nadrabiac ;) Milego wieczoru i spokojnej nocy Bozonarodzeniowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy Boże narodzenie ! Idę dzisiaj w gości więc sobie odpocznę. Tam jest zawsze pyszne jedzenie więc znowu obżarstwo ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W totka nie wygrałam , może nastepnym razem . Witam w ten świateczny dzionek. Błogie lenistwo ..... 🌻 Dla Kochanej SONIK w dniu urodzin : Życzę Ci szczęścia tak wielkiego jak ogrom nieba. Slońca, które pomimo zla i okrucienstwa tego swiata Dzien po dniu wstaje i obdarza nas cieplem swoich promieni. Duzo wzlotów i szalenstw, Dobrych mądrych i oddanych przyjaciol, Cudownychć które zawsze trafiaja w odpowiednie miejsce i do Odpowiednich ludzi. Wytrwalości by kazdy dzien byl lepszy od poprzedniego Oraz aby nieosiagalne cele staly sie zdobyczami codziennosci I jeszcze jedno : abys milosc czerpala z nieskonczonego zródła! 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik : 🌻 zjadłam jedno ważne słowo cudownych \'uczuć\" życze ci oczywiscie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pokolędowałam. Do południa przeleciałam wszystkie płyty z kolędami. Ale najpiękniejsze były kolędy trzech tenorów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pierwszy dzien swiat :) Jak tam, pelne brzuszki? ;) Ja troche podjadlam, nie powiem, ale ze nadal chora jestem to az takiego apetytu nie mam, bo z powonieniem troche slabo... :) Ciesze sie, ze zdazylam w ogole ugotowac barszczyk z uszkami, bigos, rybke smazona, zrobic 3 salatki i upiec ciasto ;) I to wszystko w ciagu kilku tylko godzin przed sama wigilia. U nas okropna pogoda - od paru dni leje momentami jak z cebra i wieje okropnie, siedzimy w domu, bo za oknem szaro i brzydko - no ja to juz nie wychodze od wtorku. Nie pamietam juz kiedy ostatnio mielismy biale swieta, takie prawdziwe z masa trzeszczacego sniegu pod butami i ogromniastymi czapami puchowymi na drzewach.... Diaruniu dzieki Ci kochana, ze o mnie nie zapomnialas :D 😘 i za sliczna karteczke takze :) Witam tez nowa kolezanke Szymcie 🖐️ :) Fajnie, ze jest ktos nowy. Ja dostalam w tym roku od przyjaciela calkiem niespodziewanie kutrke taka jaka przymierzalam jakies 10 dni temu kiedy bylismy na zakupach. Nawet sie zdziwilam, ze pamietal dokladnie ktora to i jaki rozmiar :) Milutko mi sie zrobilo. No i jeszcze szampana i buteleczke moich ulubionych perfum. A od synka piekny album ze zdjeciami, ktory sam zrobil i slodycze firmy Lindt, ktore tak lubie ;) I od obojga piekny, duzy bukiet kwiatow. Zrobili mi tym wszystkim wielka niespodzianke, bo nic nie zapowiadalo takiej pompy :) No, to sie nachwalilam :P ale w koncu w kazdym z nas tkwi dziecko, ktore sie cieszy jak cos dostanie, prawda? ;) Chociaz oczywiscie najwazniejszy jest fakt, ze sie o kims pamieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cichutko i spokojnie, bez gości kolędowania. Jutro wybieram się do brata, a dzisiaj odpoczywam i to tak naprawdę. Zycze wam miłych rodzinnych spotkań 🌻🌻🌻 O obżeraniu nie ma mowy .... wszystko pod kontrolą ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny i Buberku. Soniku w dniu twoich urodzin wszystkiego najlepszego. Dużo szczęścia w życiu i miłości najbliższych. Tak późno zaglądam ale obiecaliśmy sobie z mężem że dzisiaj żadnego internetu. Wczoraj wszystkiego jadłam tylko odrobinkę i czułam się świetnie, niestety dzisiaj trochę sobie pozwalałam i czuję się jak bąk. Wigilia się wczoraj chyba udała i dziewczyna syna też się chyba dobrze u nas czuła. Prezenty też się wszystkim podobały, to najważniejsze. Jutro idziemy z wizytą do tej mojej koleżanki której tak długo nie widziałam. Nie mogę się już doczekać. No to błogiego lenistwa wam życzę, odpoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniku 🌼 tradycyjnych 100 lat w zdrowiu, radości i miłości!!! Ja jestem objedzona i rozleniwiona, pogoda tak brzydka, że nawet na spacer nie chce się wyjść. Życzę Wam miłego dalszego ciągu świętowania. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniku 🌻ki dla ciebie z okazji urodzin i wszystkiego naj..naj..naj. Dziewczyny mam juz dosyc świąt, właśnie pare minut temu wyszli goście a ja jestem padnieta tym siedzeniem przy stole ,jutro ide do Rynku oglądać szopke w której są żywe zwierzaki.Całuje was mocno Beata z rodzinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połknełam pare rozdziałow książki, wypiłam herbatkęi przyszłam trochę do Was , a tu cisza - i bardzo dobrze, że jesteście z bliskimi .... 🌻 Dzisiaj rozkoszuję się ciszą, muzyka i literaturą ( nieekoniecznie skomplikowaną). Moje dziecko u przyjaciół i został mi tylko piesek ... ale okazuje mi swoje uczucia na każdym kroku i jest o.k. Moja kuzynka-wyrodna, miała u mnie być w środę , potem na 10000% we czwartek i .... co i nic ani nie przyszła (chociaż byłam przygotowana) i nawet nie zadzwoniła żeby się wytłumaczyc ... i chociaz są świeta , czas pojednania , nawet nie zadzwoniła z zyczeniami . Ja wysłałam SMS-a ( zeby się już więcej nie narzucać ) i nawet nie odpisała .... wiecie , jest mi strasznie zal z tego powodu, że .... właściwie nawet nie wiem czego , jest mi przykro i tyle . teraz to bardzo wyłazi i boli jeszcze mocniej. A że mam taką ciszę w domciu ,nastrój ... to w głowie pełno mysli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra pamiętasz, niedawno przeżywałam coś podobnego ze swoją prawie przyjaciółką. Wiem, jak wtedy jest przykro, wciąż gdy o tym pomyślę czuję smutek i żal, ciągle jest przykro, ale nie możemy nic na to poradzić. Czas leczy... tylko czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich bardzo Świątecznie Wczoraj wróciłam do W-wy, w domu zupełnie nie czuc było świat(wyjechałam w czwartek) ale się nie dałam:) ubrałam choinkę, włączyłam kolędy i od razu milej. wieczorem przyszła kolezanka i wypiłyśmy chyba trochę za dużo wina, bo dziś boli mnie głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×